ثبت شرکت ایلیا ثبت شرکت ایلیا
منو
ثبت شرکت ثبت برند ایلیا
تخمین مدت زمان مطالعه‌ی مطلب:

تشکیل پرونده مالیاتی 

ثبت برند یکی از مهمترین اقدامات پس از ثبت تشکیل پرونده مالیاتی می باشد.جهت کسب اطلاعات تکمیلی همین حالا با مشاوران ایلیا در ارتباط باشید.

اخذ جواز تاسیس صنایع

ثبت برند با اخذ جواز تاسیس فراهم شدن بستری مناسب به منظور هم افزایی و استقرار صنایع در شهرک های صنعتی را  با مشاوره تخصصی از کارشناسان ایلیا کسب نمایید. 

ثبت تغییرات شرکت ها

ثبت برند جهت تغییرات در شرکت ها قوانین ویژه ای با توجه به نوع تصمیمات اعضا در شرکت اتخاذ می گردد.در صورت نیاز به تغییرات با مشاوران ایلیا تماس حاصل نمایید. 

ثبت علامت تجاری (برند)

ثبت برند برند هویت کسب و کار شماست. جهت ثبت هـویت کـسب و کار خود همین حالا با کارگروه ثبت برند و برندینگ  ایلیا  در ارتباط باشید.

اقدامات مهم پس از ثبت شرکت

ثبت برند اقدامات مهم پس از ثبت شرکت را با مشاوره تخصصی از کارشناسان مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا مطلع گردید.

تشکیل پرونده مالیاتی 

به استناد قانون تجارت کلیه شرکتها می بایست  پس  از تاسیس  و راه اندازی با مشخص ساختن حوزه مالیاتی خود  تشکیل پرونده مالیاتی بدهند . این کار باید حداکثر ظرف مدت دو ماه پس از اتمام ثبت شرکت انجام پذیرد تا شرکت مذکور در اداره دارائی شناخته شده و مالیات سرمایه خود را بپردازد. در حقیقت این امر به این معنی می باشد که به ادراه دارایی اعلام نمایید شرکت شما تاسیس شده است و از اقدامات اصلی پس از ثبت به شمار می آید.  مالیاتی که در وهله اول پس از تشکیل پرونده پرداخت می گردد معادل  دو هزارم سرمایه اولیه  شرکت تازه تاسیس است و چنانچه طی مدت 2 ماه تشکیل پرونده مالیاتی انجام نگردد ،  مشمول جریمه معادل چهار هزارم سرمایه شرکت  خود می شوید. به همین منظور بهتر است بلافاصله پس از ثبت شرکت به نزدیکترین اداره امور مالیاتی محل ثبت شرکت خود به منظور تشکیل پرونده مالیاتی مراجعه نمایید. 

 جهت تشکیل پرونده مالیاتی از کجا شروع کنیم؟

بعد از اتمام مراحل ثبت شرکت خود و دریافت شماره ثبت از اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری می بایست در اولین گام  جهت تعیین حوزه مالیاتی خود اقدام نمایید .کارشناسان و مشاوران مجرب مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن تجربه و تخصص در این زمینه می توانند بهترین یاری رسان شما متقاضیان محترم باشند.شما متقاضیان محترم به منظور تکمیل اطلاعات خود در این زمینه میتوانید به توضیحات تکمیلی در این صفحه مراجعه نمایید.

در مرحله اول پس از تعیین حوزه مالیاتی شرکت خود باید اقدام به جمع آوری مدارک نموده و سپس با در دست داشتن آنها به اداره مربوطه مراجعه نمایید و  جهت تشکیل پرونده دفترچه مالیاتی را تکمیل نمایید.  

 مدارک لازم عبارتند از : اصل و کپی کلیه مدارک  ثبتی شرکت ، اصل و کپی مدارک شناسایی اعضاء شرکت ، ارائه گواهی امضا از افراد دارای حق امضاء در شرکت ،اجاره نامه رسمی با کدرهگیری یا سند مالکیت به نام شرکت ، تکمیل دفترچه مالیاتی ، ارائه فیش آب ، برق یا تلفن شرکت 

برای تشکیل پرونده مالیاتی مدت زمان مشخصی مقرر نگشته است اتمام این فرآیند منوط به تکمیل مدارک از جانب متقاضی تشکیل پرونده مالیاتی می باشد. اما می توان به طور تقریبی این مدت زمان را 15 الی 20 روز کاری تخمین زد. 

همانطور که ذکر شد میزان مالیاتی که درهنگام تشکیل پرونده مالیاتی به شما تعلق می گیرد به میزان سرمایه اولیه شرکت شما بستگی دارد . علاوه بر این هزینه  تشکیل پرونده و موارد دیگری نیز وجود دارد که برای اطلاع از آنها  شما میتوانید با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

توضیحات تکمیلی
خدمات مرتبط
ثبت شرکت نسبی ثبت شرکت سهامی عام فوری و سریع تشکیل پرونده دارایی اصل سرزمینی بودن مالکیت فکری ثبت شرکت با موضوع آسانسور حمایت بین المللی از نشانه های جغرافیایی استعلام ثبت شرکت محدود و خاص ثبت موسسه فوری و سریع موافقت نامه مادرید راجع به ثبت بین المللی علائم و برند ارزش ثبت شرکت شما چقدر است ؟ صدور پروانه اجباری بدون موافقت مالک ثبت اختراع اخذ جواز تاسیس صنایع فوری و سریع
مسیر طی شده مشتریان ایلیا

گاهی درست در لحظه سقوط فرصت پرواز هم هست انتخاب با توست

دیدگاه خود را بیان کنید

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

دیدگاه‌ها

4 دقیقه