ثبت شرکت ایلیا ثبت شرکت ایلیا
منو
ثبت شرکت ثبت برند ایلیا
تخمین مدت زمان مطالعه‌ی مطلب:

ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود

ثبت برند پس از به ثبت رسیدن شرکت هر گونه تغییرات شرکت با مسئولیت محدود باید در قالب صورتجلسه انجام گردد.جهت راهنمایی با ما در ارتباط باشید.

ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص

ثبت برند پس از به ثبت رساندن شرکت سهامی خاص هرگونه تغییرات در این شرکت ها منوط به رعایت قوانین تجارت می باشد.جهت راهنمایی بیشتر با ما در ارتباط باشید. 

 

ثبت تغییرات موسسات

ثبت برند کلیه امور تغییرات موسسات در قالب تدوین و تنظیم صورتجلسه در کارگروه مجتمع ایلیا به صورت تخصصی انجام می گردد.با ما در ارتباط باشید. 

ثبت تغییرات انواع شرکت ها

ثبت برند جهت ثبت تغییرات شرکت ها قوانین ویژه ای با توجه به نوع تصمیمات اعضا در شرکت اتخاذ می گردد.در صورت نیاز به تغییرات شرکت با مشاوران مجتمع ایلیا همین حالا در ارتباط باشید.

انواع مجامع در تغییرت شرکت ها

ثبت برند مراحل مشاوره و تدوین و تنظیم انواع صورتجلسات شرکت ها و ثبت اطلاعات در سامانه به صورت تخصصی در کارگروه مجتمع ایلیا انجام می گردد.با ما در ارتباط باشید.  

ثبت تغییرات شرکت فوری و  سریع 

پس  از اتمام روند  ثبت شرکت  موسسین شرکتها می بایست برای انجام هر نوع تغییرات ( به عنوان مثال تغییر سرمایه اولیه و یا تغییر آدرس محل شرکت)  ونیز سایر مواردی که در اساسنامه ذکر شده  و به تصویب رسیده است ، ابتدا رسما" مراتب را به اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری اطلاع دهند.  کلیه این تغییرات پس از تصویب مجمع عمومی فوق العاده و یا  هیئت مدیره امکانپذیر می باشد .بدین منظور، تهیه و تنظیم صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده الزامی می باشد. لازم به ذکر است که برای انجام برخی از تغییرات تدوین بیش از یک صورتجلسه الزامی می باشد. شما موکل گرامی جهت کسب  اطلاعات بیشتردر رابطه با  چگونگی تغییرات شرکتها به کادر مشخص شده در این صفحه با عنوان توضیحات تکمیلی مراجعه نمایید.

جهت ثبت تغییرات شرکت ها ازکجا شروع کنم

پس از به ثبت رساندن شرکت  و به منظور بقای آن  ممکن است انجام برخی تغییرات  اجتناب ناپذیر باشد. بنابراین ضروری به نظر می رسد که از تجربیات و دانش متخصصین در رابطه با هرنوع تغییری که قصد به انجام رساندن آن را دارید بهره مند گردید. پیشنهاد ما به شما این است که به منظور اطلاع از صحت و سقم مراحل و روند انجام تغییرات و پذیرش صورتجلسه تنظیم شده توسط اداره ثبت حتما" با کارشناسان مجتمع ثبت شرکت ایلیا در تماس بوده و از مشاوره رایگان آنها بهره مند گردید. 

ابتدا لازم است انجام تغییرات با موافقت و رای اکثریت در مجمع عمومی فوق العاده ویا هیئت مدیره به تصویب برسد. پس از اتخاذ تصمیم در خصوص تغییرات شرکت ، تنظیم و تدوین صورتجلسات مربوطه وسپس  اجرای اداری مراحل پرونده انجام می پذیرد و نهایتا"پس از طی این مراحل  تغییرات توسط مرجع ثبت شرکتها به ثبت می رسد. 

مدارک لازم جهت ثبت تغییرات شرکت ها به نسبت نوع شرکت و نوع تغییر بوجود آمده متغیر میباشداما بطور کلی میتوان از مدارک ذیل جهت ثبت تغییرات نام برد:1.صورتجلسه ی تغییرات.2.مدارک شناسایی شرکا یا سهامداران.3.اسناد شرکت.

زمان لازم جهت به ثبت رساندن تغییرات شرکتها  با توجه به نوع شرکت و نوع تغییرات در تغییر میباشد.اما می توان تخمین زد که این مدت زمان قریب به 30 روز کاری به طول انجامد. لطفا جهت کسب اطلاع از مدت زمان دقیق انجام تغییرات مد نظر خود با مجتمع ثبتی ایلیا   تماس حاصل فرمایید.

 هزینه ثبت تغییرات شرکتها برحسب  نوع تغییرات و نیز نوع شرکت در نوسان است. به علاوه تعداد صورتجلسات لازم برای انجام تغییرات مورد نظر هم عامل تعیین کننده  ای در محاسبه هزینه خواهد بود. لذا به منظور آگاهی از هزینه دقیق با کارشناسان مجتمع ثبت ایلیا در تماس باشید. 

توضیحات تکمیلی
خدمات مرتبط
انواع طرح ها یا مدل های صنعتی علائم و نشانه های جغرافیایی انحلال شرکت مختلط غیرسهامی پلمپ دفاتر مالیاتی شرکت ها در سال 1397 فوری و سریع مجمع عمومی فوق العاده شرکتها زمان تشکیل و حد نصاب لازم تعریف اسرار صنعت و تجارت اعتراض به رد اظهارنامه بین المللی علامت تجاری اقدامات لازم پس از ثبت شرکت تعریف گمراهی و سوء استفاده از برند و علامت تجاری انتشار آگهی ثبت طرح صنعتی تعریف سهام ممتاز در شرکت ها ضمانت اجرای کیفری افشای اسرار فنی یا تجاری
مسیر طی شده مشتریان ایلیا

گاهی درست در لحظه سقوط فرصت پرواز هم هست انتخاب با توست

دیدگاه خود را بیان کنید

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

دیدگاه‌ها

4 دقیقه