لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

استاندارد فوری و سریع

متقاضیان اخذ استاندارد باید بدانند که مجوز صنایع و یا جواز از اتحادیه مربوط به نوع فعالیت آنها از مدارک الزامی جهت دریافت نشان استاندارد می باشد و چنانچه مجوز صنایع را دریافت نکرده باشید گواهی استاندارد برای شما صادر نمیگردد. استانداردها با توجه به نوع محصول تولیدکنندگان متفاوت می باشد به عنوان مثال در صورتی که استاندارد شما برای کالا تولیدی ماشین لباسشویی می باشد از طریق آن نمیتوانید یخچال تولید نمایید و برای این کار باید تقاضای جداگانه ای را به سازمان صنایع و معادن ارائه دهید. علاوه بر این استاندارد بودن فضا و شیوه تولید نیز جزء لاینفک شرایط اخذ پروانه استاندارد می باشد. شما متقاضیان گرامی به منظور کسب اطلاعات تکمیلی میتوانید به قسمت توضیحات تکمیلی مشخص شده در این صفحه مراجعه نمایید .

جهت اخذ پروانه استاندارد از کجا شروع کنیم؟

اولین قدم برای دریافت پروانه استاندارد اخذ مجوز ( جواز صنایع و یا اتحادیه) می باشد و پس از آن جهت آگاهی از سایر اقدامات لازم و برخورداری از تجربیات مشاوران و کارشناسان مجرب با مجتمع ثبتی ایلیا تماس حاصل نمایید. ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی در زمینه اخذ پروانه استاندارد یاری رسان مناسبی برای کلیه متقاضیان محترم محسوب میگردد.

در ابتدا اخذ جواز تاسیس و یا جواز صنف مربوطه الزامی بوده و سپس لازم است تقاضانامه کتبی به سازمان استاندارد ایران فرستاده شده و پس از مجوز تولید آزمایشی و بازرسی های مربوطه می توانید جهت اخذ پروانه اقدام نمایید. جهت اطلاع از سایر جزئیات و چگونگی تنظیم درخواست اخذ پروانه استاندارد میتوانید از مشاوره رایگان مشاوران مجرب و متخصص مجتمع ثبتی ایلیا بهره مند شوید .

مدارک مورد نیاز برای دریافت علامت استاندارد کالا بدین شرح می باشد : درخواست كتبي مبنی بر اخذ پروانه استاندارد،ارائه مدارک شرکت و جواز تاسیس ، آگهی ثبت علامت تجاری و مدارک دال بر پرداخت فیش های واریزی .شما میتوانید جهت اطلاع کامل از مدارک مورد نیاز با کارشناسان مجتع ثبتی ایلیا در تماس باشید .

مدت زمان اخذ مجوز و مدت زمان انتظار جهت اعزام بازرسین اداره استاندارد و اعلام نتایج کارشناسی ایشان در تعیین مدت زمان اخذ استاندارد تاثیر گذار بوده و لذا نمی توان زمان دقیقی برای این امر بیان نمود.

به منظور اطلاع از میزان هزینه ها و دیگر شرایط موجود جهت اخذ استاندارد لطفا" با دپارتمان تخصصی اخذ پروانه استانداردبا مجتمع ثبتی ایلیا تماس حاصل نمایید .

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

اخذ استاندارد

اخذ استاندارد فهرست مدارک و شرایط مورد نیاز جهت صدور پروانه کاربرد علامت استاندارد و نمودار گردش کار صدور پروانه استاندارد را از مجتمع ایلیا جویا شوید.

استاندارد فوری و سریع

استاندارد سریع - دارا بودن مجوز صنایع و یا جواز اتحادیه جهت اخذ پروانه استاندارد الزام قانونی دارد و بدون دارا بودن آن پروانه به صدور نخواهد رسید(ایلیا)

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید