توضیحاتی در خصوص ثبت برند

همانطور که می دانید جهت ثبت برند ابتدا باید مشخص ساخت که آیا برند شما قابلیت ثبت دارد یا خیر . آنچه پاسخ به این سوال را آشکار را می سازد این است که برند مد نظر شما قبل از این به ثبت نرسیده باشد و مالک دیگری نداشته باشد و یا شبیه به آن نیز قبلا" به ثبت نرسیده باشد . بنابراین در ابتدای ثبت آنلاین این استعلام برای شما انجام می پذیرد. سپس در صورتی که کار برایتان قابل انجام بود به صورت آنلاین از مشاوره ثبت برند برخوردار می شوید . در این مقطع باید مشخص شود که طبقه شغلی شما چیست و برای چه محصولات یا خدماتی می خواهید برند ثبت کنید بر این اساس ثبت برند شما پس از ثبت درخواست ثبت برند آنلاین آغاز می گردد. در مجموعه ثبت ایلیا فرایند ثبت برند به صورت انلاین محیا است در صورتی که زمان و مسیر جهت مراجعه به مجموعه ثبت ایلیا برای شما دوستان مشکل است ثبت برند خودرا به صورت آنلاین انجام دهید.

ثبت برند آنلاین

مراحل ثبت برند

پس از استعلامات ذکر شده در خصوص ثبت برند لازم است ، که اظهارنامه ثبت برند به صورت آنلاین تکمیل شود و طی آن مشخصات مالک برند و خود برند برای اداره مالکیت صنعتی که متولی ثبت برند است ارسال گردد . پس از 35 الی 40 روز کاری چنانچه نتیجه اظهارنامه مثبت باشد . کارشناسان ثبت ایلیا مابقی مراحل ثبت برند را برای شما انجام خواهند داد این مراحل عبارتند از دونوبت آگهی روزنامه رسمی در روزنامه قوه قضاییه کشور که جهت اطلاع رسانی عمومی در خصوص ثبت برند شما انجام می شود که طبق قانون باید یک ماه زمان بین این دو جهت طرح دعوی و شکایات یا معارضات در نظر گرفت ، سپس در مرحله آخر وکیل ثبت برند ایلیا با مراجعه حضوری به اداره مالکیت تصدیق ثبت برنتان را اخذ می نماید که برای شما ارسال می گردد .

هزینه ثبت برند آنلاین

هزینه های دولتی ثبت برند عبارتست از هزینه ای که بابت ثبت برند و حمایت ده ساله از آن باید در وجه اداره مالکیت صنعتی واریز شود و در کنار آن ثبت نام روزنامه رسمی در دو مرحله هزینه های خاص خود را دارد . در انتها نیز جهت اخذ گواهی ثبت برند باید مجددا" هزینه ای پرداخت شود و قطعا" هزینه ای نیز باید به ثبت ایلیا بابت ثبت برند آنلاین خود بپردازید با توجه به این نکات هزینه ثبت برند مشخص نمی باشد و نمی توان هزینه قطعی را اعلام نمود.

ثبت شرکت ایلیا در خصوص ثبت برند و ثبت برند آنلاین یا ثبت برند اینترنتی با استفاده از تکنولوژی روز و نیز بهره گیری از وکلای برجسته و کارشناسان خبره در خدمت شما متقاضیان محترم می باشد .