رتبه بندی چیست ؟

رتبه بندی همان تعیین صلاحیت یا تعیین رتبه برای شرکتهای پیمانکاری توسط مرجع آن یعنی سازمان برنامه و بودجه می باشد . هنگامی که بحث اجرای پروژه های بزرگ در میان است به ویژه پروژه های خدمات شهری که با عمران و آبادانی کشور سر کار دارند قطعا" باید کار اجرای پروژه ها به شرکتی سپرده شود که بتواند به بهترین وجه ممکن پروژه را به انجام رساند و در اینجاست که بحث رتبه بندی شرکت ها مطرح میشود . شرکتهای پیمانکاری قطعا برای شرکت در مناقصات و عقد قرارداد اجرای پروژه ها حتما باید حداقل رتبه 5 داشته باشند البته اگر دارای رتبه های بالاتر یعنی 4،3،2، یا 1 باشند که به مراتب امتیاز بیشتری خواهند داشت اما برای شروع اخذ رتبه 5 الزامی است .

رتبه بندی شرکت آنلاین

با توجه به توضیحات فوق ثبت شرکت ایلیا جهت تسهیل فرایند رتبه بندی شرکت برنامه ای را طراحی نموده که با نصب و استفاده از آن به راحتی می توانید جهت اخذ رتبه یا گرید درخواست دهید . تنها کافیست که مشخصات خود را وارد کرده و سپس اوراق ثبتی شرکت سهامی خاص را در برنامه یا اپ خدمات آنلاین ما بارگذاری کنید تا کارشناسان ثبت ایلیا بلافاصله با شما تماس گرفته و پروسه رتبه بندی شرکت آنلاین برای شما آغاز شود به این شکل که ابتدا امتیازات شما محاسبه می شود و سپس با ثبت نام شما در سامانه ساجات کار رتبه بندی و اخذ گرید برای شرکت شما توسط کارشناسان ایلیا شروع شده و پس از تایید اولیه سایر پیگیری های حضوری و ارسال مدارک جهت رتبه بندی شرکت شما توسط ثبت شرکت ایلیا در اسرع وقت انجام می شود.

هزینه رتبه بندی شرکت

رتبه بندی شرکت با توجه به نوع فعالیت ، میزان سرمایه شرکت و اینکه اخذ رتبه یا ارتقا رتبه انجام می شود و نیز تعداد شرکا می تواند متفاوت باشد و نمی توان هزینه مشخصی برای رتبه بندی شرکت اعلام کرد. جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص رتبه بندی شرکت و هزینه رتبه بندی شرکت آنلاین با کارشناسان ثبت ایلیا تماس حاصل نمایید.