ثبت شرکت ایلیا ثبت شرکت ایلیا
منو
ثبت شرکت ثبت برند ایلیا
تخمین مدت زمان مطالعه‌ی مطلب:

صدور کارت بازرگانی

ثبت برند شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجاری تشکیل می گردد.جهت اطلاع از روند ثبت شرکت  با مشاوران ایلیا در ارتباط باشید.

اخذ جواز تاسیس صنایع

ثبت برند با اخذ جواز تاسیس فراهم شدن بستری مناسب به منظور هم افزایی و استقرار صنایع در شهرک های صنعتی را  با مشاوره تخصصی از کارشناسان ایلیا کسب نمایید. 

ثبت تغییرات شرکت ها

ثبت برند جهت تغییرات در شرکت ها قوانین ویژه ای با توجه به نوع تصمیمات اعضا در شرکت اتخاذ می گردد.در صورت نیاز به تغییرات با مشاوران ایلیا تماس حاصل نمایید. 

ثبت علامت تجاری (برند)

ثبت برند برند هویت کسب و کار شماست. جهت ثبت هـویت کـسب و کار خود همین حالا با کارگروه ثبت برند و برندینگ  ایلیا  در ارتباط باشید.

اقدامات مهم پس از ثبت شرکت

ثبت برند اقدامات مهم پس از ثبت شرکت را با مشاوره تخصصی از کارشناسان مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا مطلع گردید.

اخذ کارت بازرگانی فوری و سریع

کارت بازرگانی در حقیقت مجوزی می باشد که به مالک آن ( اعم از شخص حقیقی و حقوقی ) این امکان را می دهد که به امر صادرات و واردات و تجارت خارجی بپردازد.  مقاضی کارت می تواند پس از گذراندن دوره های آموزشی به اخذ کارت نائل آید. با استناد به مقررات کنونی مدت اعتبار این کارت از تاریخ صدور یکسال می باشد و تمدید آن با ارائه مدارک ممکن است . مرجع صادر کننده کارت بازرگانی اتاق بازرگانی وابسته به وزارت صنایع و معادن می باشد. باید بدانید که کارت بازرگانی موارد استفاده دیگری نیز دارد به عنوان مثال ثبت علامت تجاری به شکل لاتین  مستلزم داشتن کارت بازرگانی می باشد.

جهت اخذ کارت بازرگانی از کجا شروع کنیم؟

بی شک نخستین گام که می تواند یاری رسان خوبی برای پیشبرد اهدافمان باشد ، بهره جستن از اطلاعات وآگاهی مشاورینی با  تجربه میباشد.کارگروه تخصصی کارت بازرگانی در مجتمع ثبتی ایلیا آماده ی ارائه ی خدماتی جامع و شامل به شما متقاضیان محترم میباشد.به منظور تکمیل اطلاعات خود در این زمینه  به کادر مشخص شده در این صفحه با عنوان توضیحات تکمیلی مراجعه فرمایید.

اولین گام ثبت اطلاعات فردی می باشد ، گام بعدی اخذ فرم های الکترونیکی مربوطه از سایت اتاق بازرگانی و مراجعه به ارگان های ذی صلاح جهت تکمیل فرم ها ، اسکن مدارک و بارگذاری در سامانه و در انتها با تایید نهایی ، پرونده به اتاق بازرگانی ارسال میگردد و چنانچه پرونده ارسالی شما دارای نقص باشد به شما از طریق سامانه اداره اتاق بازرگانی اطلاع داده می شودو در غیر اینصورت  مراحل صدور کارت با پیگیری های لازم آغاز می گردد.

ارائه اصل اظهارنامه که به تاییدیه اداره ثبت شرکتها رسیده باشید. ارائه گواهی پلمپ دفاتر ، اخذ گواهی عدم سوء پیشینه ، اصل مدارک شناسایی ( کارت ملی و شناسنامه) ، داشتن مفاصاحساب مالیاتی و مدرک تحصیلی معتبر الزامی می باشدتمامی این مدارک به همراه اجاره نامه رسمی به اتاق بازرگانی ارائه می گردد.

 اخذ کارت بازرگانی با توجه به مدت زمان تهیه مدارک توسط متقاضی متغیر می باشد اما به طور میانگین تقریبا 30الی 45 روز کاری زمان لازم است تا کارت بازرکانی رای شما صادر شود. 

هزینه ی اخذ کارت بازرگانی بستگی به میزان سرمایه دارد و به نسبت سرمایه در تغییر و نوسان میباشد.برای کسب آگاهی از میزان هزینه ها با مجتمع ثبتی ایلیا در تماس  باشید 

توضیحات تکمیلی
خدمات مرتبط
ثبت محدود انتقال تمامی حقوق مالکیت علامت ثبت موسسه فوری و سریع جهانی از حقوق مالکیت صنعتی حقوق و تکالیف مالک مارک یا علامت و برند تجاری تقاضانامه ثبت موسسه پروانه اجباری ثبت اختراع به درخواست دولت ثبت اختراع شرایط تاریخ وصول اظهارنامه ثبت اختراع ثبت علائم تجاری ،صنعتی و خدماتی رتبه بندی طرح و ساخت EPC اخذ استاندارد
مسیر طی شده مشتریان ایلیا

بیشتر از اکنون باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

دیدگاه‌ها

عیسی جاویدپور داش اتان آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 1 1
با سلام برای اخذ کارت بازرگانی
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا® آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 1 0
با سلام جهت دریافت کارت بازرگانی در سریعترین زمان ممکن با تلفن 02632137 تماس گرفته و از اطلاعات کارشناسان توانای ایلیا استفاده کنید.
پاسخ
3 دقیقه