لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت صورتجلسه شرکت با مسئولیت محدود در استان البرز


توضیحات تکمیلی در خصوص ثبت صورتجلسه شرکت با مسئولیت محدود در استان البرز

 • تنظیم صورتجلسه شرکت با مسئولیت محدود:

پس از توافق حداقل دوشریک مبنی بر تاسیس یک شرکت با مسئولیت محدود و با سرمایه ی حداقلی به مرور زمان تغییراتی در شرکت به وجود خواهد آمد نظیر ورود شریک جدید ، تغییرآدرس تاسیس شعبه، افزایش یا کاهش سرمایه و ... جهت اعمال این تغییرات باید مجامع عمومی شرکت تشکیل گردد.

این مجامع و صلاحیت های آن عبارتند از:

1-مجمع عمومی فوق العاده: تغییراتی که مواد اساسنامه راتحت الشعاع قرار دهد و موجب تغییر موادی از اساسنامه شود .

2- مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده: مجمعی که درآن اعضای هیات مدیره ،بازرسان، و دارندگان حق امضا معرفی میشوند.

3- مجمع عمومی هیات مدیره : می تواند به تعیین سمت اعضای هیات مدیره واعطای حق امضای مدیران بپردازد.

 • تنظیم صورتجلسات در شرکت سهامی خاص:

درشرکتهای سهامی خاص جهت رسیدن به اهداف جدید، امکان ایجاد تغییرات پیش بینی شده است. این تحولات چنانچه به صورت اصولی و قانونی به اداره ثبت شرکت ها ارائه گردد. راهی به سوی اهداف جدید سهامداران خواهد بود .انواع صورتجلسات در شرکت های سهامی خاص عبارتند از:

الف- صورتجلسات مجمع عمومی فوق العاده : مانند تغییر آدرس ، تغییر نام، تغییر موضوع، کاهش یا افزایش سرمایه و .....

ب-صورتجلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده : تعیین اعضا هیات مدیره ، تعیین سمت و حق امضا اعضا هیات مدیره

ج-صورتجلسات هیات مدیره: تعیین سمت اعضا هیات مدیره وتعیین حق امضا مجاز در شرکت.

ثبت تغییرات شرکت در استان البرز

پس از به ثبت رسیدن شرکت چنانچه سهامداران و هیئت مدیره شرکت تصمیم به تغییرات شرکت داشته باشند این تغییر و تحولات طی مجمع عمومی فوق العاده و یا مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده با حضور تمام و یا اکثریت شرکا امکان پذیر می باشد .توجه داشته باشید که تنها براساس اختیارات مندرج در اساسنامه قادر به اعمال تغییرات می باشید و این تغییرات در مجمع عمومی فوق العاده و عادی به طور فوق العاده مصوب می گردد. مجمع عمومی فوق العاده تغییرات اعضا ، تغییرات سهام و تغییر آدرس و تغییر سرمایه را به تصویب می رساند. مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده اما انتخاب مدیران و بازرسین شرکت و تعیین سمت آنها و تصویب تراز مالی شرکت را بر عهده دارد .

مراحل و شرایط ثبت تغییرات شرکت در استان البرز

ثبت همه انواع تغییرات و تصمیمات شرکتها ( ثبت تغییرات شرکت) به شکل مکانیزه و با ثبت در سیستم اداره ثبت شرکتها علاوه بر تنظیم صورتجلسه انجام خواهد شد. سپس لازم است که صورتجلسه تغییرات به همراه سایر مدارک برای اداره ثبت شرکتها ارسال گردد. البته باید در ابتدا منتظر تایید ثبت نام اولیه باشید و سپس در صورت تایید مدارک گفته شده ارسال می گردد.

مدارک لازم جهت ثبت تغییرات شرکت در استان البرز

مدارک مورد نیاز جهت ثبت تغییرات:

مدارک مورد نیاز جهت تنظیم صورتجلسات مجامع و هیئت مدیره در شرکت با مسئولیت محدود

 • اوراق ثبتی شرکت و آگهی تاسیس و روزنامه رسمی شرکت
 • کپی آخرین آگهی تغییرات و با روزنامه رسمی
 • برابر اصل شناسنامه و کارت ملی اعضا هیئت مدیره و سهامداران

مدارک مورد نیاز جهت تنظیم صورتجلسات مجامع و هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص

 • روزنامه ثبت شرکت
 • آخرین آگهی تغییرات به همراه روزنامه رسمی
 • اظهارنامه ثبت شرکت کلیه صفحات
 • لیستی از آخرین نقل و انتقالات سهام شرکت
 • مدارک شناسایی برابر اصل شده کلیه سهامداران و اعضاء هیئت مدیره

نمونه صورتجلسه در خصوص کاهش/ افزایش تعداد اعضاء هیأت مدیره

مجمع عمومی فوق العاده شرکت........................................................... سهامی خاص به شماره ثبت.......................... مورخ ........................ ساعت.......................... با حضور کلیه/اکثریت سهامداران در محل قانونی شرکت تشکیل گردید و تصمیمات ذیل اتخاذ گردید. ابتداد در اجراي ماده 101 ق.ت آقاي/خانم............................................ به سمت رئیس جلسه آقاي/خانم......................................... و ........................................ به سمت نظار آقاي/خانم.......................................... به سمت منشی جلسه انتخاب و رسمیت جلسه اعلام گردید. دستور جلسه کاهش/ افزایش تعداد مدیران و اصلاح ماده اساسنامه. تعداد اعضاء هیأت مدیره به................................ نفرکاهش/افزایش یافت و ماده مربوطه اساسنامه اصلاح گردید. به آقاي/خانم......................................... احدي از شرکاء وکالت داده می شود تا ضمن مراجعه به اداره ثبت شرکتها نسبت به ثبت صورتجلسه و پرداخت هزینه هاي قانونی و امضاء ذیل دفاتر ثبت اقدام نماید.

تذکرات :

در صورتیکه جلسه با حضور اکثریت شرکاء/سهامداران تشکیل شده رعایت تشریفات دعوت وفق اساسنامه شرکت یا قانون تجارت با ارائه مستندات الزامی است.

ارائه لیست سهامداران حاضر در جلسه با امضاء سهامداران الزامی می باشد

روش ومراحل ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در استان البرز

 • تنظیم صورتجلسه مطابق تاریخ تنظیم و امضا اعضای هیات مدیره /شرکا
 • ورود اطلاعات در سامانه اینترنتی
 • تنظیم وکالت نامه وکیل در امضا اوراق و دفاتر اداره ثبت شرکت ها
 • امضا وکالت نامه توسط وکیل و موکل
 • ارسال مدارک از طریق پست
 • پیگیری وضعیت ارسال مدارک در اداره ثبت شرکت
 • تایید تغییرات شرکت درقالب آگهی ثبتی
 • اخذ آگهی تغییرات شرکت توسط وکیل
 • ثبت نام و واریز هزینه روزنامه رسمی کشور
 • ارسال پستی آگهی روزنامه رسمی کشور

موسسه ثبت شرکت ایلیا در زمینه انواع تغییرات در شرکت ها بصورت مشاوره ایی و پذیرش وکالتی در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به هم میهنان ارجمنداست.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت تغییرات نقل و انتقال سهام درشرکتهای سهامی

ثبت تغییرات نقل و انتقال سهام درشرکتهای سهامی می تواند به شکل سهام بی نام یا بانام انجام شود که هر دو برای انجام نیاز به تشریفات دارایی و سپس ثبت دارد.

هزینه تغییر آدرس شرکت و هزینه ثبت تغییرات شرکت

هزینه تغییر آدرس شرکت و هزینه ثبت تغییرات شرکت

مجامع عمومی در شرکت ها

مجامع عمومی در شرکت ها - مجمع عمومی، اجتماع اشخاصی ( اعم از حقیقی یا حقوقی) است که صاحبان شرکت می باشند و شخصیت حقوقی شرکت وابسته به وجود آنهاست. در واقع جمع صاحبان سهام شرکت را مجمع عمومی می نامند.مجمع عمومی بالاترین مرکز قدرت شرکت و صاحب اختیار آن می باشد

موارد انحلال در شرکت های سهامی

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص موارد انحلال در شرکت های سهامی با مشاورین مجرب و متخصص ثبت شرکت ایلیا در تماس باشید همین حالا با ما در ارتباط باشید

تنطیم صورتجلسه شرکت

تدوین و تنطیم صورتجلسه شرکتها - چنانچه فقط شرکتی نیاز به تنظیم صورتجلسه دارد و خود مسئولیت پیگیری روند اداری کاردرمرجع ثبت شرکتها را برعهده می گیرد ایلیا

شرایط انحلال شرکتهای تعاونی

شرایط انحلال شرکتهای تعاونی -پس از آشنایی با مواردی که مجمع عمومی فوق العاده می تواند نسبت به انحلال شرکت تعاونی اتخاذ تصمیم نماید به شرایطی خواهیم پرداخت که انحلال این گونه شرکت ها پس از تحقق آن­ها امکان پذیر است.

چگونگی درخواست تشکیل مجمع شرکت ها

چگونگی حق درخواست تشکیل مجمع شرکت ها - برای حمایت از اعضاء و برای جلوگیری از سوء استفاده­ی مدیران یا بازرسان از موقعیت خود، قانونگذار به اعضاء شرکت های تعاونی حق داده است که تشکیل مجامع عمومی را از هیأت مدیره خواستار شوند.

نمونه صورت جلسه هیئت مدیره در خصوص تعیین سمت و دارندگان

نمونه صورت جلسه هیئت مدیره در خصوص تعیین سمت و دارندگان - امضا مجاز در شرکتهای سهامی نام شرکت: .......................................................... شماره ثبت شرکت: .............................. سرمایه ثبت شده: ................................جلسه هیئت مدیره شرکت .............................

وظایف مجمع عمومی فوق العاده

ارائه توضیحات کامل و جامع درباره وظایف مجمع عمومی فوق العاده،کدام یک از وظایف مجمع عمومی فوق العاده است،وظایف مجمع فوق العاده.

ثبت تغییرات در سرمایه شرکت

ثبت تغییرات در سرمایه شرکت - هر شرکت تجاری می تواند در اساسنامه خود قید کند که سرمایه ی اولیه خود را به وسیله تأدیه ی اقساط بعدی از طرف شرکاء یا قبول شریک جدید زیاد کرده و یا به واسطه برداشت از سرمایه، آن را تقلیل دهد البته در اساسنامه باید حداقلی که تا آن میزان می توان سرمایه اولیه را تقلیل داد.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید