لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت آنلاین کارت بازرگانی


ما در این مقاله تلاش بر آن داریم تا درباره ثبت آنلاین کارت بازرگانی مطالب سودمندی را ارائه نماییم تا انتهای مقاله همراه ما باشید و در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا با شما تماس بگیرند.

در جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره اخذ کارت بازرگانی می توانید بر روی لینک کلیک کنید.

سامانه الکترونیکی صدورگواهی مفاصاحساب مالیاتی

برای صدور گواهی مفاصاحساب مالیاتی می توانید به پایگاه اینترنتی tax.gov.ir مراجعه کنید.توجه داشته باشید که شرکت ها و موسسه هایی که غیر تجاری می باشند باید در اداره امور مالیاتی کشور پرونده ای را تشکیل بدهند و کد اقتصادی خود را اخذ نمایند تا در پایان هر سال مالی بعد از بررسی و ارزیابی کارهای مالی و ضرر شرکت اظهارنامه مالیاتی خود را تنظیم نمایند و جهت تعیین مالیات به اداره امور مالیاتی کشور ارسال کنند.شرکت هایی که کد اقتصادی ندارند مجوز فعالیتی به صورت قانونی را ندارند و چنانچه اظهارنامه مالیاتی خود را به اداره دارایی تحویل ندهند مرتکب جرم مالیاتی شده اند.

برای دریافت کارت بازرگانی به کجا مراجعه کنیم؟

جهت دریافت کارت بازرگانی می توانید به سامانه الکترونیکی  http://cscs.ir مراجعه کنید و جهت اخذ کارت بازرگانی مبادرت نمایید.

ثبت آنلاین کارت بازرگانی

برای اخذ کارت بازرگانی می توانید به صورت آنلاین در سامانه ثبت اقدام به ثبت اطلاعات کرده و بعد از گذراندن مراحل ، بتوانید کارت بازرگانی را دریافت نمایید.شایان ذکر است متقاضیان اعم از حقیقی و حقوقی می توانند درخواست این کارت را داشته باشند با این تفاوت که ارائه مدارک آنها با هم متفاوت می باشد ولی گذراندن مراحل اخذ کارت بازرگانی شخصیت حقیقی و حقوقی با هم مشترک است.اقدامات اخذ کارت بازرگانی را می توانید به صورت آنلاین با ورود با سامانه اینترنتی با گذراندن مراحل اینترنتی به صورت دقیق و بدون نقص انجام دهید . البته باید توجه کرد که ارائه مدارک برای اخذ کارت بازرگانی یکی از مهمترین موارد است که قبل از اقدام به ثبت باید کلیه مدارک را تکمیل نمایید.

مراحل ثبت آنلاین کارت بازرگانی

برای اخذ کارت بازرگانی به سامانه هوشمند کارت بازرگانی مراجعه وبه صورت آنلاین کلیه مراحل در سامانه طی شود . شرح مراحب آنلاین کارت بازرگانی به صورت ذیل می باشد :

 1. ورود به سامانه http://cscs.chambertrust.ir
 2. تکمیل فرم های مبنی بر اطلاعات اولیه متقاضی باتوجه به شخصیت حقیقی و حقوقی اطلاعات را وارد نمایید .
 3. سپس بعد از تکمیل اطلاعات اولیه ، اسکن مدارک و بارگذاری در سامانه بصورت آنلاین انجام دهید
 4. سپس بعد از اینکه کلیه مراحل و هم چنین مدارک را بارگذاری انجام شد در مرحله نهایی ثبت نام ، تأیید نهایی را زده و به صورت الکترونیکی و آنلاین پرونده به اتاق بازرگانی ارسال می شود .
 5. به صورت غیر حضوری پرونده متقاضیان در اداره بازرگانی مورد بررسی قرار می گیرد .
 6. همان طور که می دانید کارشناسان زمانی که پرونده بازرگانی متقاضی به صورت ا آنلاین در کارتابل آنها نمایان می شود مورد بررسی قرار داده ، این برسی ها بهع صورت نوع فعالیت بازرگانی متقاضی و هم چنین نوع مدارک ارائه داده شده می باشد و...
 7. نتیجه این بررسی ها در صورت مشاهده مغایرت از طریق پیامک و یا پست الکترونیکی به متقاضی اطلاع رسانی می شود .سپس متقاضی برای رفع نقص باید اقدامات لازم را انجام دهد .
 8. در صورتی اینکه بعد از بررسی ها پرونده متقاضی تکمیل و بدون نقص باشد از طریق پیامک و یا ایمیل مجدد به متقاضی تأییدیه اطلاع رسانی می شود . سپس متقاضی با ارائه و در دست داشتن مدارک مربوطه ثبت ، جهت تکمیل و ادامه روند ثبت ، به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی و یا اتاق تعاون مراجعه نماید .
 9. برای پیگیری ثبت کارت بازرکات بازرگانی می توانید با مراجعه مجدد به سامانه روند مراحل را پیگیری نموده و از صحت ثبت خود اطلاعات لازم را اخذ نمایید .

قبل از آغاز ثبت درخواست، به نکاتی که برای ورود به سامانه، باید توجه کنید:

 • استفاده از مرورگر Microsoft Internet Explorer) IE)، نسخه ۶ به بعد
 • در هنگامی که ثبت درخواست را در سامانه انجام می دهید ، از دکمه های Back و Forward مرورگر استفاده نشود .
 • تکمیل اطلاعاتی که به صورت * است الزامی است.
 • توجه کنید با تکمیل هر مرحله و زدن کلید مرحله بعد اطلاعات فرم قبلی ذخیره می شود.
 • کلیه صفحات با زبان فارسی تکمیل گردد و از زبان انگلیسی خود داری کنید .
 • مستندات و مدارکی که برای ثبت در سامانه به آن احتیاج دارید در بالا ذکر شده است ارائه این مستندات به صورت اسکن شده و واضح در سامانه در جایگاه مخصوص بارگذاری شود .
 • مدارک مورد نیاز جهت درخواست صدور کارت بازرگانی حقوقی.
 • مدارک مورد نیاز جهت درخواست صدور کارت بازرگانی حقیقی.
 • مدارک مورد نیاز جهت درخواست تمدید کارت بازرگانی حقوقی.
 • مدارک مورد نیاز جهت درخواست تمدید کارت بازرگانی حقیقی.

در صورتی که با قوانین و مقررات مرتبط با کارت های عضویت و بازرگانی آشنایی کافی دارید و موارد فوق را رعایت می نمایید، گزینه با قوانین و مقررات مرتبط با کارت های عضویت و بازرگانی آشنایی کافی دارم و نکات فوق را رعایت می نمایم..را انتخاب نموده و مراحل ثبت درخواست را ادامه دهید.

در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا با شما تماس بگیرند هم چنین می توانید با شماره تلفن های 32137-026 و 26655119-021 تماس حاصل کنید.

مشاوره آنی
مجتمع ایلیا ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی در راستا ارائه خدمات با حداقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

🥇اخذ کارت بازرگانی【 ✔️ کارت بازرگانی】

کارت بازرگانی ، انواع کارت بازرگانی ، انواع کارت بازرگانی ، کارت بازرگانی تولیدی ، کارت بازرگانی چیست ، مزایای اخذ کارت بازرگانی

سامانه ثبت نام کارت بازرگانی 【راهنمای ثبت نام کارت بازرگانی✔️】

اطلاع از سامانه ثبت نام کارت بازرگانی و نیز درخواست کارت بازرگانی توسط تیم مجرب حقوقی ایلیا انجام خواهد پذیرفت . برای ثبت نام کارت بازرگانی باید از طریق سامانه اتاق بازرگانی اقدام نمود. در این مقاله درباره ی مراحل ثبت سامانه کارت بازرگانی ، راهنمای ثبت نام کارت بازرگانی خواهیم پرداخت.

مزایای کارت بازرگانی 【 فواید کارت بازرگانی_مشاوره رایگان ✔️】

اخذ کارت بازرگانی در کم ترین زمان _ بهره مندی از مزایای داشتن کارت بازرگانی با مشاوره تخصصی کارشناسان حقوقی ایلیا تماس حاصل فرمایید. در این مقاله به بررسی مزیت و فواید اخذ کارت بازرگانی خواهیم پرداخت ✔️

اخذ کارت بازرگانی اشخاص حقیقی

یکی از انواع کارت بازرگانی، کارت بازرگانی حقیقی می باشد که در این مقاله به بررسی آن خواهیم پرداخت.

ثبت آنلاین کارت بازرگانی

برای اینکه بتوانیم کارت بازرگانی اخذ نماییم باید ثبت آنلاین در سامانه اتاق بازرگانی داشته باشیم. در این مقاله به بررسی نحوه ثبت آنلاین کارت بازرگانی و مراحل و مدارک مورد نیاز خواهیم پرداخت.

🥇اخذ کارت بازرگانی فوری و سریع【✔️دریافت کارت بازرگان】

اخذ کارت بازرگانی فوری ،دریافت کارت بازرگانی سریع در کوتاه ترین زمان ،دریافت کارت بازرگانی ،

مدارک و مدت زمان لازم برای اخذ کارت بازرگانی ✔️

برای اخذ کارت بازرگانی باید در ابتدا مدارک مورد نیاز را تهیه نماییم. در این مقاله علاوه بر بررسی مدارک لازم به بررسی مدت زمان اخذ کارت بازرگانی خواهیم پرداخت.

هزینه اخذ کارت بازرگانی ✔️

کارت بازرگانی چیست؟ ، هزینه کارت بازرگانی ، هزینه تمدید کارت بازرگانی ، هزینه دریافت کارت بازرگانی ، هزینه کلاس کارت بازرگانی ، هزینه صدور کارت بازرگانی ،

مرجع صادر کننده کارت بازرگانی

توضیحات کامل درباره مرجع صادر کننده کارت بازرگانی

✔️مالیات کارت بازرگانی【مالیات کارت بازرگانی چقدر است🥇】

مالیات کارت بازرگانی ، مالیات کارت بازرگانی چقدر است ، مالیات کارت بازرگانی اشخاص حقیقی ، مالیات کارت پیله وری ، استعلام بدهی مالیاتی کارت بازرگانی، نحوه محاسبه مالیات کارت بازرگانی حقوقی

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید