طرح توجیهی چیست ؟

طرح توجیهی یعنی طرحی برای توجیه اقتصادی یک فعالیت در ابعاد بزرگ . موارد استفاده از طرح توجیهی جهت اخذ مجوز صنایع برای احداث کارخانه و نیز اخذ وام و تسهیلات می باشد. انواع طرح توجیهی عبارتست از طرح توجیهی کامفار ، آمایش و پرسشنامه 35 صفحه ای صنایع که این پرسشنامه جهت اخذ جواز تاسیس از وزارت صنعت و معدن لازم می باشد . کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در اسرع وقت تهیه و تنظیم طرح توجیهی آنلاین را برای شما انجام می دهند.

تنظیم طرح توجیهی آنلاین

نحوه تنظیم طرح توجیهی آنلاین

جهت تنظیم طرح توجیهی آنلاین ثبت ایلیا اپلیکیشنی را طراحی نموده و در اختیار شما قرار داده است که با نصب آن می توانید درخواست تنظیم طرح توجیهی آنلاین دهید . به این ترتیب که با ورود به برنامه مشخصات متقاضی و فعالیت متقاضی و هدف از تنظیم طرح توجیهی را وارد می نمایید و سپس مدارک شناسایی خود ومدارک فعالیتتان من جمله مدارک ثبتی شرکت و یا گواهی ثبت برند خود را در اپلیکیشن آپلود می کنید ، سپس کارشناسان ثبت ایلیا بلافاصله به درخواست تنظیم طرح توجیهی آنلاین شما رسیدگی کرده و ضمن براورد هزینه با شما تماس برقرار می نمایند و بر حسب نوع طرح شما ( طرح ایجاد : برای ایجاد واحد تولیدی – صنعتی یا طرح توسعه : برای توسعه خط تولید ) به تنظیم طرح توجیهی می پردازند و سپس آن را به شما ارائه می نمایند و با تایید شما در سامانه وزارت صنایع آن را به ثبت می رسانند.

هزینه تنظیم طرح توجیهی

هزینه تنظیم طرح توجیهی برحسب فاکتورهایی مانند میزان سرمایه مورد نظر جهت راه اندازی و یا توسعه کارخانه و یا مبلغ وام مورد نظر و مبلغ سرمایه گذاری مشخص می شود و به همین دلیا نمی توان هزینه مشخصی جهت تنظیم طرح توجیهی ارائه نمود. لیکن با تماس با متخصصین طرح توجیهی در ثبت شرکت ایلیا می توانید در خصوص هزینه و نحوه تنظیم طرح توجیهی آنلاین اطلاعات بیشتری کسب نمایید.