لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت تغییرات موسسات فوری و سریع

ثبت تغییرات موسسات ممکن است شامل یکی از موارد ذیل گردد : تغییر در موضوع فعالیت موسسه از طریق الحاق به موضوع ، افزایش یا کاهش سرمایه ، ورود شریک و یا خروج شریک ، نقل و انتقال سرمایه و تغییر آدرس موسسه . این تغییرات در قالب متن صورتجلسه تنظیم و در مرجعیت ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری به ثبت میرسند.از آنجا که تنظیم صورتجلسات در برخی ابعاد جنبه حقوقی و تخصصی دارد ، شما متقاضیان محترم میتوانیدپیش از تدوین صورتجلسه مرتبط و نیز کسب اطلاع از مراحل اجرایی انواع تغییرات موسسات به توضیحات تکمیلی مشخص شده در این صفحه مراجعه نمایید.

جهت ثبت تغییرات موسسات از کجا شروع کنیم؟

گام اول در انجام تغییرات موسسات غیرتجاری کسب اطلاعات تکمیلی در این زمینه می باشد . باید بدانید که برای برخی از تغییرات بیش از یک صورتجلسه لازم است و یا بنابر نوع تغییر ممکن است صورتجلسه مجمع فوق العاده و یا هیئت مدیره یا مجمع عمومی مورد نیاز باشد . لذا پیشنهاد ما انتخاب و تکیه به وکیلی ست که میتواند با تجربه و تخصص خود شمارا در انتخاب نوع صورتجلسات و تنظیم آنها یاری کند. مشاورین و کارشناسان با تجربه مجتمع ثبتی ایلیا آماده ارائه خدمات تخصصی در این رابطه می باشند .

در ابتدا پس از دعوت از مجمع و تشکیل جلسه با حضور اکثریت تغییرات درخواستی مورد توافق و تصویب قرار گرفته و سپس صورتجلسه تنظیم شده به امضا کلیه اعضا هیئت مدیره می رسد . در مرحله بعد لازم است صورتجلسه به همراه تقاضای ثبت تغییرات و سایر مدارک لازم به مرجع ثبت شرکتها تحویل داده شود.

مدارک لازم جهت تغییرات موسسات با توجه به نوع تغییر متفاوت می باشد به عنوان مثال چنانچه قصد دارید در موضع فعالیت خود تغییراتی را اعمال نمایید و این موضوع جدید نیازمند مجوز باشد ارائه مجوز ضروری می باشد . اما به طور کلی مدارک و اسناد شرکت و صورتجلسات مربوطه از مدارک مورد نیاز انجام تغییرات دهند.

تغییرات موسسات با توجه نوع آن مدت زمان متغیری را به خود اختصاص می دهد. اما درحالت کلی مدت زمان انجام تغییرات و به ثبت رساندن و انتشار آگهی تغییرات 25 الی 30 روز کاری می باشد.

هزینه انجام تغییرات به عواملی همچون نوع تغییر درخواستی و نیز تعداد صورتجلساتی که تنظیم می گردد بستگی دارد ، بنابراین شما متقاضیان محترم میتوانید به منظور کسب اطلاع بیشتر در خصوص هزینه های ثبت صورتجلسه تغییرات موسسات با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید .

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

انحلال شركت

انحلال شركتبه منزله پایان عمر آن است و لازمه پایان عمر شرکت این است که دارایی جمعی از حالت مشاع بیرون آورده شود و میان آنان تقسیم گردد.

ثبت تغییرات شرکت

ثبت تغییرات شرکت ها -کلیه صورتجلسات شرکتها در واحدهای ثبتی تهران و دیگر نقاط ایران در حیطه ی مجمع عمومی یا فوق العاده است. همچنین جهت هزینه و تعرفه تغییرات

ثبت تغییرات در سرمایه شرکت

ثبت تغییرات در سرمایه شرکت - هر شرکت تجاری می تواند در اساسنامه خود قید کند که سرمایه ی اولیه خود را به وسیله تأدیه ی اقساط بعدی از طرف شرکاء یا قبول شریک جدید زیاد کرده و یا به واسطه برداشت از سرمایه، آن را تقلیل دهد البته در اساسنامه باید حداقلی که تا آن میزان می توان سرمایه اولیه را تقلیل داد.

موارد انحلال در شرکت های تعاونی

توضیحات تکمیلی در خصوص موارد انحلال در شرکت های تعاونی با کارشناسان مجرب و متخصص ثبت شرکت و برند ایلیا در تماس بوده و از تجربیات آنها بهره مند شوید

مر احل تنظیم صورتجلسه شرکت ها در ایران

مراحل تنظیم صورتجلسه شرکت ها در قالب مجمع فوق العاده و مجمع عادی به طور فوق العاده و در برخی از موارد در قالب صورتجلسه هیئت مدیره شرکت ها باید تنظیم گردد.

ثبت صورتجلسه نقل و انتقال سهام شرکت بعد از انحلال

ثبت صورتجلسه نقل و انتقال سهام شرکت بعد از انحلال - شرکت ها بعد از انحلال درخواستی نسبت به نقل و انتقال سهام می نمایند و مراتب و نحوه اجابت در خصوص نقل...

پرسش و پاسخ ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت ها

پرسش و پاسخ ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت ها

چرا ثبت تغییرات شرکت لازم است ؟

پس از پایان ثبت شرکت چنانچه اعضا شرکت بخواهند تغییراتی در شرکت ایجاد کنند ، این تغییرات باید به اداره ثبت شرکتها طی ثبت تغییرات اعلام شود ثبت ایلیا جهت

ثبت تغییرات نقل و انتقال سهام درشرکتهای سهامی

ثبت تغییرات نقل و انتقال سهام درشرکتهای سهامی می تواند به شکل سهام بی نام یا بانام انجام شود که هر دو برای انجام نیاز به تشریفات دارایی و سپس ثبت دارد.

ثبت تغییرات آدرس

ثبت تغییرات آدرس به جهت نقل مکان به جای بزرگتذر و گسترش کسب و کار ناگزیر میباشد و مانند سایر تغییرات نیازمند ثبت صورتجلسه می باشد.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟