توضیحاتی در خصوص سرچ واژه ثبت محدود به اختصار ارائه می گردد.در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی در این خصوص با ما در ارتباط باشید.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

با گسترش روز افزون انواع خدمات در زمینه تجاری، ثبت شرکت با مسئولیت محدود یک امر مهم برای رقابت در بازار تجارت  امروزی است.

ثبت شرکت در قالب های متعدد امکان پذیر است .یکی از رایج ترین نوع ثبت شرکتها شرکت با مسئولیت محدود است، این نوع از شرکتها از حداقل 2نفر اعضا تشکیل میشود که میتوانند جزء سهامداران شرکت هم باشند.

در شرکتهای با مسئولیت محدود انتخاب مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره الزامی است در این نوع شرکتها اعلام سرمایه به صورت لفظی میباشد در حقیقت سهامداران نیاز به پرداخت سرمایه خود به بانک ندارند و صرف اینکه اعضا اقرار به دریافت سرمایه می نمایند کفایت می کند. 

ثبت شرکت از طریق سامانه اداره ثبت اسناد و املاک امکان پذیر است. این نوع شرکتها تقریبا 30 روز کاری زمان میبرد تا به پایان برسد. در مرحله اولیه شرکا شرکت اقدام به انتخاب نام برای شرکت خود میکنند که استعلام نام ظرف 4 روز کاری از طرف اداره ثبت شرکتها اعلام میشود برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکتهای مسئولیت محدود با مشاورین و وکلا موسسه ثبت شرکت ایلیا در تماس باشید و اطلاعات لازم در این خصوص را از تیم مجرب کارشناسان ما کسب نمایید.

  • از اینکه وب سایت مجتمع ثبت شرکت وبرند ایلیا را جهت مطالعه انتخاب نمودید سپاس گذار هستیم.