لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

نشان حلال فوری و سریع

حلال کلمه ایست که دارای ریشه عربی می باشد و برای غذاها و نوشیدنیها به کاربرده می شود و البته بیشترین کاربرد آن برای مسلمانان می باشد، به این دلیل که مهمترین خواسته مسلمانان غذای حلال است. درج این پروانه برروی کالا و خدمات باعث میگردد مصرف کنندگان نسبت به کالاهای مورد خریداری خود اطمینان خاطر داشته باشند. این محصولات با گواهی حلال در سرتاسر جهان موجود می باشند. این نشان به عنوان یک نشان جهانی از جانب کشورهای اسلامی مطرح شده است و بر روی مواردی از جمله : غذا ، دارو ، مواد بهداشتی ، مواد آرایشی و... درج می گردد. اگر شما می خواهید در زمینه تولید مواد فوق و به ویژه صادرات آنها به کشورهای اسلامی فعالیت نمایید جهت حصول اعتماد مشتریان خود و موفقیت بیشتردر بازار هدف ارجح است که نسبت به اخذ نشان حلال برای تولیدات خود اقدام نمایید.

جهت اخذ نشان حلال از کجا شروع کنیم؟

در گام اول باید تقاضانامه ای مبنی بر اخذ نشان حلال را ارئه دهید. این تقاضانامه دربردارنده فرم پرسشنامه می باشد که می بایست به صورت کامل و با دقت تکمیل گردد و بعد از آن هزینه های قانونی آن پرداخت میشود باید بدانید قبل از شروع به تکمیل تقاضانامه بهتر است اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل نمایید. شما میتوانید جهت کسب اطلاع به قسمت توضیحات تکمیلی مشخص شده در همین صفه مراجعه فرمایید .

مراحل اخذ نشان حلال به ترتیب عبارتند از : تکمیل تقاضانامه که شامل پرسشنامه ها می باشد و پرداخت هزینه های قانونی .در مرحله بعد بازرسی و گزارش از محل کار و نمونه برداری از مدار تولیدی ، و در انتها اظهار نظر و تایید صدور گواهی.برای کسب اطلاع در این خصوص با کارشناسان مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید .

ارائه کلیه اطلاعات در خصوص ترکیبات ، افزودنیها ، منابع آب مورد استفاده ، نام محصولات ، نوع بسته بندی و... ،ارئه مجوزهای لازم از ارگان های مربوطه ،ارائه آرم یا لوگو تبلیغاتی ازجمله مدارک مورد نیاز برای کسب نشان حلال می باشد.

به ثبت رساندن نشان حلال باتوجه به نوع محصول متقاضی، بازه های زمانی متفاوتی را جهت صدور نشان لازم دارد .جهت اطلاع دقیقتر بادپارتمان های تخصصی نشان حلال در مجتمع ثبتی ایلیا تماس حاصل نمایید .

هزینه به ثبت رساندن نشان حلال باتوجه به نوع محصول متقاضی ، نوع فعالیت و مجوز هاو پرسشنامه های لازم متفاوت خواهد بود. جهت اطلاع دقیقتر ازهزینه ها لطفا" بادپارتمان های تخصصی نشان حلال در مجتمع ثبتی ایلیا تماس حاصل نمایید .

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

نشان حلال

در جهت رونق کسب و کار خود در بین جوامع مسلمان نشان حلال از اهمیت زیادی برخوردار است.در این خصوص با ایلیا در ارتباط باشید

نشان حلال فوری و سریع

نشان حلال-حلال نام مجموعه‌ای از علائم تجاری ایست که بر محصولات غذایی قید میگردد. این نام برگرفته از معنی غذای حلال است که در دین اسلام آمده است (ثبت ایلیا)

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید