ثبت شرکت ایلیا ثبت شرکت ایلیا
منو
ثبت شرکت ثبت برند ایلیا
تخمین مدت زمان مطالعه‌ی مطلب:

ثبت تخصصی انواع شرکت

ثبت برند شرکت عبارت است از اجتماع حقوقی مالکین متعدد در شیئ واحد به نحو اشاعه.

ثبت تخصصی انواع صورتجلسه تغییرات

ثبت برند ثبت تغییرات شرکت ها آخرین تحولات و بروزرسانی شرکت  می باشد و شامل چندین نتیجه اصلی  مزایا برای شرکتها ست. 

ثبت تخصصی علامت تجاری ( برند )

ثبت برند برند مجموعه گره های ذهنی یا تداعیات کار کردی ، احساسی ، عقلی و مزیت هایی است که ذهن بازار هدف را اشغال می کند. 

مالکیت صنعتی ( طرح صنعتی و ااختراع )

ثبت برند طرح صنعتی آن چیزی است که کالا را خوشایند و جذاب می نماید و لذا به ارزش تجاری و قابلیت فروش یک محصول می افزاید.

خدمات تخصصی اداری و حقوقی

ثبت برند اقدامات در مجتمع بین الملل ایلیا کلیه خدمات اداری ، حقوقی و ثبتی به صورت کاملا تخصصی و زیر نظر کارشناسان مجرب صورت می گیرد.

ثبت شرکت سهامی عام فوری و سریع

برای انجام امور عمرانی ، صنعتی ،کشاورزی در ابعاد وسیع  احتیاج به شرکتهای بزرگ تجاری می باشد. این شرکتها سرمایه خود را در قالب سهام به مردم واگذار می کنند برای این کار عموم مردم میتوانند در هنگام پذیره نویسی سهام  به بانکها مراجعه کرده و ورقه تعهد سهم را دریافت کرده و مبلغ درخواستی خود را به حساب شرکت واریز نمایند. به این نوع از شرکتها که سهام آنها از طریق مردم تامین میشود سهامی عام گفته میشود و قید سهامی عام در تمامی آگهی ها و اوراق شرکت به طور واضح و خوانا الزامی می باشد. باید بدانید میزان سرمایه در شرکت های سهامی عام از 5.000.000 ریال کمتر نمی باشد و چنانچه هر زمان این سرمایه کمتر از مبلغ مندرج شود طی مدت یک سال فرصت دارند که افزایش سرمایه بدهند و در صورتی که این امر اتفاق نیفتد هر ذینفعی میتواند انحلال شرکت سهامی را از دادگاه تقاضا نماید. همانطور که ذکر گردید اینگونه شرکتها می توانند جهت تادیه سرمایه خود پس از تهیه بخشی  از آن مابقی آن را با فروش سهام تهیه نموده که خریداران سهام پس از آن سهامدار شرکت سهامی عام خواهند بود که این افراد با به گردش انداختن سرمایه خود در این شرکتها در رونق و آبادانی  کشور سهیم بوده و به علاوه از سود حاصله نیز برخوردار خواهند شد.

جهت ثبت شرکت سهامی عام از کجا شروع کنیم؟

به منظور ثبت شرکت سهامی عام ابتدا باید 35% از سرمایه  شرکت واریز گردد به همین منظور نیاز به اخذ مجوز پذیره نویسی خواهید داشت ، که برای اخذ آن در وهله نخست تکمیل فرم اظهارنامه ضروری می باشد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر   در این خصوص توصیه می گردد با مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید .پیشنهاد ما انتخاب وکیلی است که بتواند با تجربه خود کارها را سریعتر به انجام برساند پس فرصت را از دست نداده و با مجتمع ثبت ایلیا در تماس باشید. 

در ابتدا امر موسسین می بایست حداقل 20% از سرمایه اولیه شرکت را شخصا تعهد کنند . 35% از این سرمایه تعهد شده را در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نمایید و گواهی بانک را به همراه اظهارنامه به اداره ثبت شرکتها ارسال نمایید.

تنظیم و تدوین اظهارنامه ، اساسنامه و صورتجلسه مجمع عمومی موسسین در دو نسخه ، دو نسخه صورتجلسه هیات مدیره متشکل از 5 نفر ، کپی برابر اصل مدارک شناسایی اعضا ، در صورتی که موضوع شرکت نیازمند مجوز و یا موافقت اولی باشد ارائه آن الزامی می باشد. 

مدت زمان ثبت شرکت سهامی عام با عنایت به نوع و موضوعات فعالیت شرکت و بحث پذیره نویسی  و نیز مدت زمان لازم جهت اخذ مجوزها در نوسان می باشد بنابراین نمی توان مدت زمان دقیقی را محاسبه و اعلام نمود. 

هزینه ی ثبت شرکت را نوع نیاز ومیزان پارامترهای درخواستی شما موکل گرامی معین می سازد.بطور مثال میزان سرمایه ی شرکت ، نوع موضوع ، تعداد اعضا ،میزان کاراکترهایی که در فعالیت شرکت ذکر میشود،حق الثبت شرکت  وحق الدرج آگهی روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران و همچنین اجرای مراحل پذیره نویسی از این پارامترها محسوب میشود.

توضیحات تکمیلی
خدمات مرتبط
شرایط اخذ نشان سیب سلامت بهداشت صورتجلسه مدیران در شرکت تعاونی اقدامات لازم پس از ثبت شرکت راهنمای موضوع فعالیت شرکتها قبل از ثبت انتخاب نام شرکت هزینه ثبت طرح صنعتی پلمپ دفاتر مالیاتی شرکت ها در سال 1397 فوری و سریع خدمات اداری و حقوقی تبدیل شرکت تضامنی به شرکت سهامی ثبت تغییرات در اساسنامه شرکت ثبت شرکت ایلیا آورده شرکاء در ثبت شرکت
مسیر طی شده مشتریان ایلیا

در روند رویداد اختیار نداریم ولی در شیوه پاسخ اختیار انتخاب داریم

دیدگاه خود را بیان کنید

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

دیدگاه‌ها

5 دقیقهطراحی , برنامه نویسی > شرکت ایده پرداز زاوین