ثبت شرکت ایلیا ثبت شرکت ایلیا
منو
ثبت شرکت ثبت برند ایلیا
تخمین مدت زمان مطالعه‌ی مطلب:

اخذ پروانه بهره برداری

ثبت برند کلیه ی واحدهای صنعتی اعم از آنهایی که جواز تاسیس دارند یا ندارند نیازمند اخذ پروانه بهره برداری می باشند.

ثبت شرکت 

ثبت برند جهت کسب اطلاعاتتکمیلی در خصوص ثبت شرکت ها وموسسات غیرتجاری همین حالا می توانید با مجتمع حقوقی ثبت ایلیا در ارتباط باشید. 

ثبت تغییرات شرکت ها

ثبت برند جهت تغییرات در شرکت ها قوانین ویژه ای با توجه به نوع تصمیمات اعضا در شرکت اتخاذ می گردد.در صورت نیاز به تغییرات با مشاوران ایلیا تماس حاصل نمایید. 

ثبت علامت تجاری (برند)

ثبت برند برند هویت کسب و کار شماست. جهت ثبت هـویت کـسب و کار خود همین حالا با کارگروه ثبت برند و برندینگ  ایلیا  در ارتباط باشید.

اقدامات مهم پس از ثبت شرکت

ثبت برند اقدامات مهم پس از ثبت شرکت را با مشاوره تخصصی از کارشناسان مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا مطلع گردید.

پروانه بهره برداری فوری و سریع

 پروانه بهره برداری در واقع سندی رسمی و لازم الاجرا می باشد که مشخص کننده مدت بهره برداری از تولیدات کارخانجات و واحدهای تولیدی بر مبنای طرح به تصویب رسیده می باشد و از جانب وزارت صنایع و معادن صادر می گردد.این پروانه قابل تمدید ، معامله و یا انتقال  به اشخاص ثالث می باشد مدت استفاده از پروانه بهره برداری با توجه به موارد مندرج در این پروانه برای مدت حداکثر 25 سال می باشد که با حق اولویت قابلیت تمدید را دارا می باشد. جهت اخذ پروانه بهره برداری دریافت و تکمیل پرسشنامه ( کامفار، آمایش و یا پرسشنامه 35 صفحه ای صنایع) الزامی می باشد . این پروانه برای احداث واحدهای صنعتی در محدوده 120 کیلومتری تهران و 50 کیلومتری اصفهان صادر نمی گردد.

جهت اخذ پروانه بهره برداری از کجا شروع کنیم؟

در ابتدا لازم است پس از اخذ مجوز تولید نسبت به تکمیل پرسشنامه پروانه بهره برداری اقدام نمودکه پس از تماس با دپارتمان تخصصی اخذ پروانه بهره برداری مجتمع ثبتی ایلیا شما می توانید از مشاوره حضوری رایگان   در رابطه با نحوه انتخاب و تنظیم پرسشنامه مرتبط با نوع فعالیت خود بهره جویید.  

در وهله نخست تنظیم پرسشنامه پروانه بهره برداری که از سازمان صنایع و معدن دریافت شدهانجام می گردد  و پس از تکمیل به سازمان ارائه می شود. مرحله بعدی کارشناسی کلیه ماشین آلات توسط کارشناسان ذی ربط و در صورت تایید توسط آن اداره پرداخت کلیه هزینه های اخذ پروانه بهره برداری و پیگیری های لازم تا صدور پروانه 25 ساله می باشد. 

 مدارک ذیل جهت اخذ پروانه بهره برداری لازم می باشد: مدارک شناسایی ( کپی کارت ملی و شناسنامه) متقاضی و یا مدیرعامل اشخاص حقوقی ، ارائه کلیه مدارک شخصیت های حقوقی ، سند مالکیت زمینی که قرار است مورد فعالیت باشد یا اجاره نامه رسمی آن ، اخذ موافقت نامه های مرتبط از ارگان های ذی صلاح

باید بدانید که مدت زمان اخذ پروانه بهره برداری با توجه به مدت زمان سپری شده جهت اخذ مجوز فعالیت و اعزام بازرسان و اعلام نتیجه کارشناسی آنها ، مشخص می گردد. به منظور تکمیل اطلاعات خود در خصوص اخذ پروانه بهره برداری و زمان صدور آن با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

هزینه اخذ پروانه بهره برداری با توجه به نوع فعالیت ،  حجم تولید ،نوع پرسشنامه ( کامفار ، آمایش ، صنایع) و موارد دیگر مشخص می گردد ، لذا جهت اطلاع بیشتر در این زمینه شما متقاضی محترم می توانید با مجتمع ثبت ایلیا تماس بگیرید.

توضیحات تکمیلی
خدمات مرتبط
پرسش و پاسخ ثبت شرکت، برند، تغییرات، اختراع و... مفهوم سرزمین ثبت اختراع استرداد اظهارنامه ثبت اختراع صدور گواهی نامه ثبت طرح صنعتی تفاوت شرکت تجارتی با موسسات غیرتجاری تنظیم و تسلیم اظهارنامه ثبت اختراع چگونگی درخواست تشکیل مجمع شرکت ها موضوع فعالیت شرکت ضمانت اجرای نقض حقوق علائم و نام تجارتی آدرس و تلفن اداره ثبت شرکتها اسرار صنعتی و تجاری انحلال شرکت های سهامی
مسیر طی شده مشتریان ایلیا

برای آفتاب سپاس بگذاریم...!

دیدگاه خود را بیان کنید

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

دیدگاه‌ها

3 دقیقه