ثبت شرکت ایلیا ثبت شرکت ایلیا
منو
ثبت شرکت ثبت برند ایلیا
تخمین مدت زمان مطالعه‌ی مطلب:

ثبت تخصصی انواع شرکت

ثبت برند شرکت عبارت است از اجتماع حقوقی مالکین متعدد در شیئ واحد به نحو اشاعه.

ثبت تخصصی انواع صورتجلسه تغییرات

ثبت برند ثبت تغییرات شرکت ها آخرین تحولات و بروزرسانی شرکت  می باشد و شامل چندین نتیجه اصلی  مزایا برای شرکتها ست. 

ثبت تخصصی علامت تجاری ( برند )

ثبت برند برند مجموعه گره های ذهنی یا تداعیات کار کردی ، احساسی ، عقلی و مزیت هایی است که ذهن بازار هدف را اشغال می کند. 

مالکیت صنعتی ( طرح صنعتی و ااختراع )

ثبت برند طرح صنعتی آن چیزی است که کالا را خوشایند و جذاب می نماید و لذا به ارزش تجاری و قابلیت فروش یک محصول می افزاید.

خدمات تخصصی اداری و حقوقی

ثبت برند اقدامات در مجتمع بین الملل ایلیا کلیه خدمات اداری ، حقوقی و ثبتی به صورت کاملا تخصصی و زیر نظر کارشناسان مجرب صورت می گیرد.

ثبت تغییرات موسسات فوری و سریع

ثبت تغییرات موسسات ممکن است شامل یکی از موارد ذیل گردد : تغییر در موضوع فعالیت موسسه از طریق الحاق به موضوع ، افزایش یا کاهش سرمایه ، ورود شریک و یا خروج شریک ، نقل و انتقال سرمایه و تغییر آدرس موسسه . این تغییرات در قالب متن صورتجلسه تنظیم و در مرجعیت ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری به ثبت میرسند.از آنجا که تنظیم صورتجلسات در برخی ابعاد جنبه حقوقی  و تخصصی دارد ، شما متقاضیان محترم میتوانیدپیش از تدوین صورتجلسه مرتبط و نیز کسب اطلاع از مراحل اجرایی انواع تغییرات موسسات به توضیحات تکمیلی مشخص شده در این صفحه مراجعه نمایید.

جهت ثبت تغییرات موسسات از کجا شروع کنیم؟

گام اول در انجام تغییرات موسسات غیرتجاری کسب اطلاعات تکمیلی در این زمینه می باشد . باید بدانید که برای  برخی از تغییرات  بیش از یک صورتجلسه  لازم است و یا بنابر نوع تغییر ممکن است صورتجلسه مجمع فوق العاده و یا هیئت مدیره یا مجمع عمومی مورد نیاز باشد . لذا  پیشنهاد ما انتخاب و تکیه به وکیلی ست که میتواند با تجربه و تخصص خود شمارا در انتخاب نوع صورتجلسات و تنظیم آنها یاری کند. مشاورین و کارشناسان با تجربه مجتمع ثبتی ایلیا آماده ارائه خدمات تخصصی  در این رابطه می باشند.

در ابتدا پس از دعوت از مجمع و تشکیل جلسه با حضور اکثریت تغییرات درخواستی مورد توافق و تصویب قرار گرفته و سپس  صورتجلسه تنظیم شده به امضا کلیه اعضا هیئت مدیره می رسد.در مرحله بعد لازم است صورتجلسه به همراه تقاضای ثبت تغییرات و سایر مدارک لازم به مرجع ثبت شرکتها تحویل داده شود.

مدارک لازم جهت تغییرات موسسات با توجه به نوع تغییر متفاوت می باشد به عنوان مثال چنانچه قصد دارید در موضع فعالیت خود تغییراتی را اعمال نمایید و این موضوع جدید نیازمند مجوز  باشد ارائه مجوز ضروری می باشد. اما به طور کلی مدارک و اسناد  شرکت و صورتجلسات مربوطه از مدارک مورد نیاز انجام تغییرات دهند. 

تغییرات موسسات با توجه نوع آن مدت زمان متغیری را به خود اختصاص می دهد. اما درحالت کلی مدت زمان انجام تغییرات و به ثبت رساندن و  انتشار آگهی تغییرات 25 الی 30 روز کاری می باشد. 

 هزینه انجام تغییرات به عواملی همچون  نوع تغییر درخواستی و نیز تعداد صورتجلساتی که تنظیم می گردد  بستگی دارد ، بنابراین شما متقاضیان محترم میتوانید به منظور  کسب اطلاع بیشتر در خصوص هزینه های ثبت صورتجلسه تغییرات موسسات با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

توضیحات تکمیلی
خدمات مرتبط
تشکیل پرونده مالیاتی فوری و سریع چگونگی درخواست تشکیل مجمع شرکت ها طبقه بندی انواع علائم تجاری تعرفه قیمت و هزینه ثبت شرکت ها تنظیم اظهارنامه ثبت اختراع و پذیرش حق تقدم آثار ثبت بین المللی علائم و علامت تجاری تکالیف ناشی از مارک یا علائم تجاری ثبت طرح صنعتی در دفتر مخصوص بررسی اظهار نامه ثبت برند در اداره علامت صدور حکم برمحکومیت ناقض حقوق ناشی از طرح صنعتی رتبه پیمانکاری شرکت ها موارد مربوط به مقام دعوت کننده مجامع
مسیر طی شده مشتریان ایلیا

برای آفتاب سپاس بگذاریم...!

دیدگاه خود را بیان کنید

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

دیدگاه‌ها

4 دقیقه