درخواست مشاوره رایگان

تنظیم طرح توجیهی آنلاین

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     جمعه، 3 بهمن 1399


طرح توجیهی چیست ؟
طرح توجیهی یعنی طرحی برای توجیه اقتصادی یک فعالیت در ابعاد بزرگ . موارد استفاده از طرح توجیهی جهت اخذ مجوز صنایع برای احداث کارخانه و نیز اخذ وام و تسهیلات می باشد. انواع طرح توجیهی عبارتست از طرح توجیهی کامفار ، آمایش و پرسشنامه 35 صفحه ای صنایع که این پرسشنامه جهت اخذ جواز تاسیس از وزارت صنعت و معدن لازم می باشد . کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در اسرع وقت تهیه و تنظیم طرح توجیهی را برای شما انجام می دهند.
نحوه تنظیم طرح توجیهی آنلاین
جهت تنظیم طرح توجیهی آنلاین ثبت ایلیا اپلیکیشنی را طراحی نموده و در اختیار شما قرار داده است که با نصب آن می توانید درخواست تنظیم طرح توجیهی آنلاین دهید . به این ترتیب که با ورود به برنامه مشخصات متقاضی و فعالیت متقاضی و هدف از تنظیم طرح توجیهی را وارد می نمایید و سپس مدارک شناسایی خود ومدارک فعالیتتان من جمله مدارک ثبتی شرکت و یا گواهی ثبت برند خود را در اپلیکیشن آپلود می کنید ، سپس کارشناسان ثبت ایلیا بلافاصله به درخواست تنظیم طرح توجیهی آنلاین شما رسیدگی کرده و ضمن براورد هزینه با شما تماس برقرار می نمایند و بر حسب نوع طرح شما ( طرح ایجاد : برای ایجاد واحد تولیدی – صنعتی یا طرح توسعه : برای توسعه خط تولید ) به تنظیم طرح توجیهی می پردازند و سپس آن را به شما ارائه می نمایند و با تایید شما در سامانه وزارت صنایع آن را به ثبت می رسانند.
هزینه تنظیم طرح توجیهی

هزینه تنظیم طرح توجیهی برحسب فاکتورهایی مانند میزان سرمایه مورد نظر جهت راه اندازی و یا توسعه کارخانه و یا مبلغ وام مورد نظر و مبلغ سرمایه گذاری مشخص می شود و به همین دلیا نمی توان هزینه مشخصی جهت تنظیم طرح توجیهی ارائه نمود. لیکن با تماس با متخصصین طرح توجیهی در ثبت شرکت ایلیا می توانید در خصوص هزینه و نحوه تنظیم طرح توجیهی آنلاین اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید
تنظیم طرح توجیهی آنلاین

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
احمد تحسیری
با سلام وعرض ادب این شرکت (کالای خانه پایا پارس )قصد دارد در خصوص طرح توجیهی به بانک جهت واردات ماشین آالات و تجهیزات اقدام کند لذا درصورت تمایل و توانائی آن شرکت جهت همکاری خواهشمندم در اسرع طریق ایمیل اعلام شده اعلام نمائید با سپاس
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
سلام با تشکر از پیغام شما امکان نوشتن این طرح در مجتمع حقوقی ایلیا وجود دارد و ما میتونیم در این خصوص اقدامات لازم را برای شما انجام دهیم. ایمیل از طررف موسسه برای شما ارسال می شود . در صورتی که مایل به ارتباط مستقیم با موسسه باشید میتوانید با شماره تلفن 02632137 تماس بگیرید.
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید