توضیحاتی در خصوص اخذ جواز تاسیس صنایع آنلاین

در دنیای کنونی با پیشرفت دانش و فناوری اغلب مردم حتی به جای استفاده از رایانه به گوشی همراه خود جهت جستجوی اطلاعات یا استفاده از خدمات الکترونیک مراجعه می کنند ، ثبت شرکت ایلیا نیز همگام با پیشرفت روز اپلیکیشن خدمات ثبت آنلاین را برای سیستم عامل های اندروید و ios طراحی نموده است ، تا شما بتوانید با نصب آن بر روی گوشی خود در خواست اخذ جواز تاسیس صنایع آنلاین یا سایر خدمات آنلاین را داشته باشید .

نحوه اخذ جواز تاسیس صنایع آنلاین

با نصب اپلیکیشن شما می توانید در قسمت ورود اطلاعات مشخصات خود را تایپ کنید و سپس درخواست خود مبنی بر اخذ جواز تاسیس صنایع آنلاین را دربرنامه ثبت می کنید و شرح فعالیتتان را در آنجا می نویسید . پس از آن لازم است که در اپلیکیشن مدارک لازم جهت اخذ جواز تاسیس صنایع را آپلود کنید که شامل مدارک شناسایی ، مدارک شرکت و در صورتی که طرح توجیهی دارید باید آن را هم بارگذاری کنید . در غیر این صورت کارشناسان ثبت شرکت ایلیا جهت اخذ جواز تاسیس صنایع طرح توجیهی را برای شما تنظیم می کنند که طرح توجیهی لازم برای اخذ جواز تاسیس صنایع پرسشنامه35 صفحه ای صنایع است که کارشناسان ثبت ایلیا آن را به شکل تخصصی برای شما تنظیم می کنند. سپس با ثبت اطلاعات شما در سامانه الکترونیک وزارت صنعت و معدن در صورتی که اطلاعات شما تایید گردد با تشکیل پرونده حضوری توسط وکیل ثبت شرکت ایلیا جهت تهیه محل احداث خط تولید اقدام شده و سپس پس از اعلام درخواست و بازرسی ازمحل جواز تاسیس صنایع برای شما صادر می گردد.

هزینه اخذ جواز تاسیس صنایع

اخذ جواز تاسیس صنایع بر حسب نوع فعالیت ، میزان سرمایه گذاری ، محل احداث خط تولید و متراژ آن ، سرمایه شرکت و تسهیلات وزارت صنعت و معدن هزینه متفاوتی خواهد داشت و به همین دلیل نمی توان هزینه ثابتی را برای اخذ جواز تاسیس صنایع اعلام نمود . جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ جواز تاسیس صنایع آنلاین و هزینه اخذ جواز تاسیس صنایع با مشاوران ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید.