نشان حلال چیست ؟

نشان حلال نشانی است که بر روی مواد غذایی درج می گردد ، تا نشان دهد که محتویات آن خوراک یا نوشیدنی بر اساس قوانین اسلام تهیه شده است ، و مصرف آن برای عموم مسلمانان بلا اشکال است . این نشان در کشورهای مسلمان نشین استفاده بسیار دارد . همچنین کسانی که از داخل کشور می خواهند به صادرات مواد غذایی به سایر کشورهای همسایه و یا کشورهای اسلامی بپردازند ، لازم است که نشان حلال را بر روی محصولات خود درج کنند تا خریداران بالقوه در کشورهای دیگر از خرید آن اطمینان حاصل کنند و با اعتماد بیشتر از محصولات شما استفاده کنند.

نحوه اخذ نشان حلال آنلاین


تولید کنندگان محصولات خوراکی و نوشیدنی ها ابتدا باید ثبت برند داشته باشند یعنی ابتدا باید برندی را برای خود به ثبت برسانند و سپس جهت اخذ نشان حلال آنلاین به اپلیکیشن ثبت شرکت ایلیا مراجعه کنند. در این اپ ابتدا شما باید مشخصات خود را وارد نمایید و سپس هر آنچه از فعالیت خود در دست دارید شامل مدارک ثبتی شرکت ، روزنامه رسمی ، برند ، استاندارد و ... را می توانید در اپلیکیشن آپلود نمایید . بلافاصله پس از این کار مشاوران ثبت شرکت ایلیا با شما تماس گرفته و پروسه اخذ نشان حلال آنلاین برای شما آغاز می گردد. چنانچه برند محصولات شما به ثبت نرسیده باشد . کارشناسان ثبت شرکت ایلیا ابتدا ثبت برند محصولاتتان را انجام می دهند و سپس برای گواهی حلال اقدام می شود که پس از ثبت درخواست و انجام بازدیدها و بازرسی ها از سوی کارشناسان وزارت بهداشت گواهی حلال برای شما صادر می گردد


هزینه اخذ نشان حلال

نشان حلال برای هر محصول به شکل جداگانه اخذ می شود و بنابراین بسته به نوع محصول و تعداد محصولات مد نظر شما هزینه اخذ نشان حلال متغیر می باشد و به همین دلیل نمی وان هزینه ثابت و مشخصی جهت اخذ نشان حلال اعلام کرد . به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ نشان حلال آنلاین و هزینه اخذ نشان حلال با کارشناسان ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید.