لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ثبت تغییرات موسسات فوری و سریع

ثبت تغییرات موسسات ممکن است شامل یکی از موارد ذیل گردد : تغییر در موضوع فعالیت موسسه از طریق الحاق به موضوع ، افزایش یا کاهش سرمایه ، ورود شریک و یا خروج شریک ، نقل و انتقال سرمایه و تغییر آدرس موسسه . این تغییرات در قالب متن صورتجلسه تنظیم و در مرجعیت ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری به ثبت میرسند.از آنجا که تنظیم صورتجلسات در برخی ابعاد جنبه حقوقی و تخصصی دارد ، شما متقاضیان محترم میتوانیدپیش از تدوین صورتجلسه مرتبط و نیز کسب اطلاع از مراحل اجرایی انواع تغییرات موسسات به توضیحات تکمیلی مشخص شده در این صفحه مراجعه نمایید.

جهت ثبت تغییرات موسسات از کجا شروع کنیم؟

گام اول در انجام تغییرات موسسات غیرتجاری کسب اطلاعات تکمیلی در این زمینه می باشد . باید بدانید که برای برخی از تغییرات بیش از یک صورتجلسه لازم است و یا بنابر نوع تغییر ممکن است صورتجلسه مجمع فوق العاده و یا هیئت مدیره یا مجمع عمومی مورد نیاز باشد . لذا پیشنهاد ما انتخاب و تکیه به وکیلی ست که میتواند با تجربه و تخصص خود شمارا در انتخاب نوع صورتجلسات و تنظیم آنها یاری کند. مشاورین و کارشناسان با تجربه مجتمع ثبتی ایلیا آماده ارائه خدمات تخصصی در این رابطه می باشند .

در ابتدا پس از دعوت از مجمع و تشکیل جلسه با حضور اکثریت تغییرات درخواستی مورد توافق و تصویب قرار گرفته و سپس صورتجلسه تنظیم شده به امضا کلیه اعضا هیئت مدیره می رسد . در مرحله بعد لازم است صورتجلسه به همراه تقاضای ثبت تغییرات و سایر مدارک لازم به مرجع ثبت شرکتها تحویل داده شود.

مدارک لازم جهت تغییرات موسسات با توجه به نوع تغییر متفاوت می باشد به عنوان مثال چنانچه قصد دارید در موضع فعالیت خود تغییراتی را اعمال نمایید و این موضوع جدید نیازمند مجوز باشد ارائه مجوز ضروری می باشد . اما به طور کلی مدارک و اسناد شرکت و صورتجلسات مربوطه از مدارک مورد نیاز انجام تغییرات دهند.

تغییرات موسسات با توجه نوع آن مدت زمان متغیری را به خود اختصاص می دهد. اما درحالت کلی مدت زمان انجام تغییرات و به ثبت رساندن و انتشار آگهی تغییرات 25 الی 30 روز کاری می باشد.

هزینه انجام تغییرات به عواملی همچون نوع تغییر درخواستی و نیز تعداد صورتجلساتی که تنظیم می گردد بستگی دارد ، بنابراین شما متقاضیان محترم میتوانید به منظور کسب اطلاع بیشتر در خصوص هزینه های ثبت صورتجلسه تغییرات موسسات با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید .

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

تغییر آدرس شرکت

تغییر آدرس شرکت یکی از انواع تغییرات مورد نیاز شرکت می باشد که برای این منظور نیاز به دانستن شرایط لازم و نحوه ثبت تغییرات خواهید داشت و در این مقاله به بررسی آن پرداخته ایم.

مجمع عمومی عادی چه نوع مجمعی ست؟

مجمع عمومی عادی مجمعی است برای تصمیم گیری در خصوص برخی از تغییرات و امور شرکتها . جهت انجام تغییرات و تنظیم صورتجلسه مجمع عمومی عادی موسسه ایلیا در خدمت شم

چگونگی درخواست تشکیل مجمع شرکت ها

چگونگی حق درخواست تشکیل مجمع شرکت ها - برای حمایت از اعضاء و برای جلوگیری از سوء استفاده­ی مدیران یا بازرسان از موقعیت خود، قانونگذار به اعضاء شرکت های تعاونی حق داده است که تشکیل مجامع عمومی را از هیأت مدیره خواستار شوند.

موارد انحلال شرکت تعاونی

موارد انحلال شرکت تعاونی -مجمع عمومی فوق العاده از جمله ارکانی است که انحلال شرکت تعاونی به دست اوست مواردی که مجمع عمومی فوق العاده می تواند مجمع را منحل کند در قانون مشخص شده است این موارد عبارتند از :

ثبت تغییرات موسسات فوری و سریع

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت تغییرات موسسات سریع و روند ، مراحل و مدارک موردنیاز با مجتمع حقوقی ثبت ایلیا در ارتباط باشید.

انحلال شرکت تعاونی

انحلال شرکت تعاونی - ماده 54 قانون بخش تعاونی اقتصاد جمهوری اسلامی مصوب 1370 در انحلال شرکت تصریح می دارد:«شرکت ها و اتحادیه های تعاونی در موارد زیر منحل می شوند:1. تصمیم مجمع عمومی فوق العاده 2. کاهش تعداد اعضاء از حد نصاب مقرر در صورتی که حداکثر ظرف مدت 3 ماه تعداد اعضاء به نصاب مقرر نرسیده

تغییرات در شرکت ها

تغییرات در شرکت ها - تغییر در لغت به معنای از حالی به حالی برگردانیدن، دگرگون کردن، چیزی را به شکل و حالت دیگر درآوردن[1] و در اصطلاح شرکت های تجارتی هر گونه دگرگونی در شرکت است که به صورت مکتوب اداره ثبت شرکت ها با رعایت مقررات خاص خود اعلام گردد و مورد قبول اداره ثبت شرکت ها قرار گیرد به نحوی که..

ثبت تغییرات مواد اساسنامه شرکت

ثبت تغییرات مواد اساسنامه شرکت - در برخی از مواقع شرایطی برای شرکت ایجاد می گردد که می بایستی برخی از مواد اساسنامه ویاکل اساسنامه تغییر و یا اصلاح گردد...

ثبت تغییرات در اساسنامه شرکت

ثبت تغییرات در اساسنامه شرکت - در برخی شرکت ها هر گونه تغییر در مواد اساسنامه یا در سرمایه شرکت یا انحلال شرکت قبل از موعد منحصراً در صلاحیت مجمع عمومی فوق العاده می باشد.[1] و یا در شرکت های با مسئولیت محدود یا اکثریت عددی شرکاء که اقلا سه ربع سرمایه را نیز دارا باشند تغییر در اساسنامه صورت می گیرد

انحلال شرکت های سهامی

شرکت های سهامی به دلایل مختلف منحل می شوند که نتایج آن تصفیه و تقسیم اموال شرکت است . در این مقاله ثبت ایلیا روند انحلال شرکت سهامی خاص و نیز نحوه تصفیه و تقسیم اموال را برای شما شرح می دهد . به منظور تنظیم صورتجلسه انحلال نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟