لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت انحلال شرکت در استان البرز


انحلال شرکت در استان البرز

انحلال شرکت در واقع ثبت قانونی و اعلام عدم فعالیت یک شرکت می باشد به این نکته توجه داشته باشید که ثبت انحلال شرکت بسیار مهم می باشد زیرا مانع هرگونه سوء استفاده از شرکت می باشد. کارشناسان مجرب و متخصص ثبت شرکت ایلیا سعی بر آن دارند تا در این مقاله به این مساله به صورت جداگانه رسیدگی نمایند.

اولین دلیل انحلال یک شرکت با اراده و خواست شرکا و موسسین آن می باشد ودر موارد بسیار کمی خارج از اراده آنها و شرایط خاص همانند فوت شرکاء ورشکستگی و ... ایجاد خواهد شد.

با ثبت انواع شرکتهای تجاری آشنایی کامل را دارید حال به هر دلیلی که قصد دارید شرکت تجاری خود را منحل نمایید باید با روش انحلال آن آشنا شوید.

انحلال شرکت سهامی خاص

تنها با توجه به شرایط ذیل شرکت سهامی خاص منحل می شود :

  1. زمانی که موضوع فعالیت انتخابی شما به طور معمول غیرممکن باشد در حقیقت دستیابی به هدف یا محقق شدن آن غیرممکن باشد.
  2. چنانچه مدت زمان ثبت شرکت به پایان رسیده باشد و شرکا قصد تمدید آن را نداشته باشند.
  3. شرکت دچار ورشکستگی شود
  4. هر زمانی که مجمع عمومی فوق العاده رای به انحلال دهند
  5. با حکم قطعی دادگاه

مدارک مورد نیاز جهت انحلال شرکت سهامی عبارتند از :

  • اصل صورتجلسه انحلال شرکت
  • آخرین روزنامه شرکت
  • مدارک شناسایی مدیر تصفیه در صورتی که خارج از سهامداران انتخاب شود
  • روزنامه کثیرالانتشاری که آگهی دعوت شرکاء در آن قید شده باشد چنانچه مجمع با اکثریت شرکا تشکیل شود. این صور تجلسه به همراه کلیه مدارک باید طی مدت 5 روز از تاریخ تشکیل به اداره ثبت شرکتها تسلیم شود تا پس از ثبت در دفاتر اداره ثبت شرکتها اقدام به انحلال آن نمایند.
مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت تغییرات آدرس

ثبت تغییرات آدرس به جهت نقل مکان به جای بزرگتذر و گسترش کسب و کار ناگزیر میباشد و مانند سایر تغییرات نیازمند ثبت صورتجلسه می باشد.

وظایف مجمع عمومی فوق العاده شرکت ها

وظایف و صلاحیت مجمع عمومی فوق العاده شرکت ها - از جمله مواردمربوط به ثبت شرکت ها، ثبت برخی از تصمیمات مجامع عمومی فوق العاده می باشد که با توجه به صلاحیت..

انواع مجامع در تغییرات شرکت ها

انواع مجامع شرکتها و مسئولیتها و نحوه تشکیل آنها - به هرگونه نشست سهامداران و مدیران شرکت سهامی به منظور تعیین وضعیت شرکت و اتخاذ تصمیم مجمع می گویند.

چگونگی انحلال شرکت های تجارتی

توضیحات تکمیلی در خصوص چگونگی انحلال شرکت های تجارتی را از کارشناسان مجرب و متخصص ما بخواهد همین حالا با مشاورین ثبت شرکت ایلیا در تماس باشید.

ثبت تغییرات شرکت فوری و سریع

تغییرات شرکت ها توسط مجمع عمومی و فوق العاده و در برخی موارد توسط هیئت مدیره تایید و ارزیابی میگردد.جهت ثبت تغییرات شرکت با ایلیا تماس حاصل نمایید

راهنمای قدم به قدم ثبت تغییرات شرکت

کلیه مراحل ثبت تغییرات شرکت توسط ثبت شرکت و برند ایلیا

انحلال شركت

انحلال شركتبه منزله پایان عمر آن است و لازمه پایان عمر شرکت این است که دارایی جمعی از حالت مشاع بیرون آورده شود و میان آنان تقسیم گردد.

نمونه صورت جلسه تبدیل نوع شرکت در شرکتهای سهامی خاص

نمونه صورت جلسه تبدیل نوع شرکت در شرکتهای سهامی خاص - نام شرکت: ...................................................... شماره ثبت شرکت: ....... سرمایه ثبت شده: ............................................................ جلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت ............................

تکالیف و وظایف هیئت مدیره در شرکت

تکالیف و وظایف هیئت مدیره در شرکت - به منظور حفظ منافع سهامداران، قانون تجارت برای هریک از مدیران و هیئت مدیره تکالیف و وظایفی مقرر کرده که قسمت عمده آن ذیل درج می گردد: 1 هیئت مدیره باید لااقل هر شش ماه یکبار خلاصه صورت دارایی و قروض شرکت را منظم کرده و به بازرسان شرکت بدهد. همچنین در شرکت سهام

ثبت تغییرات نقل و انتقال سهام درشرکتهای سهامی

ثبت تغییرات نقل و انتقال سهام درشرکتهای سهامی می تواند به شکل سهام بی نام یا بانام انجام شود که هر دو برای انجام نیاز به تشریفات دارایی و سپس ثبت دارد.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید