درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

ثبت اختراع آنلاین

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     یکشنبه، 4 مرداد 1400


در این مقاله به نحوه ثبت آنلاین اختراع می پردازیم تا متقاضیان و مخترعین گرامی در راه ثبت اختراعات خود به صورت آنلاین حرفه ای گام بردارند . ما در این متن به تشریح نحوه ثبت اختراع به صورت آنلاین اشاره خواهیم کرد تا در کم ترین زمان بتوانید اختراع خود را ثبت کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

روش ثبت اختراع به صورت آنلاین

هنگامی که ایده ای دارید که آن را عملی کرده اید و به اختراع دست پیدا کرده اید بهتر است هرچه زودتر نسبت به ثبت آن اقدام نمایید تا شخص دیگری نتواند با ثبت ایده شما از مزایای آن بهره مند شود و یا آن را تجاری سازی کند. همچنین حتی اگر قصد تولید انبوه اختراع خود را ندارید بهتر است جهت ثبت آن اقدام کنید تا برای زمانی که قصد بهره برداری از اختراع خود را دارید حق استفاده از آن برای شما محفوظ مانده باشد. ثبت شرکت ایلیا با استفاده از برنامه و اپلیکیشن ثبت آنلاین خود ثبت اختراع آنلاین را به شما ارائه می کند تا ثبت اختراع برای شما به شکل آنلاین و با سرعت هرچه بیشتر انجام شود.

 

ثبت آنلاین اختراع

 

نحوه ثبت اختراع آنلاین

پس از دانلود و نصب برنامه ثبت آنلاین ثبت شرکت ایلیا باید وارد برنامه شده و مشخصات خود را به عنوان متقاضی ثبت اختراع آنلاین وارد اپلیکیشن نمایید و نیز شرحی از ثبت اختراع خود را بنویسید . تا کارشناسان ثبت ایلیا پی به فعالیت و طبقه مرتبط به اختراع شما ببرند. پس از وارد کردن کلیه اطلاعات و رفتن به مرحله بعد شما می توانید مدارک لازم جهت ثبت اختراع آنلاین را در برنامه بارگذاری کنید تا به دست کارشناسان ثبت شرکت ایلیا برسد و بلافاصله پرونده شما گشوده و پیگیری می شود .

مدارک لازم جهت ثبت اختراع آنلاین

مدارک شناسایی متقاضی یا مخترع ، شرحی از اختراع که کارشناسان ثبت ایلیا آن را جهت اظهارنامه ثبت اختراع تکمیل کرده و به توصیف نامه و ادعانامه ثبت اختراع مبدل خواهند نمود. پس از ثبت تقاضای شما بلافاصله پرونده شما به جریان افتاده و کارشناسان ایلیا ضمن تماس با شما جهت اعلام هزینه ثبت اختراع آنلاین تنظیم مدارک لازم جهت ثبت اختراع را انجام داده و اظهارنامه الکترونیک شما را تهیه و ارسال می نمایند پس از 35-40 روز کاری در صورتی که اختراع شما توسط اداره مالکیت تایید گردید .

کارشناسان ثبت ایلیا پیگیری های لازم را انجام می دهند تا شما جهت دفاعیه نهایی از اختراع خود ، به پژوهشکده معرفی شوید و سپس با تشکیل پرونده فیزیکی و پس از طی این مرحله ثبت ایلیا در ادامه ثبت اختراع آنلاین آگهی ثبت اختراع شما را در روزنامه رسمی کشور با پرداخت هزینه چاپ درج می کند و پس از طی مدت زمان قانونی جهت طرح معارض با پیگیری مجدد گواهی ثبت اختراع ده ساله برای شما به صدور می رسد که وکیل ثبت شرکت ایلیا آن را دریافت کرده و به شما تحویل داده شده یا طبق مورد ارسال می گردد.

هزینه ثبت اختراع آنلاین

ثبت اختراع مانند سایر امور ثبتی دارای هزینه دولتی و غیردولتی می باشد. هزینه دولتی همان تعرفه های ثبت اختراع و حق الچاپ آگهی و نیز هزینه صدور گواهی می باشد که در کنار این موارد هزینه حق الوکاله ثبت شرکت ایلیا را نیز باید در نظر گرفت که به دلیل تنوع محصولات و نوع اختراعات نمی توان هزینه مشخصی را جهت ثبت اختراع اعلام کرد ، لیکن با تماس با ثبت شرکت ایلیا می توانید در خصوص هزینه ثبت اختراع آنلاین اطلاعات لازم را کسب نمایید .

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
سیستم بازیافت گازهای منتهی به فلر در مجتمع های پتروشیمی-پالایشگاهه-چاههای نفت و گاز و خاموش نمودن فلر با محوریت نانو تکنولوژی که علاوه بر جلوگیری از هدر رفتن حجم بسیار زیاد انرژی که همگان واقف بر اتلاف سر سام اور این انرژی هستند. در عین حال به لحاظ زیست محیط خاموش شدن هر فلر توسط سیستم ما نیازی به توضیح ندارد که چه تاثیر عظیمی بر جلوگیری از آلوده شدن هوا میگردد.علاوه بر این حجم عظیم ارزی که در حال حاضر در حال سوختن توسط فلر است که به بیت المال بازگشت داده میشود.در عین حال استفاده و پیشتازی در استفاده ازفن اوری نانو که در خاورمیانه بی نظیر یا حداقل کم نظیر می باشد.این طرح توسط اساتید متعدد دانشگاه مورد مشورت واقع شده ضمتن اینکه بخشهای عمده آن تا حد ممکن مورد تست و آزمایش واقع شده است و گروهی از بهترین قطعه سازان مجرب صنعت نفت و گاز در ساخت قطعات این سیستم جهت تهیه لیست تجهیزات.هزینه.میزان نفر ساعت کار و..... مشارکت و همفکری داشته اند.لذا گروه ما قصد ثبت این سیستم اختراعی را داریم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
سلام برای ثبت اختراع ابتدا باید ادعانامه و توصیف نامه رو تنظیم بفرمایید
پاسخ
ساخت پمپ باد بی صدا
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
سلام برای ثبت اختراع ابتدا باید ادعانامه و توصیف نامه رو تنظیم بفرمایید
پاسخ
سلام جهت ثبت اختراع و هزینه ان نیاز به مشاوره دارم .متشکرم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
سلام ، وقتتون بخیر باشه . ثبت اختراع زیر نظر کارشناسان مالکیت صنعتی بررسی و ثبت خواهد شد به همین جهت برای کسب اطلاعات در این حوزه با شماره تماسهای موجود در سایت تماس حاصل فرمایید .
پاسخ
سلام
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ، در خدمتتون هستم .
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید