ثبت شرکت ایلیا ثبت شرکت ایلیا
منو
ثبت شرکت ثبت برند ایلیا
تخمین مدت زمان مطالعه‌ی مطلب:

اخذ پروانه استاندارد ایران

ثبت برند با اخذ پروانه استاندارد در حوزه های مختلف تولیدی و صنعتی با تفاوت چشمگیر تر نسبت به رقبای خود حرکت نمایید.

اخذ جواز تاسیس صنایع

ثبت برند با اخذ جواز تاسیس فراهم شدن بستری مناسب به منظور هم افزایی و استقرار صنایع در شهرک های صنعتی را  با مشاوره تخصصی از کارشناسان ایلیا کسب نمایید. 

ثبت تغییرات شرکت ها

ثبت برند جهت تغییرات در شرکت ها قوانین ویژه ای با توجه به نوع تصمیمات اعضا در شرکت اتخاذ می گردد.در صورت نیاز به تغییرات با مشاوران ایلیا تماس حاصل نمایید. 

ثبت علامت تجاری (برند)

ثبت برند برند هویت کسب و کار شماست. جهت ثبت هـویت کـسب و کار خود همین حالا با کارگروه ثبت برند و برندینگ  ایلیا  در ارتباط باشید.

اقدامات مهم پس از ثبت شرکت

ثبت برند اقدامات مهم پس از ثبت شرکت را با مشاوره تخصصی از کارشناسان مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا مطلع گردید.

استاندارد فوری و سریع

متقاضیان اخذ استاندارد باید بدانند که مجوز صنایع و یا جواز از اتحادیه مربوط به نوع فعالیت آنها از مدارک الزامی  جهت دریافت  نشان استاندارد می باشد و چنانچه مجوز صنایع را دریافت نکرده باشید گواهی استاندارد برای شما صادر نمیگردد. استانداردها با توجه به نوع محصول تولیدکنندگان متفاوت می باشد به عنوان مثال در صورتی که استاندارد شما برای کالا تولیدی ماشین لباسشویی می باشد از طریق آن نمیتوانید یخچال تولید نمایید  و برای این کار باید تقاضای جداگانه ای را به سازمان صنایع و معادن ارائه دهید. علاوه بر این استاندارد بودن فضا و شیوه تولید نیز جزء لاینفک شرایط اخذ پروانه استاندارد می باشد. شما متقاضیان گرامی به منظور کسب اطلاعات تکمیلی میتوانید به قسمت توضیحات تکمیلی مشخص شده در این صفحه مراجعه نمایید.

جهت اخذ پروانه استاندارد از کجا شروع کنیم؟

  اولین قدم برای دریافت پروانه استاندارد  اخذ مجوز ( جواز صنایع و یا اتحادیه) می باشد و پس از آن جهت آگاهی  از سایر اقدامات لازم و  برخورداری از تجربیات مشاوران و کارشناسان مجرب با مجتمع ثبتی ایلیا تماس حاصل نمایید. ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی در زمینه اخذ پروانه استاندارد یاری رسان مناسبی برای کلیه متقاضیان محترم محسوب میگردد.

در ابتدا اخذ جواز تاسیس و یا جواز صنف مربوطه الزامی بوده و سپس لازم است تقاضانامه کتبی به سازمان استاندارد ایران فرستاده شده و پس از مجوز تولید آزمایشی و بازرسی های مربوطه می توانید جهت اخذ پروانه اقدام نمایید. جهت اطلاع از سایر جزئیات  و چگونگی تنظیم درخواست اخذ پروانه استاندارد میتوانید از مشاوره رایگان مشاوران مجرب و متخصص مجتمع ثبتی ایلیا بهره مند شوید.

 مدارک مورد نیاز برای دریافت علامت استاندارد کالا بدین شرح می باشد : درخواست كتبي  مبنی بر اخذ پروانه استاندارد،ارائه مدارک شرکت و جواز  تاسیس ، آگهی ثبت علامت تجاری و مدارک دال بر پرداخت فیش های واریزی .شما میتوانید جهت اطلاع کامل از مدارک مورد نیاز  با کارشناسان مجتع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

مدت زمان اخذ مجوز و مدت زمان انتظار جهت اعزام بازرسین اداره استاندارد و اعلام نتایج کارشناسی ایشان در تعیین مدت زمان اخذ استاندارد تاثیر گذار بوده و لذا نمی توان زمان دقیقی برای این امر بیان نمود. 

به منظور اطلاع  از  میزان هزینه ها و دیگر شرایط موجود جهت اخذ استاندارد لطفا"  با دپارتمان تخصصی اخذ پروانه  استانداردبا مجتمع ثبتی ایلیا تماس حاصل نمایید.

توضیحات تکمیلی
خدمات مرتبط
استعلام نام شرکت ثبت شرکت تعاونی تشکیل پرونده مالیاتی ثبت تغییرات شرکت آنلاین موارد مربوط به مقام دعوت کننده مجامع اخذ کارت بازرکانی فوری و سریع ماده44 قانون ثبت علامت تجاری، موضوع فعالیت شرکت ثبت برند شرایط دارا شدن سهام شرکت ثبت تغییرات شرکت محدود شرایط انتخاب اسم شرکت با مسئولیت محدود
مسیر طی شده مشتریان ایلیا

امید در انسان به میزان بال برای پرندگان اهمیت دارد

دیدگاه خود را بیان کنید

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

دیدگاه‌ها

3 دقیقه