لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

کد اقتصادی فوری و سریع

کلیه شرکتها و ارگان های دولتی وخصوصی می بایست یک کداقتصادی برای مشخص ساختن ورهگیری عملکردهای مالی اعم از خرید، فروش و خدمات در فاکتورهای صادره از شرکت داشته باشند. فعالیتهای اقتصادی از طرق گوناگون انجام میشود حمایت از این فعالیتها مستلزم شناختن افراد فعال در این زمینه می باشد. یکی از راههای شناساندن اخذ کداقتصادی است ، که به دنبال آن کارت اقتصادی برای متقاضی صادر می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا "به بخش توضیحات تکمیلی مراجعه نمایید.

جهت اخذ کد اقتصادی از کجا شروع کنیم؟

به طور قطع اولین گام پیش از اخذ کد اقتصادی تکمیل اطلاعات خود در این زمینه می باشد ،تماس با کارگروه تخصصی مجتمع ثبتی ایلیا اولین ومهمترین قدم جهت بهره مندی از مشاوره ای صحیح و شروع فعالیت می باشد.در مجتمع ثبتی ایلیا فرآیند اخذ کداقتصادی را به صورت کاملا تخصصی انجام می گردد .

جهت اخذ کد اقتصادی ابتدا باید مجوز آن نوع فعالیت اقتصادی را اخذ نموده ، و سپس محل فعالیت تجاری خود را مشخص نمود پس از آن می توان جهت اخذ کد اقدام کرد. به منظور کسب اطلاع از سایر شرایط و مراحل اخذ کداقتصادی می توانید با مشاوران مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید .

ارائه اجاره نامه رسمی به همراه کدرهگیری به نام شرکت و یا سند ملکی ، کلیه مدارک تاسیس و تغییرات شرکت ، مدارک هویتی اعضا و سهامداران ( برابر اصل شناسنامه و کارت ملی) مدارک لازم جهت اخذ کد اقتصادی می باشند.

مدت زمان اخذ کد اقتصادی با توجه به مدت زمان تکمیل مدارک توسط متقاضی متغیر می باشید. می توان این مدت زمان را به طور تقریبی 18روز محاسبه نمود. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات تکمیلی با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید .

به منظور اطلاع دقیق از هزینه اخذ کد اقتصادی پیشنهاد می گردد که با کارشناسان مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید تا با توجه به آخرین تغییر و تحولات قوانین تجرت شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

دفاتر پلمپ چیست ؟

دفاتر پلمپ چیست ؟ - دفاتر پلمپ اشاره به دفاتری دارد که محل ورود اطلاعات مربوط به عملکرد مالی شرکت است . دفاتر پلمپ شرکت در حقیقت حاوی یز لیست هزینه ها و در

کد اقتصادی

کد اقتصادی - همه ی شخصیت های حقوقی که به فعالیتهای تولید،مونتاژ ، واردات و صادرات ، کارهای خدماتی اشتغال دارند نیازمند کداقتصادی میباشند.(ثبت شرکت ایلیا)

چگونگی تهیه دفاترپلمپ سال 97

برای تهیه دفاتر پلمپ سال 97 تنها یک ماه زمان باقی است پس اگر فرصتی برای انجام آن ندارید با ایلیا تماس بگیرید یا با کمک این مقاله خودتان ثبت نام دفاتر 97 ..

ثبت آنلاین مالیاتی

ثبت آنلاین مالیاتی

تشکیل پرونده دارایی

تشکیل پرونده مالیاتی و دارایی - کلیه ی اشخاص حقوقی می بایست بعد از تأسیس شرکت وتعیین حوزه ی مالیاتی مربوطه نسبت به تشکیل پرونده ی مالیاتی مبادرت نماییند.

حداکثر و حداقل زمان لازم برای اخذ کد اقتصادی

مجتمع ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه اخذ کداقتصادی و تشکیل پرونده آماده ارائه خدمات مشاوره ای تخصصی رایگان به شما عزیزان می باشد.

تشکیل پرونده مالیاتی

تشکیل پرونده مالیاتی - طبق قوانین پس از ثبت و راه اندازی شرکت یا موسسه باید جهت تشکیل پرونده مالیاتی در واحد مالیاتی مربوط به محل فعالیت خود ، اقدام نمود.

هزینه و تعرفه اخذ کد اقتصادی

با اخذ کد اقتصادی می توانید اخذ کارت بازرگانی انجام دهید . در مزایده ها شرکت کنید. فاکتور صادر کنید و با شرکت های دولتی قرارداد ببندید . ثبت شرکت ایلیا اخذ کد اقتصادی را برای شما به انجام می رساند.

خدمات مالی و حسابداری

از مهمترین بخش هایی که باید در نظر گرفت بخش مالی و حسابداری هر صنف می باشد . برای این منظور خدماتی لحاظ شده است که به عنوان خدمات حسابداری محسوب می شود که در آن امور مالی و حسابرسی انجام می شود .

دریافت کداقتصادی 12رقمی

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص دریافت کد اقتصادی 12 رقمی همین حالا با مجتمع حقوقی ثبت ایلیا در ارتباط باشید.02632525232

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پرسش و پاسخ های شما
مریم نگهبان
سلام روز بخیر ما خرداد سال 95 شرکت رو ثبت کردیم و تا به حال برای تشکیل پرونده مالیاتی اقدام نکردیم در حال حاضر قصد داریم برای اخذ کد اقتصادی اقدام کنیم می خواستم بدونم جریمه دیرکرد تشکیل پرونده مالیاتی و هزینه دریافت کد اقتصادی چقدر میشه؟ ممنون
پاسخ
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟