لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در استان البرز


توضیحات تکمیلی در خصوص ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در استان البرز

چنانچه تمام امورحقوقی مربوطه به پروسه ثبت شرکت به پایان رسید، اعضای شرکت ممکن است در ماه ها ویا سالهای بعدی اقدام به نوآوریها وتغییرات جدیدی درشرکت نمایند. این تغییرات در شرکت ممکن است در رابطه با موضوع فعالیت شرکت ، تغییر در اعضای هیات مدیره شرکت، تغییر در میزان سرمایه شرکت و ..... باشد. اتخاذ این تصمیمات از طریق مجامع عمومی شرکت به اطلاع اداره ثبت شرکت ها خواهد رسید.

وظایف و اختیارات مجمع عمومی فوق العاده در شرکت سهامی خاص :

وظایف وحیطه اختیارات مجمع عمومی فوق العاده عموما ایجاد تغییرات در متن اساسنامه است . با مطالعه اساسنامه شرکت ها می توان به این نتیجه رسید که تغییر میزان سرمایه شرکت ،ورود یا خروج شریک، تغییر ادرس ، انحلال ، و... در صلاحیت این مجمع می باشد.

وظایف و اختیارات مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده در شرکت سهامی خاص :

از جمله تصمیماتی که می تواند در این مجمع حاصل شود تعیین اعضای هیات مدیره، تعیین حق امضا مدیران، وهمچنین تعیین سمت مدیران خواهد بود. ضمنا درصورتی که ترازنامه مالی شرکت در 4ماهه اول سال تصویب نشود ، می تواند در این مجمع مورد رسیدگی و تصویب قرار گیرد.

مدارک مورد نیازجهت تغییرات در شرکت سهامی خاص در استان البرز :

 • رونوشت مدارک ثبت شرکت(اساسنامه ،تقاضانامه،شرکت نامه،اظهارنامه)
 • رونوشت مدارک هویتی شرکا/سهام داران(شناسنامه کارت ملی)
 • رونوشت مدارک هویتی شریک جدید(برابر با اصل شده)
 • حضور و امضا ذیل صورتجلسات توسط اعضای هیات مدیره/شرکا

ثبت تغییرات شرکت :

پس از اینکه شخصیت حقوقی در قالب شرکت یا موسسه به ثبت رسید ایجاد تغییرات درآن اجتناب ناپذیر است . گام اول در ایجاد و ثبت تغییرات شرکت تنظیم صورتجلسه تغییرات است. صورتجلسه تغییرات نیازمند رعایت نکات حقوقی ونیز توافقات به عمل آمده در متن اساسنامه است.

روش ومراحل ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت سهامی خاص :

 • تنظیم صورتجلسه مطابق تاریخ تنظیم و امضا اعضای هیات مدیره /شرکا
 • ورود اطلاعات در سامانه اینترنتی
 • تنظیم وکالت نامه وکیل در امضا اوراق و دفاتر اداره ثبت شرکت ها
 • امضا وکالت نامه توسط وکیل و موکل
 • ارسال مدارک از طریق پست
 • پیگیری وضعیت ارسال مدارک در اداره ثبت شرکت ها
 • تایید تغییرات شرکت درقالب آگهی ثبتی
 • اخذ آگهی تغییرات شرکت توسط وکیل
 • ثبت نام و واریز هزینه روزنامه رسمی کشور
 • ارسال پستی آگهی روزنامه رسمی کشور
مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت تغییرات انواع شرکتها فوری و سریع

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت تغییرات انواع شرکتها بصورت فوری وسریع همین حالا با مجتمع حقوقی ثبت ایلیا در ارتباط باشید.

مر احل تنظیم صورتجلسه شرکت ها در ایران

مراحل تنظیم صورتجلسه شرکت ها در قالب مجمع فوق العاده و مجمع عادی به طور فوق العاده و در برخی از موارد در قالب صورتجلسه هیئت مدیره شرکت ها باید تنظیم گردد.

ثبت تغییرات در سرمایه شرکت

ثبت تغییرات در سرمایه شرکت - هر شرکت تجاری می تواند در اساسنامه خود قید کند که سرمایه ی اولیه خود را به وسیله تأدیه ی اقساط بعدی از طرف شرکاء یا قبول شریک جدید زیاد کرده و یا به واسطه برداشت از سرمایه، آن را تقلیل دهد البته در اساسنامه باید حداقلی که تا آن میزان می توان سرمایه اولیه را تقلیل داد.

ثبت تغییرات آدرس

ثبت تغییرات آدرس به جهت نقل مکان به جای بزرگتذر و گسترش کسب و کار ناگزیر میباشد و مانند سایر تغییرات نیازمند ثبت صورتجلسه می باشد.

تغییر موضوع فعالیت شرکت

مراحل ثبت تغییر موضوع شرکت - موضوع شرکت برگرفته از نوع فعالیتی است که شرکت برای انجام آن تاسیس شده است و امور تجاری یا غیر تجاری را نظارت می کند. انتخاب موضوع هر شرکت هدف ان شرکت را معین می کند .موضوع شرکت باید به طور واضح در اساسنامه قید گردد بیان اساسنامه نسبت به انتخاب موضوع شرکت برای شفاف سازی..

حد نصاب لازم رسمیت جلسات مجمع عادی شرکت ها

حد نصاب لازم رسمیت جلسات مجمع عادی شرکت ها -جلسه­ی مجمع عمومی در صورتی رسمیت خواهد داشت که حد نصاب مقرر حضور اعضاء در شرکت های تجاری و تعاونی به دست آید تبصره­ی 1 ماده­ی 33 مصوب 1370 در این خصوص مقرر می دارد:«جلسات مجمع عمومی عادی در نوبت اول با حضور اعضاء رسمیت می یابد

نمونه صورت جلسه تبدیل نوع شرکت در شرکتهای سهامی خاص

نمونه صورت جلسه تبدیل نوع شرکت در شرکتهای سهامی خاص - نام شرکت: ...................................................... شماره ثبت شرکت: ....... سرمایه ثبت شده: ............................................................ جلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت ............................

نمونه صورت جلسه هیئت مدیره در خصوص نقل و انتقال سهام

نمونه صورت جلسه هیئت مدیره در خصوص نقل و انتقال سهام در شرکتهای سهامی خاص - نام شرکت: .............................. شماره ثبت شرکت: .............................. شماره ثبت سرمایه ثبت شده: ................... جلسه هیئت مدیره شرکت .................. ..........

انواع مجامع در تغییرات شرکت ها

انواع مجامع شرکتها و مسئولیتها و نحوه تشکیل آنها - به هرگونه نشست سهامداران و مدیران شرکت سهامی به منظور تعیین وضعیت شرکت و اتخاذ تصمیم مجمع می گویند.

بررسی ثبت انحلال شرکت های تجارتی

بررسی ثبت انحلال شرکت های تجارتی

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید