درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

ثبت شرکت سهامی خاص فوری و سریع

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     پنج شنبه، 7 مرداد 1400


در این مقاله ما سعی داریم برایتان در رابطه با ثبت شرکت سهامی خاص به صورت فوری و سریع اطلاعات جامعی در اختیارتان قرار دهیم لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید .

برای ثبت شرکت سهامی یک اظهارنامه مبنی بردرخواست شما جهت ثبت شرکت سهامی خاص به اداره ی ثبت شرکتها ارسال می گردد سپس به سرعت مدارک مورد نیاز برای ثبت این نوع شرکت را تکمیل و به اداره ی ثبت شرکتها ارسال می نمایید این مدارک شامل : مدارک هویتی اعضا و بازرسین ، میزان سرمایه مشخص و 35 درصد آن به یک بانک با نام شرکت در حال تاسیس واریز می گردد، نام های انتخابی برای شرکت را مشخص و به اداره ی ثبت شرکتها با اظهارنامه ای مشخص ارسال می نمایید.

بعد از تکمیل مدارک و تاییدیه آنها توسط اداره ی ثبت شرکتها شرکت شما به ثبت رسیده خواهد شد

جهت ثبت شرکت سهامی خاص از کجا شروع کنم

اولین گام جهت ثبت شرکت جمع آوری اطلاعات در این خصوص می باشد شما میتوانید به منظور کسب اطلاع از شرایط و مدارک ثبت شرکت سهامی خاص میتوانید با مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید . پیشنهاد ما برای بهبود شرایط انتخاب و تکیه به وکیلی ست که می تواند با تجربه ی خود کارها را بهتر و سریع تر به انجام برساند همین حالا با مشاورین مجرب ما درتماس باشید.

در ابتدا ثبت ایترنتی شرکت سهامی خاص را در سامانه ساجات انجام می دهید. اوراق تنظیم شده شامل ( اساسنامه، شرکتنامه، اظهارنامه ، صورتجلسه مجمع عمومی موسس) در سامانه بارگذاری کرده و گزینه تایید نهایی را انتخاب نمایید. بعد از اخذ نام شرکت افتتاح حساب بانکی شرکتی الزامی می باشد. سپس باید کلیه مدارک به اداره ثبت شرکتها تحویل داده شده وپیگیری های لازم انجام گردد.

کپی برابر اصل شده شناسنامه و کارت ملی کلیه اعضا هیئت مدیره و سهاداران و بازرسین. ارائه گواهی عدم سوپیشینه کیفری همه اعضای هیأت مدیره و بازرسان شرکت. ارائه گواهی بانکی مبنی بر واریز حداقل 35 درصد سرمایه شرکت . چنانچه موضوع فعالیت شما نیازمند مجوز باشد ارائه مجوز یا موافقت اصولی الزامی می باشد.

هر شرکتی در هنگام به ثبت رسیدن مدت زمانی نیاز دارد تا به ثبت برسد برای ثبت شرکت سهامی خاص 10 الی 14 روزکاری زمان لازم است البته منوط به اینکه تمام مدارک شما تکمیل باشد و اسم شرکت شما در بازه ی زمانی 4 روزه به تایید برسد و یا اینکه برای ثبت شرکت با توجه به مموضوع فعالیتتان به مجوزنیاز نداشته باشید .

هزینه ای که برای ثبت این نوع شرکت در نظر گرفته شده است بستگی به تعداد کارکترهای است که در روزنامه رسمی به چاپ می رسد و میزان سرمایه انتخابی است اگرسرممایه شما بیشتر از 100 هزارتومان باشد اضافه تمبر میم خورد در نتیجه بر روی هزینه ی ثبت شرکت تان تاثیر خواهد داشت

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید