مزایای ثبت شرکت با مسئولیت محدود ✔️

مزایای ثبت شرکت با مسئولیت محدود

در این مقاله سعی داریم برایتان در رابطه با مزایای ثبت شرکت با مسئولیت محدود توضیحاتی ارائه دهیم لطف تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

فواید ثبت شرکت با مسئولیت محدود

شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که ثبت آن به راحتی انجام پذیر است. این نوع شرکت‌ها در زمینه امور تجاری فعال بوده و جهت پیشبرد اهداف موسسین ثبت خواهند شد.

شرکت با مسئولیت محدود دارای مزایایی برای موسسین بوده که اشاره به آن ها باعث افزایش سطح تقاضا از سوی افراد در جامعه شده، از طرفی دیگر هر شرکتی علاوه بر مزایا در صورت انجام نشدن صحیح امور ثبتی و حقوقی با معایبی نیز همراه می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با فواید ثبت شرکت حرفه ای و با کم‌ترین هزینه زمانی و مالی راهنمایی کنیم .

در صورت نیاز به اطلاعات لازم در مورد مزایا و خصوصیات ثبت شرکت با مسئولیت محدود با کارشناسان مجرب موسسه ثبت حقوقی ایلیا با برند تجاری ( مجتمع ثبت شرکت ایلیا ) تماس حاصل نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود به لینک مقاله ثبت شرکت با مسئولیت محدود مراجعه کنید.

مزایای ثبت شرکت با مسئولیت محدود

 یک اصل مهمی که شرکت مسئولیت محدود دارد این است که در زمان ورشکستگی اموالشان متضرر نخواهد شد و به عنوان شخص حقیقی ورشکسته اعلام نمی شوند 

 و مهم ترین ویژگی آن که معمولا بخاطر آن صاحبان تجارت ثبت این نوع شرکت را انتخاب می کنند آسانی به ثبت رسیدن آن است از نظر قانون تجارت زیرا از نظر قانون تنها 2 نفر شریک به همراه 100 هزار تومان سرمایه ابتدایی کافی است. ( شرکتهای سهامی خاص نیز سرمایه اولیه آن 100 هزار تومان است اما به دلیل نوع شرکت بهتر است سرمایه بیشتر از 100 تومان باشد ) در نتیجه شرکت مسئولیت محدود به ثبت رسیدنش به آسانی خواهد بود  

 شما در شرکتهای سهامی خاص نیاز است در همان ابتدا برای به ثبت رسیدن دو بازرس یا هممان افراردی که بر کارهای شما نظار دارند را در شرکت داشته باشید اما در شرکت مسئولیت محدود نیازی  به بازرس وجود ندارد مگر تعداد اعضا بیشتر از 12 نفر باشند . 

معایب شرکت با مسئولیت محدود

در دنیای مبادلاتی و تجاری این روزها که همه ی عوامل و فعالیت ها با تغییرات همراه است تنها موضوع و قوانینی که باعث تقویت و پایداری امور تجاری خواهد شد، توجه به نیازهای اقتصادی و ارائه بهترین نوع کسب و کار است.

انجام فعالیت‌های اقتصادی باید در چارچوب قوانین انجام پذیرد. در ادامه به تشریح اهمیت و شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود خواهیم پرداخت. هم چنین شما متقاضیان ثبت شرکت با مسئولیت محدود در صورت تمایل به ثبت شرکت در کشور می توانید با یک تماس و ارتباط با مشاوران متخصص ارزان ثبت در راستای ثبت شرکت و اطلاع از مزایای ثبت شرکت با مسئولیت محدود به اهدافتان نزدیک شوید و فعالیت‌های اقتصادی خود را تخصصی به سرانجام برسانید

تعداد اعضا برای تاسیس یک شرکت با مسئولیت محدود حداقل 2 نفر خواهد بود .
شرکت‌های با مسئولیت محدود می توانند توسط یک یا دو مدیر موظف و یا غیرموظف برای شرکت که خارج از شرکت نیز می باشند برای مدت مشخص و یا نامشخصی اداره شوند .
در شرکت با مسئولیت محدود پرداخت اوراق پذیره نویسی و سهم الشرکه در شرکت به صورت کاملا صوری بوده و در شرکت‌ها برگه ای با نام سهم الشرکه که بانام یا بی نام باشد وجود ندارد. این در صورتی است که در شرکت‌های سهامی عام نقل و انتقال سهام از طریق اوراق انجام پذیر است .

در شرکت‌های با مسئولیت محدود هیچ سرمایه ای تحت عنوان سرمایه اولیه تعیین نشده است. و الزامی برای تحویل مدارک به اداره ثبت نمی باشد. در این نوع از شرکت‌های تجاری تنها با اقرار موسسین و شرکای شرکت به میزان سزمایه پرداختی به صندوق شرکت و در اساسنامه و شرکت نامه مکفی است.

در شرکت‌های با مسئولیت محدود 35 درصد از کل سرمایه را ابتدا به حساب شرکت در شرف تاسیس واریز کرده و فیش را به اداره ثبت تسلیم می کنند .

ادامه مطلب
ثبت شرکت تولید پودر دستی

مزایای ثبت شرکت با مسئولیت محدود

مزایای شرکت سهامی خاص

  حداقل نفرات تشکیل دهنده برای شرکت سهامی عام 5 نفر و در شرکت‌های سهامی خاص حداقل 3 نفر می باشد واین در حالی ست که شرکت با مسئولیت محدود تنها با نفر شریک قابلیت ثبت را دارا می باشد.  
  مزایای حداقل سرمایه در شرکتهای با مسئولیت محدود یک میلیون ریال می باشد ،اما الزام قانونی مبنی بر این رعایت این قانون وجود ندارد.سرمایه در شرکت با مسئولیت محدود اعلامی بوده و تنها اقرا مدیر عامل به این مدعا کفایت دارد و نیازی به گواهی بانکی دال بر دریافت سرمایه وجود ندارد.

اما در شرکتهای سهامی خاص حداقل سرمایه یک میلیون ریال می باشد بااین تفاوت که الزام قانونی وجود دارد که 35%سرمایه را واریز به بانک کرده و65%درصد مابقی در تعهد سهامداران باقی بماند.

مدیر یا مدیران در شرکت‌های با مسئولیت محدود به شکل موظف یا غیر موظف داخل یا خارج از شرکا برای مدت زمانی محدود یا نامحدود انتخاب می گردند.اما مدیران در    شرکتهای    سهامی اعم از خاص یا عام می بایست به ترتیت دارای 3و5 مدیر باشند.و بازه ی زمانی مدیریتی شان دوساله می باشد. مزایای ثبت شرکت با مسئولیت محدود. 

 انتقال سهام در شرکت‌های مسئولیت محدود به صورت پذیر نویسی و در قالب ورقه های سهام انجام نمی شود و فرقی نمی کند چه سام با نام باشد و یا بی نام   و همچنین نقل و  انتقال در میان سهام دا ران کاملا است و نیاز به تشکیل مجامع ندارد که اعمال کاملا برعکس شرکتهای سهامی خاص می باشد.

شرکت در مناقصات با شرکت مسئولیت محدود

برای شرکت در مناقصات باید سرمایه شرکت به صورت تضمینی و واریزی در بانک باشد و تمامی اعضای شرکت با توجه به تمام سهام شرکت تعهد داشته باشند که این شرایط برای شرکت مسئولیت محدود صدق نمی کند.

شرکت با مسئولیت محدود، از رایج ترین شرکت‌های بازرگانی در کشور ما می باشد و عمدتاَ بین اعضای یک خانواده یا افراد فامیل و یا دوستان و آشنایان تشکیل می گردد. به موجب ماده 94 قانون تجارت، این شرکت شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجارتی تشکیل شده و هر یک از شرکا بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسوول قروض و تعهدات شرکت می باشد.

مقررات مالیاتی در شرکتهای با مسئولیت محدود

برمبنای ماده ی 105 قانون مالیات های مستقیم تصویب شده در 3/12/1366 مجموع حاصل درآمد شامل مالیات شرکتهای سهامی و مختلط سهامی و سایر اشخاص حقوقی از جمله شرکت بامسئولیت محدود بعداز کم کردن میزان 10%به نسبت کلیه درآمد حاصله تحت عنوان مالیات شرکت حساب می شود و به ترتیب ذیل وصول می گردد:

شرکتهای سهامی عام در قیاس با شرکتهای با مسئولیت محدود دارای امتیاز می باشند. شرکتهایی که سهامشان از سوی هیئت پذیرش بورس مطابق قانون جهت داد و ستد در بازار بورس پذیرش گردیده است ، از سال پذیرندگی تا سالی که فهرست نرخ ها از بازار بورس محذوف نشود ،از پرداخت ده درصد مقرر مالیاتی شرکت معافیت دارند به این شرط که همه ی نقل و انتقالات سهم های شرکت‌های نام برده از راه متصدیان بورس صورت پذیرد و در دفاتر به ثبت برسد.

مزایای ثبت شرکت

  •  با ثبت شرکت تمام فعالیت ها قانونمند پیش خواهد رفت. 
  •  مسئولیت هرکدام از اعضای  شرکت‌ها در برابر دیگر اعضا و در  شرکت معیین می شود
  • با انجام ثبت شرکت می توان در مزایدات و مناقصات بزرگ شرکت کرد.
  • اعطای نمایندگی و شعبات به شرکت‌های دیگر و افزایش فعالیت‌های تجاری
  • اخذ وام و اعتبارات برای فعالیت‌های شرکت
  • ارتباط با شرکت‌های دیگر در سایر کشورها

سوم- حقوق و تعهدات شرکا شرکت محدود

شما اگر در شرکت مسئولیت محدود سهام دار هستید به راحتی می توانید سهام خود را به دیگری منتقل کنید بدون آنکه نیاز به تشکیل مجمع وجود داشته باشد و اگر سرمایه کمتر از نصف سرمایه شرکت باشد می توانی به دادگاه درخواست انحلال شرکت را بدهید.

ادامه مطلب
ثبت موسسه سریع و تخصصی【روش ثبت موسسه✔️】

میزان سود هر فرد بستگی به قوانینی است که در ابتدا مشخص کرده اید اما اگر این قوانین از قبل در اساسنامه مشخص نشده باشد هر فرد به ممیزان سهم الشراکه ای که دارد از سود سهم می برد. و همین امر نیز برای ضرر در شرکت‌ها محاسبه می شود.

زمانی که قرار است رای گیری شود ابتدا از تمامی سهام داران دعوت می شود اما اگر به هر دلیلی یکی از آنها در مجمع حاضر نشد حداکثر عددی حق تصمیم گیری خواهند داشت.
در شرکت مسئولیت محدود میزان تصمیم گیری هر شریک بستگی به حدود اجازه ای است که در اساسنامه به او داده شده است. ( مشخص شدن این میزان تصمیم گیری کاملا توافقی است )

هر فرد در شرکتهای مسئولیت محدود با توجه به سهمی که دارد نسبت به تصمیم گیری ها و وقایع شرک مسئول است و هنگامی که شرکت ورشکسته می شود و یا تصمیم به انحلال می گیرند طلبکاران فقط می توانند طلبشان را از سرمایه سرکت بردارند.

محدودیت های شرکت با مسئولیت محدود

  1. حداقل 2 نفر اعضا و حداکثر 12 نفر
  2. امکان شرکت در مناقصات و اخذ وام وجود ندارد
  3. سهام در شرکت مسئولیت محدود به صورت تعهدی نیست و هر فرد تنها مسئولیت سهم خود را به عهده دارد که این در زمان منحل شدن شرکت و یا ورشکستگی باعث مشکل خواهد شد.

میزان سرمایه شرکت مسئولیت محدود چگونه است؟

سرمایه در شرکت با مسئولیت محدود 100 هزار تومان است و سهمم هر فرد در ابتدا مشخص و در اساسنامه درج می گردد. سرمایه هر فرد را سهمم الشراکه می گویند و هر شخص میزان تصمیم گیری هایش و سود و زیانی که در شرکت می برد بستگی به همین سهمی است که برایش مشخص می شود.

لازم به ذکر است که سرمایه شرکت مسئولیت محدود نیاز به واریزی در هیچ بانکی ندارد.

فواید ثبت شرکت

بدون شک فعالیت‌های اقتصادی باید در زمره قوانین انجام پذیرد. یک شرکت در قوانین حقوقی وسیله ای برای ایجاد و تعیین وظایف افراد به صورت قانونی می باشد. برای درک بهتر اهمیت ثبت شرکت می توانیم به فعالیت افراد به صورت انفرادی اشاره کرد که در آن صورت یک شخص در قبال اشخاص ثالث در شرکت دارای مسئولیت نامحدود است و تمامی اموال آن ها اعم از اموال منقول و یا غیر منقول در زمان بروز بدهی به طلبکاران تعلق خواهد گرفت ولی زمانی که افرادی هم سو و هم هدف با یکدیگر اقدام به ثبت یک شرکت می کنند به بازدهی های اقتصادی و تجاری افزوده شده و هم چنین ثبت شرکت و انجام امورات به صورت گروهی و در قالب شرکت دارای مزیت هایی هم چون قراردادهای بزرگ و موفق با شرکت‌های بزرگ و قدرتمند، امکان شرکت کردن در مزایدات و مناقصات بزرگ تجاری و به افزایش سرمایه شرکت‌ها منجر خواهد شد .

همکاری افراد برگرفته از نوع خطی مشی و اهدافشان برای رسیدن به هدفی خاص می باشد. با انجام فعالیت اقتصادی به صورت جمعی انجام خواهد گرفت. به منظور انجام امورات ثبت شرکت‌ها باید اصول مربوط به قوانین تجارت را رعایت کرده. و تمامی شرکت‌ها بر اساس ماده 195 قوانین تجارت در صورت به ثبت نرسیدن یک کسب و کار در حیطه تجارت از طرف قانون اداره ثبت اسناد و دولت به پرداخت جریمه محکوم می شوند. هر شرکتی زمانی دارای اعتبار می باشد که به ثبت برسد. یک شرکت در زمان ثبت به شخصیتی حقوقی تبدیل شده و در موقع فعالیت باید مقررات و قوانین اداره ثبت را رعایت کنند .

مزایای شرکت سهامی خاص نسبت به مسئولیت محدود

تعداد افراد شرکا در شرکت‌های با مسئولیت محدود حداقل 2نفر و در شرکت‌های سهامی خاص تعداد سهامداران اقلا 3 نفر می باشد.
با توجه به قوانین تجارتی کمترین میزان سرمایه در شرکت‌ها ی با مسئولیت محدود و سهامی خاص یک میلیون ریال در نظر گرفته شده است.
35%مبلغ سرمایه در شرکتهای سهامی خاص در حسابی با نام شرکت در شرف تاسیس واریز می شود.و 65%باقی در اظهار نامه محدود سرمایه اعلامی می باشد و اقرار مدیر عامل مبنی بر دریافت سرمایه کفایت می کند و ارائه ی گواهی بانکی لازم نیست.

ادامه مطلب
آدرس اداره ثبت شرکت های شيراز

در شرکت‌های با مسئولیت محدود فرآیند انتخاب بازرس اعم از اصلی یا علی البدل کاملا در اختیار موسسان می باشد در حالی که در شرکتها ی سهامی خاص لزوم قانونی برای این امر وجود دارد.
برای مدیران در شرکتهای سهامی خاص بازه ی زمانی دوساله معین شده است درحالی که در شرکت با مسئولیت محدود دوران مدت مدیریتی نامحدود بوده والبته اختیار با خودشان است که مدت مدیریت را تعیین کنند.
در شرکت‌های با مسئولیت محدود انتخاب روزنامه ی کثیرالانتشار امری ست در اختیار شرکت اما در شرکت‌ها ی سهامی خاص الزام قانونی مبنی بر این موضوع وجود دارد.
یک سری شرایطی برای به حد نصاب رسیدن مجامع در شرکت‌های سهامی خاص و با مسئولیت محدود وجود دارد که این شرایط در شرکت‌ها ی با مسئولیت محدود به مراتب آسان تر از شرکت‌های سهامی خاص می باشد.
در شرکتهای سهامی خاص مجامع تحت نظارت هیئت رئیسه و در شرکت‌های با مسئولیت محدود در صورتی که اعضا بیش از 12 نفر باشند با نظارت مستقیم هیئت ناظر تشکیل می گردد.
بالابردن میزان سرمایه در هر دو شرکت سهامی خاص و با مسئولیت محدود بطور اختیاری اتفاق می افتد.
سهام در شرکت‌های سهامی خاص شکل تقسیم شده ای ست از سرمایه و حوزه ی تعهدی هریک از سهامداران محدود به مبلغ اسمی سهامشان می باشد.اما در شرکت‌ها ی با مسئولیت محدود سرمایه به قطعاتسهام منقسم نمی گردد و مسئولیت شریکان به میزان سرمایه هر یک بستگی دارد.
در شرکت‌های سهامی خاص می بایستی مدیران از میان سهامداران برگزیده شوند در حالی که در شرکت‌های مسئولیت محدود مدیر موظف یا غیر موظف می تواند از شرکا یا غیر شرکا باشد.
روش تقسیم کردن سود در شرکت‌های با مسئولیت محدود به شکل توجه به سرمایه می باشد حال آن که در شرکت‌های سهامی خاص تعداد سام را مدنظر قرار می دهند.
در شرکتهای با مسئولیت محدود هر یک از شرکا با توجه میزان سرمایه ی شان از حق رای بهره مند می گردند در صورتی که در شرکت‌های سهامی خاص حق رای با توجه به تعداد سهام صورت پذیر می باشد. مزایای ثبت شرکت با مسئولیت محدود.
آورده های غیر نقدی در شرکت‌های سهامی خاص توسط کارشناس رسمی دادگستری تقویم می گردد در صورتی که در شرکت‌های با مسئولیت محدود توسط خود شرکا انجام می گردد.

مزایای موسسه نسبت به شرکت

شرکت‌ها اصولاً به دو نوع تجاری و غیرتجای تقسیم می شوند .

شرکت‌هایی که به انجام امورات تجاری مشغول می باشند را شرکت‌های تجاری و موسساتی که اموراتی غیر از تجارت را پیشه کار خود قرار میدهند را موسسات غیر تجاری می نامند. این موسسات اقدامات خود را بر مبنای موضوعی غیر از سود آوری بنا می کنند و به دو نوع موسسات انتفاعی و غیرانتفاعی تقسیم می شوند .

توضیح مزایای ثبت شرکت در ایران

 با انجام امورات و فعالیت‌های اقتصادی در ایران باعث دیده شدن و آشنایی هرچه بیشتر افراد با محصول و خدمات خود خواهید شد. یک شرکت در زمان ثبت و با انجام امورات قانونی وابسته به قوانین اداره ثبت شرکت‌ها خود را در راه رسید به اهداف افراد مؤسّس شرکت‌ها قرار داده و بدین صورت امورات آتی شرکت به صورت کاملاً قانونی انجام خواهد پذیرفت. این در صورتی است که اگر شخصی با عدم ثبت حرفه و کسب و کار خود در اداره ثبت اسناد و املاک به فعالیت خود ادامه دهد، در طول مدت زمان معین با صلاحدید اداره ثبت محکوم به پرداخت جریمه در این خصوص خواهد شد و از مزایای ثبت شرکت و هم چنین عقد قرارداد با دیگر شرکت‌های مطرح در داخل و یا خارج از کشور بی‌بهره خواهد بود.  

 شما برای ثبت شرکت خود به صورت قانونی لازم است با کارشناسی مجرب در ارتباط بوده و امورات مربوط به ثبت شرکت و همینطور انجام مراحل ثبتی و حقوقی خود را به افرا د  مجرب بسپارید تا در کم‌ترین زمان به بیشترین بازدهی در کسب و کارتان دست پیدا کنید .

3/5 - (2 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
14 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
عیسی
عیسی
5 ماه قبل

با سلام خدمت شما.بنده در خصوص سرمایه شرکت سهامی خاص یا با مسئولیت محدود سوال داشتم. الان شرکت که تاسیس میشود آیت فقط با پول سرمایه ثبت شده فعالیت های اقتصادی خودش را انجام میدهد؟ به عنوان مثال خیلی شرکتها با سرمایه خیلی کمی به ثبت رسیده اند، مثلا ۵ میلیون تومان ولی حجم فعالیتهای اقتصادی شرکت ده ها میلیارد تومان است، لذا سوال بنده این است که آیا شرکت به جز آن پول سرمایه ثبت شده قانونی حساب ارزی یا ریالی دیگری هم دارد؟

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  عیسی
5 ماه قبل

سرمایه اولیه شرکت ربطی به میزان قرارداد های کاری مجموعه ها ندارد

محمد
محمد
8 ماه قبل

سلام بنده شرکتی را ثبت کردم(با مسئولیت محدود) منتها برای ادامه کاراش یعنی امضا نهایی به اداره ثبت شرکتها مراجعه نکردم،آیا شخص دیگری میتونه کارای نهاییش انجام بده یعنی جای بنده امضا کنه و فعالیت انجام بده به قولی سو استفاده کنه؟

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  محمد
8 ماه قبل

سلام در صورتی که خودتون رو امضا کننده دفترمعرفی کرده باشید فقط خودتون می تونین مراجعه کنین

علی
علی
9 ماه قبل

سلامبرای افزایش سرمایه در شرکت با مسوولیت اگر محدود یکی از سهامداران با سهم بالای 30 درصد مخالفت کند از لحاظ قانونی چگونه می توان اقدام به افزایش سرمایه کرد

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  علی
9 ماه قبل

سلام باید با حکم دادستانی اقدام نمایید

سید خلیل بنی فاطمی
سید خلیل بنی فاطمی
1 سال قبل

سلام . من و دوستانم که از بازنشستگان تامین اجتماعی هستیم یک شرکت سهامی خاص تاسیس کرده ایم که سهام دار هستیم و هم هییت مدیره و مدیر عامل از بین خودمان است و موضفی و کارها را خودمان انجام می دهیم و حقوق دریافت نمی کنیم دو تا سوال دارم : 1- به لحاظ دریافت حقوق مستمری مشکلی وجود دارد یا خیر؟ 2- فعالیت شرکتی ما بسیار کم بوده و در زمینه فروش و خدمات پس از فروش دستگاههای تصفیه اب است آیا تبدیل سهامی خاص به مسولیت محدود برایمان مناسب تر است به لحاظ هزینه ها و مقررات… بیشتر بخوانید

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  سید خلیل بنی فاطمی
1 سال قبل

سلام ثبت شرکت های خصوصی تاثیری بر فرآیند کاری تامین اجتماعی و بیمه ای شما ندارد

سید خلیل بنی فاطمی
سید خلیل بنی فاطمی
پاسخ به  ثبت شرکت ایلیا
1 سال قبل

سلام خیلی ممنون از پاسخ و راهنمایی شما که در زمانی بسیار کوتاه داده شد. موفق و سلامت باشید

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  سید خلیل بنی فاطمی
1 سال قبل

خواهش میکنم زنده باشید

محمدرضا شجاعی
محمدرضا شجاعی
1 سال قبل

ممنون از اطلاعاتی که درج فرمودید. نسبی به سایر شرکتها، کامل‌تر و خواناتر (قابل فهم) بود. برقرار باشید

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  محمدرضا شجاعی
1 سال قبل

خواهش میکنم خدمت رسانی به شما باعث افتخار ماست امیدواریم که همیشه بتونیم شما و همه دوستان رو راضی نگه داریم

اصغری
اصغری
6 سال قبل

باسلام.من مدیرعامل یک شرکت با مسوولیت محدود هستم.اما خارج از سهامدار.خواستم بپرسم چقدر در دیون و تعهدات شرکت مسوولیت دارم.باتشکر

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  اصغری
6 سال قبل

سلام.هر شخص در شرکت با مسئولیت محدود به اندازه ی سهم الشرکه ی خودش در دیون و تعهدات سهیم می باشد .بنابراین شما هیچ تعهدی در برابر تعهدات شرکت ندارید.

14
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x