لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

اخذ دفاتر پلمپ شرکت در کرج و استان البرز


مراحل و شرایط اخذ دفاتر پلمپ مالیاتی در کرج و استان البرز

اخذ دفاتر پلمپ در کرج و استان البرز

همه ساله جهت اظهار دقیق عملکرد مالی دفاتر مالی به شکلی مجزا و خصوصی سازی شده الزامی ست .دفاتر  برای هر شرکت پلمپ میگردد. کامل کردن و تحویل این دفاتر به طور سالانه کاملا الزامی ست.

پلمپ دفاتر تجاری یا دفاتر مالیاتی یعنی چی ؟

موسسات ،  شركت ها،  سازمانها كه پیرو قوانین مالیاتی هستند باید از سازمان امور مالیاتی دفاتر قانونی خود را جهت ثبت همه ی عملکردهای مالی خود اخذ نمایند .اینگونه  دفاتر به دفاتر قانونی مشهور هستند .
 شركتها با عنایت به قوانین و ضوابط نوع نوشتن وثبت این  دفاتر قانونی ملزم می باشند که همه ی فرآیندهای مالی خود را به ترتیب وپشت سرهم به رشته ی تحریر در بیاورند.در این دفاتر به هیچ عنوان نباید خط خوردگی وجود داشته باشد.پایان سال مالی زمان تسلیم اظهار نامه مالیاتی و دفاتر پلمپ  میباشد.
دفاتر پلمپ برای معین ساختن عملکرد مالی سالیانه شرکت, ثبت شرکت , به شکلی کاملا اجباری میباشد.

انواع شرکتهای تجاری در چهار چوب قانون تجارت ملزم به اخذ دفاتر مالیاتی میباشند.
به جهت نظارت مستقیم بر اجرای قوانین و مقررات مالیاتی ، سازمان امور مالیاتی کشور ،هیات هایی متشکل از سه نفر را برای بازرسی و کنترل دفاترپلمپ پرداخت کننده های  مالیاتی برمبنای آیین نامه ای که بنا به پیشنهاد سازمان امور مالیاتی کشور توسط  وزیر امور اقتصادی و دارایی تصویب شده است اعزام نماید. اگر پرداخت کنندگان از تحویل دفاترپلمپ  امتناع بورزد با توافق هیات مندرج در" بند (3) - ماده 97" این قانون درآمد شامل مالیات  همان  سال به شکل علی الراس تشخیص  داده خواهد شد.
تبصره: هیات های موضوع این ماده می توانند حسب تجویز سازمان امور مالیاتی کشور کلیه دفاتر و اسناد و مدارک مالی مودیان را اعم از این که مربوط به سال مراجعه یا سنوات قبل باشند به منظور کسب اطلاعات لازم و ارائه آن به اداره امور مالیاتی ذیربط مورد بازرسی قرار دهند و یا در صورت لزوم دفاترپلمپ و اسناد و مدارک سنوات قبل را در قبال ارائه رسید به اداره امور مالیاتی ذیربط منتقل نمایند.

چرا پلمپ دفاتر می کنیم ؟

چراکه قانون این اتفاق را مقرر نموده است واگر این کار را انجام ندهندمشمول جریمه ی مالیاتی می شوند.  
صادر نشدن  صورتحساب ، درج نشدن شماره اقتصادی ، به کار بردن  شماره اقتصادی خود برای افراد دیگر یا بالعکس ، مسئولیت تضامنی بعلاوه10درصد مبلغ مورد معامله که عاری از رعایت قوانین این ماده صورت گرفته باشد را دارا میباشد.

آیا شرکتی که کار نمی کند باید دفتر مالیاتی یا تجاری بگیرد؟

بدون شک پاسخ مثبت است. کلیه ی شرکت ها بنابر ضوابط قانونی ملزم به  اخذ وگرفتن دفاتر مالیاتی خود از حوزه ی مالیاتی می باشند.در صورت عدم فعالیت نیز می بایست مراتب را  به اداره دارایی اطلاع رسانی کنند به این شکل که دفاترپلمپ خالی از اطلاعات خود را به اداره تسلیم نمایند.
زمان دقیق تسلیم دفاتر تجاری چه موقع می باشد ؟
تیرماه هر سال  زمان تسلیم اظهار نامه مالیاتی است که باید از  اواخر سال قبل جهت دریافت پلمپ  دفاتر اقدامات لازم صورت پذیرد.

اخذ دفاتر پلمپ در کرج و استان البرز

چه مدارکی جهت  اخذ دفاتر تجاری در کرج و استان البرز نیاز است؟

کپی شناسنامه و کارت ملی مدیر عامل
کپی روزنامه رسمی تاسیس و یا آخرين صورتجلسه تغييرات شركت در روزنامه رسمی
مهر شرکت

پلمپ دفاتر مالیاتی و تجاری چقدر زمان خواهد برد ؟

دفاترپلمپ یک روز بیشتر زمان نمی برد و حدودا یک  الی دو ماه طول میکشد که به واسطه ی اداره ی پست به دست موکلین گرامی برسد.

مراحل اخذ دفاتر  تجاری شرکتها به چه صورت است ؟

مشاوره تلفنی با کارشناس موسسه ثبت شرکت ایلیا
انعقاد قرارداد
ارسال مدارک به کارشناسان ثبت شرکت ایلیا
کپی شناسنامه و کارت ملی مدیر عامل
کپی روزنامه رسمی تاسیس و یا آخرين تغييرات ثبت شركت در روزنامه رسمی
مهر شرکت

مدارک را چگونه تحویل کارشناس دهیم؟

به دوشکل این امکان فراهم است:
ارسال مدارک با پیک
بصورت حضوری و عقد قرارداد در مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا

آیا می توان برای فرار ورهایی از مالیات اظهارات دروغین ارائه داد؟

اظهارات دروغین  وبی اساس بااین نیت که  از پرداخت مالیات رهایی می یابیم با استناد به دفاتر و مدارک ساختگی در شکل کسب  یا خودداری از تحویل اظهارنامه مالیاتی ترازنامه و حساب سود و زیان برای سه سال پی در پی ، حبس از 3 ماه تا 2 سال و محرومیت از همه ی  معافیت ها و بخشودگی های قانونی در زمان ذکر شده  دارد.

اخذ دفاتر پلمپ در کرج و استان البرز

اخذ دفاتر مالیاتی ( پلمپ دفاتر ) در کرج

در مجتمع ثبت شرکت ایلیا فرایند اخذ پلمپ دفاتر یا همان دفاتر مالیاتی و همچنین تشکیل پرونده مالیاتی ( دارایی )  به صورت کاملا تخصصی با کمترین هزینه و زمان انجام میشود.
در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر در این خصوص با کارشناسان و مشاوران مجتمع ثبت ایلیا در ارتباط باشید.

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

تشکیل پرونده مالیاتی در کرج

تشکیل پرونده مالیاتی در کرج .اطلاعاتی در خصوص تشکیل پرونده مالیاتی و دارایی در کرج و استان البرز ارائه میگردد.(ثبت ایلیا )

اخذ گواهی ارزش افزوده در کرج

اخذ گواهی و گواهینامه و کارتکس ارزش افزوده در کرج البرز - گواهی نظام ارزش افزوده مالیات بر ارزش افزوده در کرج - مدارک لازم جهت ثبت نام ارزش افزوده در کرج

اخذ کد اقتصادی در کرج

توضیحاتی در خصوص مراحل و شرایط اخذ کد اقتصادی در کرج - کداقتصادی شماره 12 یا 16 رقمی ایت که براساس قانون به اشخاص حقیقی و یا حقوقی تعلق می گیرد که فعالیت..

مراحل تشکیل پرونده در استان البرز

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود در خصوص تشکیل پرونده با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید و ازمشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

دفاتر پلمپ مالیاتی شرکتها در استان البرز

دفاتر پلمپ مالیاتی شرکتها در استان البرز -

اخذ دفاتر پلمپ شرکت در کرج و استان البرز

اخذ دفاتر پلمپ مالیاتی شرکت ها در کرج ، فرم درخواست پلمپ دفاتر مالیاتی 97 - هرسال جهت اظهار عملکرد مالی دفاتر مالیاتی سال 1396 و دفاتر پلمپ 1397 در واحد..

اخذ پلمپ دفاتر مالیاتی در کرج

اخذ دفاتر پلمپ مالیاتی شرکت ها در سال 1396 و1397 در کرج و استان البرز -مرلحل و درخواست ثبت فرم دفاتر مالیاتی شرکتها در اداره داریی و پست توسط متخصصین ایلیا

مدارک لازم جهت تشکیل پرونده مالیاتی در استان البرز

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند تجاری بهترین راهنما برای شما متقاضیان محترم می باشد

تشکیل پرونده مالیاتی در استان البرز

مجتمع ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه اخذ کداقتصادی و تشکیل پرونده آماده ارائه خدمات مشاوره ای تخصصی رایگان به شما عزیزان می باشد.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟