ثبت شرکت ایلیا ثبت شرکت ایلیا
منو
ثبت شرکت ثبت برند ایلیا
تخمین مدت زمان مطالعه‌ی مطلب:

کد اقتصادی 

ثبت برند جهت اخذ کد اقتصادی خود می توانید همین حالا با مجتمع حقوقی ثبت ایلیا ارتباط برقرار نمایید.

اخذ جواز تاسیس صنایع

ثبت برند با اخذ جواز تاسیس فراهم شدن بستری مناسب به منظور هم افزایی و استقرار صنایع در شهرک های صنعتی را  با مشاوره تخصصی از کارشناسان ایلیا کسب نمایید. 

ثبت تغییرات شرکت ها

ثبت برند جهت تغییرات در شرکت ها قوانین ویژه ای با توجه به نوع تصمیمات اعضا در شرکت اتخاذ می گردد.در صورت نیاز به تغییرات با مشاوران ایلیا تماس حاصل نمایید. 

ثبت علامت تجاری (برند)

ثبت برند برند هویت کسب و کار شماست. جهت ثبت هـویت کـسب و کار خود همین حالا با کارگروه ثبت برند و برندینگ  ایلیا  در ارتباط باشید.

اقدامات مهم پس از ثبت شرکت

ثبت برند اقدامات مهم پس از ثبت شرکت را با مشاوره تخصصی از کارشناسان مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا مطلع گردید.

کد اقتصادی فوری و  سریع 

کلیه شرکتها و ارگان های دولتی وخصوصی  می بایست یک کداقتصادی برای مشخص  ساختن ورهگیری عملکردهای مالی اعم از خرید، فروش و خدمات در فاکتورهای صادره  از شرکت داشته باشند. فعالیتهای اقتصادی از طرق  گوناگون انجام میشود حمایت از این فعالیتها مستلزم شناختن افراد فعال در این زمینه می باشد.  یکی از راههای شناساندن  اخذ کداقتصادی است ، که به دنبال آن کارت اقتصادی برای متقاضی صادر می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر  لطفا "به بخش توضیحات تکمیلی مراجعه نمایید.

جهت اخذ کد اقتصادی از کجا شروع کنیم؟

به طور قطع اولین گام پیش از اخذ کد اقتصادی تکمیل اطلاعات خود در این زمینه می باشد ،تماس با کارگروه تخصصی مجتمع ثبتی ایلیا اولین ومهمترین قدم جهت بهره مندی از مشاوره ای صحیح و شروع فعالیت می باشد.در مجتمع ثبتی ایلیا فرآیند اخذ کداقتصادی را به صورت کاملا تخصصی انجام می گردد.

جهت اخذ کد اقتصادی ابتدا باید مجوز آن نوع فعالیت اقتصادی را اخذ نموده ، و سپس محل فعالیت تجاری خود را مشخص نمود پس از آن می توان جهت اخذ کد اقدام کرد. به منظور کسب اطلاع از سایر شرایط و مراحل اخذ کداقتصادی می توانید با مشاوران مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

ارائه اجاره نامه رسمی به همراه کدرهگیری به نام شرکت و یا سند ملکی  ، کلیه مدارک تاسیس و تغییرات شرکت ، مدارک هویتی اعضا و سهامداران ( برابر اصل شناسنامه و کارت ملی) مدارک لازم جهت اخذ کد اقتصادی می باشند. 

مدت زمان اخذ کد اقتصادی با توجه به مدت زمان  تکمیل مدارک توسط متقاضی متغیر می باشید. می توان این مدت زمان را به طور تقریبی 18روز محاسبه نمود. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات تکمیلی با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

به منظور اطلاع دقیق از هزینه اخذ کد اقتصادی پیشنهاد می گردد که با کارشناسان مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید تا با توجه به آخرین تغییر و تحولات قوانین تجرت شما را در این زمینه راهنمایی کنند.  

توضیحات تکمیلی
خدمات مرتبط
شرایط اخذ جواز تاسیس هزینه و تعرفه ثبت اختراع راهنمای استعلام علامت تجاری تقاضانامه ثبت موسسه کد اقتصادی ایران کد فوری و سریع ثبت تغییرات مواد اساسنامه شرکت اخذ مجوز به چه معناست؟ مزایای ثبت شرکت با مسئولیت محدود آیا ثبت برند برای شروع کسب و کار لازم است ؟ چرا ثبت تغییرات شرکت لازم است ؟ انحلال شرکت های سهامی
مسیر طی شده مشتریان ایلیا

امید در انسان به میزان بال برای پرندگان اهمیت دارد

دیدگاه خود را بیان کنید

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

دیدگاه‌ها

مریم نگهبان آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 0 0
سلام روز بخیر ما خرداد سال 95 شرکت رو ثبت کردیم و تا به حال برای تشکیل پرونده مالیاتی اقدام نکردیم در حال حاضر قصد داریم برای اخذ کد اقتصادی اقدام کنیم می خواستم بدونم جریمه دیرکرد تشکیل پرونده مالیاتی و هزینه دریافت کد اقتصادی چقدر میشه؟ ممنون
پاسخ
3 دقیقه