ثبت شرکت ایلیا ثبت شرکت ایلیا
منو
ثبت شرکت ثبت برند ایلیا
تخمین مدت زمان مطالعه‌ی مطلب:

ثبت شرکت های دانش بنیان

ثبت برند شرکت های دانش بنیان جهت هم افزایی علم و ثروت و توسعه اقتصاد دانش محور ایجاد می گردد.

اخذ جواز تاسیس صنایع

ثبت برند با اخذ جواز تاسیس فراهم شدن بستری مناسب به منظور هم افزایی و استقرار صنایع در شهرک های صنعتی را  با مشاوره تخصصی از کارشناسان ایلیا کسب نمایید. 

ثبت تغییرات شرکت ها

ثبت برند جهت تغییرات در شرکت ها قوانین ویژه ای با توجه به نوع تصمیمات اعضا در شرکت اتخاذ می گردد.در صورت نیاز به تغییرات با مشاوران ایلیا تماس حاصل نمایید. 

ثبت علامت تجاری (برند)

ثبت برند برند هویت کسب و کار شماست. جهت ثبت هـویت کـسب و کار خود همین حالا با کارگروه ثبت برند و برندینگ  ایلیا  در ارتباط باشید.

اقدامات مهم پس از ثبت شرکت

ثبت برند اقدامات مهم پس از ثبت شرکت را با مشاوره تخصصی از کارشناسان مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا مطلع گردید.

ثبت شرکت دانش بنیان فوری و سریع

شرکت دانش بنیان عنوان شرکتهای دانش محوری است  که بخشی از سهام آن توسط یک دانشگاه و یا واحد پژوهشی و یا اعضای هیات علمی تامین گردد. موضوع فعالیت شرکتهای دانش بنیان همانطوری که از نام آن بر می آید انجام پروژه های علمی  ، تحقیقاتی و ارائه خدمات مشاوره ای با هدف  ایجاد کار آفرینی می باشد. جهت ثبت این شرکتها ثبت یک اختراع الزامی بوده که این اختراع لازم است مورد تایید مرکز رشد ،پارکهای علمی فناوری و یا ستاد فناوری راهبردی ریاست جمهوری باشد. به علاوه به منظور ثبت این نوع شرکت پس از اتمام مراحل ثبت در اداره ثبت شرکتها لازم است جهت اخذ عنوان دانش بنیان به صورت جداگانه اقدام گردد. 

جهت ثبت شرکت دانش بنیان از کجا شروع کنم

جهت ثبت شرکت دانش بنیان لازم است ابتدا مراحل اولیه ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها انجام پذیرد. بدین منظور می توانید پس از مشاوره با کارشناسان متخصص مجتمع ثبت ایلیا جهت ثبت شرکت تصمیم گیری نموده و از  مراحل کسب عنوان دانش بنیان برای شرکت خود اطلاع حاصل نمایید. 

1-ارائه  ايده محوري و مالکیت فکری . 2- مراجعه متقاضی به پارك يا مركز رشد .3- تكميل کلیه اسناد و مدارک .4- تکمیل و ارائه اسناد و كاربرگهاي تكميل شده. 5- پيگيري اخذ نتيجه بررسيهاي اوليه.6 -مراجعه وشركت در جلسه شوراي پژوهشي. 7 -پيگيري اخذ نتيجه داوري نهايي .8 - استقرارشرکت در محل یا در پارك يا مركز رشد

  رونوشت ازاساسنامه شرکت ،کپی آگهی روزنامه رسمی شرکت،فتوکپی اظهارنامه و یا شرکتنامه شرکت دانش بنیان ،کپی اظهارنامه دارایی (سال قبل)شرکت دانش بنیان ،خلاصه ای از سوابق فعالیت های شرکت دانش بیان ،رونوشت از شناسنامه و کارت ملی اعضای هیئت مدیره شرکت ،کپی مدارک تحصیلی اعضا و موسسین شرکت به همراه اصل مدارک شرکت.

به منظور ثبت شرکت دانش بنیان لازم است از زمان ثبت شرکت 1 سال گذشته باشد پس از آن جهت ثبت شرکت دانش بنیان اخذ مجوزهایی متناسب با نوع فعالیت این شرکتها لازم است  که بعد از کسب ودریافت آنها مراحل زمانی مطابق ومشابه ثبت دیگر شرکت ها میباشد.از نظر کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا این زمان معادل 25 تا 30 روز کاری می باشد. بنابراین می توان گفت که عامل موثر در مدت زمان ثبت شرکت دانش بنیان مدت زمان سپری شده جهت اخذ مجوزهای مورد نیاز می باشد. 

هزینه ی ثبت شرکت دانش بنیان بر اساس عوامل مختلف متغیر خواهد بود. یکی از این عوامل تعداد و نوع مجوزهای لازم جهت ثبت شرکت است, و نیز سرمایه و سایر شرایط شرکت ، لذا اعلام هزینه دقیق ثبت شرکت دانش بنیان امکانپذیر نمی باشد. جهت  کسب آگاهی از میزان هزینه ها با کارگروه تخصصی ثبت شرکت دانش بنیان در مجتمع ثبتی ایلیا تماس حاصل فرمایید.

8- کپی مدارک تحصیلی اعضا هیأت مدیره شرکت دانش بنیان.

طراحی، لازمه خروج می باشد. در ضمن قاعده همفکری ها جوابگوی س ئوالات زیاد شاید باشد، آنچنان که لازم بود طراحی گرافیکی خوب بود لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آ ن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام طراحی، لازمه خروج می باشد. در ضمن قاعده همفکری ها جوابگوی س ئوالات زیاد شاید باشد، آنچنان که لازم بود طراحی گرافیکی خوب بود. کتابهای زیادی شرایط سخت ، دشوار و کمی در سالهای دور لازم به منظور ثبت شرکت دانش بنیان لازم است از زمان ثبت شرکت 1 سال گذشته باشد پس از آن جهت ثبت شرکت دانش بنیان اخذ مجوزهایی متناسب با نوع فعالیت این شرکتها لازم است  ست که بعد از کسب ودریافت آنها مراحل زمانی مطابق ومشابه ثبت دیگر شرکت ها میباشد.از نظر کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا این زمان معادل 25 تا 30 روز کاری می باشد. بنابراین می توان گفت که عامل موثر در مدت زمان ثبت شرکت دانش بنیان مدت زمان سپری شده جهت اخذ مجوزهای مورد نیاز می باشد.  زیاد شاید باشد، آنچنان که لازم بود طراحی گرافیکی خوب بود ئوالات زیاد شاید باشد، آنچنان که لازم بود طراحی گرافیکی خوب بود به منظور ثبت شرکت دانش بنیان لازم است از زمان ثبت شرکت 1 سال گذشته باشد پس از آن جهت ثبت شرکت دانش بنیان اخذ مجوزهایی متناسب با نوع فعالیت این شرکتها لازم است  ست که بعد از کسب ودریافت آنها مراحل زمانی مطابق ومشابه ثبت دیگر شرکت ها میباشد.از نظر کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا این زمان معادل 25 تا 30 روز کاری می باشد. بنابراین می توان گفت که عامل موثر در مدت زمان ثبت شرکت دانش بنیان مدت زمان سپری شده جهت اخذ مجوزهای مورد نیاز می باشد.  ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد. در ضمن قاعده همفکری ها جوابگوی س ئوالات زیاد شاید باشد، آنچنان که لازم بود طراحی گرافیکی خوب بود . کتابهای زیادی شرایط سخت ، دشوار و کمی در سالهای دور لازم است

توضیحات تکمیلی
خدمات مرتبط
سازمان اجرایی اتحادیه اروپا موافقت نامه مادرید راجع به ثبت بین المللی علائم و برند ثبت برند برای ثبت شرکت از کجا شروع کنیم؟ سوالات متداول ثبت شرکت محدود مدت زمان مدیریت اعضای هیئت مدیره در شرکتها ثبت تغییرات شرکت فوری و سریع اخذ ایران کد مراحل توقف و جلوگیری از کپی طرح صنعتی ثبت شده موضوع ثبت طرح یا مدل های صنعتی اخذ استاندارد ماده33 قانون ثبت علامت تجاری، ثبت برند تجاری ،ثبت اسم و نشان تجاری
مسیر طی شده مشتریان ایلیا

در دوی زندگی ، هماورد را کنارت بپندار

دیدگاه خود را بیان کنید

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

دیدگاه‌ها

6 دقیقه