لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت شرکت تعاونی فوری و سریع

به استناد قانون تجارت ایران شرکت تعاونی شرکتی است که حداقل %51 و یا تمام سرمایه شرکت به وسیله ی اعضا در شرکت قرار می گیرد و شرکت های دولتی وابسته به دولت و تحت پوشش دولت و غیره طبق قوانین مصوب موظف هستند که از طریق اعطای تسهیلات در تکمیل سرمایه این شرکتها مشارکت نمایند، بدون اینکه در شرکت عضو باشند که مبلغ این تسهیلات پس از فعالیت شرکت تعاونی به تدریج بازپرداخت می گردد. تعاونی ها معمولا" به دو صورت توزیع و تولید به ثبت می رسند و حداقل نیازمند حضور 7 نفر از اعضا می باشند.

جهت ثبت شرکت تعاونی از کجا شروع کنیم؟

لازم است بدانید که برای شروع پس از انتخاب افراد واجد شرایط جهت تشکیل شرکت تعاونی طرح پیشنهادی تنظیم گردد شما متقاضیان ثبت شرکتهای تعاونی جهت تدوین طرح پیشنهادی و به منظور اطلاع ازشرایط و مقررات ثبت شرکتهای تعاونی با کارشناسان و مشاوران مجرب و متخصص مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

مراحل ثبت شرکت تعاونی به ترتیب بدین شرح می باشد : 1- مراجعه به موسسه حقوقی ثبت شرکت ایلیاجهت دریافت مشاوره تخصصی 2- وجود حداقل 7نفر جهت تاسیس و ثبت شرکت تعاونی3 – اخذ موافقت اصولی از اداره تعاون 4- اخذ سوء پیشینه کیفری اعضا 5-تهیه ی و تدوین متن اساسنامه،اسناد و اوراق ثبتی و طرح پیشنهادی و ثبت نام از طریق پورتال مرجع ثبت شرکتها ودریافت گواهی تایید نام ودریافت گواهی پذیرش)

اسامی اعضا هیئت مدیره و بازرسین ومدیرعامل شرکت ، صورتجلسه ی مجمع عمومی موسسین و اولین مجمع عمومی عادی ،اساسنامه ای که توسط مجمع عمومی تصویب شده باشد ، ارائه درخواست کتبی جهت ثبت شرکت تعاونی ، ارائه مجوز وزارت تعاون و طرح پیشنهادی، پرداخت سرمایه شرکت و ارائه رسید پرداخت ، مدارک لازم جهت ثبت شرکت تعاونی می باشد.

مدت زمان ثبت شرکت تعاونی با توجه به نوع و موضوعیت فعالیت شرکت تعاونی متغیر می باشد.اما بطور معمول در حالتی که نیازی به اخذ مجوز علاوه بر موافقت اصولی از اداره تعاون نداشته باشید وبدون در نظر گرفتن پروسه ی اخذ مجوز از وزارت تعاون حدود 25 الی 30 روز کاری تخمین زده میشود.

هزینه ی ثبت شرکت تعاونی را نوع نیاز ومیزان پارامترهای درخواستی شما موکل گرامی معین می سازد.بطور مثال میزان سرمایه ی شرکت تعاونی ، نوع موضوع ، تعداداعضا ،میزان کاراکترهایی که در فعالیت شرکت تعاونی ذکر میشود،حق الثبت شرکت تعاونی وحق الدرج آگهی روزنامه کثیر النتشار و روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران از این پارامترها محسوب میشود.

مشاوره آنی
مجتمع ایلیا ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی در راستا ارائه خدمات با حداقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت کاهش سرمایه در شرکت تعاونی

مراحل ثبت کاهش سرمایه در شرکت تعاونی - گاهی وضع شرکت طوری است که کاستن سرمایه­ی آن لازم می آید. مثلاً در مواقعی که مبلغی از سرمایه­ی شرکت به سبب ضررهای وارده از بین برود و دارایی شرکت تعاونی از میزانی که قبلاً آگهی داده بود تنزل یابد و همچنین اگر بدون آن که شرکت ضرری کرده باشد

مراحل ثبت افزایش سرمایه در شرکت تعاونی

مراحل ثبت افزایش سرمایه در شرکت تعاونی -در مواقعی که وضع مالی شرکت ایجاب می کند به افزایش سرمایه اقدام می شود. سرمایه عموماً زمانی افزوده می شود که شرکت قصد توسعه­ی موضوع فعالیت خود را داشته یا این که برای رسیدن به اهداف خود به سرمایه­ی بیشتری نیاز داشته باشد.

ثبت شرکت تعاونی

ثبت شر کت تعاونی يك اجتماع مستقل ازافرادى است كه به طور داوطلبانه براى رفع نيازها و آرمان هاى مشترك اقتصادى، اجتماعی و فرهنگیگرد هم مى آيند(ثبت شرکت ایلی)

ثبت شرکت تعاونی فوری و سریع

برای ثبت شرکت تعاونی، هیات مؤسس متشکل از متقاضیان حائز شرایط قانونی، نسبت به تهیه طرح پیشنهادی در خصوص موافقت اصولی و تنظیم اساسنامه شرکت مبادرت می ورزند.

انتخاب مدیران در شرکت های تعاونی

در شرکتهای تعاونی به موجب ماده 38 قانون اصلاح موادی از قانون بخش تعاونی اقتصاد جمهوری اسلامی ایران، اعضای هیات مدیره، هیات رئیسه، مدیر عامل و بازرسان باید

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید