ثبت شرکت تضامنی فوری و سریع

 در این مقاله ما سعی داریم برایتان در رابطه با ثبت شرکت تضامنی فوری و سریع تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. سوالات خود را از کارشناسان حقوقی ثبت ایلیا بپرسید.

ثبت شرکت تضامنی فوری و سریع

ثبت شرکت تضامنی به طور کلی بین 2 نفر اعضا تشکیل می شود شرکا در این نوع شرکت ها به صورت تضامنی است شرکت اگر ورشکسته بشود. شرکا نسبت به تمام سرمایه در شرکت مسئولیت دارند.

در اسم شرکت باید عنوان تضامنی در ابتدای آن ذکر شود در اسم شرکت باید حتماً از  اسامی شرکا استفاده شود. یا نام شریک ابتدای آن بیاید. یا حتما از واژه برادران در آن قید شود.

جهت ثبت شرکت تضامنی از کجا شروع کنم

شما موکل گرامی پس از انتخاب فرد یا افراد واجد شرایط جهت تشکیل شرکت تضامنی، می توانید با مراجعه به مجتمع ثبتی ایلیا از خدمات مشاوره ی حقوقی وکلا وکارشناسان ثبتی ما بهره مند گردید.

در این مسیر مشاورین موسسه حقوقی ثبت شرکت ایلیا گام به گام در کنار شما متقاضی محترم خواهد بود. بنابراین اولین گام جهت ثبت شرکت تضامنی و تحقق بخشیدن به اهداف شما تنها تماسی ست از جانب شخص شما همین حالا باما تماس بگیرید.

تدوین و تنظیم دو برگ تقاضانامه، دو برگ شرکتنامه و دو جلد اساسنامه شرکت تضامنی، کپی شناسنامه و کارت ملی برابر با اصل کلیه اعضا ی شرکت، در صورتی که موضوع فعالیت به مجوز نیازمند باشد، ارائه ی مجوز، انتخاب پنج نام توسط موسسین، تدوین و تکمیل مدارک وتحویل به مرجع ثبت شرکتها که “کلیه ی این مراحل توسط مجتمع ثبتی ایلیا صورت می پذیرد.

ادامه مطلب
حد نصاب لازم رسمیت جلسات مجمع عادی شرکت ها ✔️

مدارک لازم برای ثبت شرکت تضامنی فوری و سریع

مدارک لازم جهت ثبت شرکت تضامنی عبارتند از: کپی کارت ملی و شناسنامه شرکا (برابر اصل شده)، تقاضانامه امضا شده توسط شرکا (2 نسخه)، اساسنامه امضا شده توسط شرکا(2 نسخه)، شرکتنامه امضا شده توسط شرکا(2 نسخه)، در صورت لزوم ارائه مجوز

مدت زمان ثبت شرکتها با توجه به نوع و موضوعات فعالیت شرکتها در تغییر است. اما برای شرکتهای تضامنی در صورتی که موضوع پیشنهادی متقاضیان ثبت شرکت تضامنی نیازمند کسب مجوز نباشد. حدود 25 الی 30 روز کاری زمان پیش بینی می شود.

هزینه ی ثبت شرکت تضامنی را نوع درخواست شما موکل گرامی معین می سازد.به طور مثال میزان سرمایه ی شرکت، نوع موضوع، تعداد اعضا ،میزان کاراکترهایی که در فعالیت شرکت ذکر می شود،حق الثبت شرکت وحق الدرج روزنامه کثیر الانتشار و آگهی روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران از این پارامترها محسوب می شود.

به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x