ثبت شرکت ایلیا ثبت شرکت ایلیا
منو
ثبت شرکت ثبت برند ایلیا
تخمین مدت زمان مطالعه‌ی مطلب:

تشکیل پرونده مالیاتی

ثبت برند کلیه اشخاص حقوقی می بایست بعد از تاسیس شرکت  نسبت به تشکیل پرونده مالیاتی مبادرت بورزند.

کد اقتصادی

ثبت برند کلیه اشخاص حقوقی و حقیقی که به فعالیت های گوناگون کسب و کار اشتغال دارند ملزم به دریافت کد اقتصادی می باشند.

پلمپ دفاتر مالیاتی

ثبت برند دفاتر پلمپ برای تعیین عملکرد سالیانه مالی شرکت ها می بایست اخذ گردد.

ثبت علامت تجاری (برند)

ثبت برند برند هویت کسب و کار شماست. جهت ثبت هـویت کـسب و کار خود همین حالا با کارگروه ثبت برند و برندینگ  ایلیا  در ارتباط باشید.

ثبت شرکت 

ثبت برند اقدامات مهم پس از ثبت شرکت را با مشاوره تخصصی از کارشناسان مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا مطلع گردید.

اقدامات پس از ثبت شرکت فوری و سریع

بعد از اتمام ثبت شرکت شما مجاز به انجام کلیه فعالیتهای مندرج در موضوع شرکت خود، به طور رسمی می باشید اما باید بدانید برخی از اقدامات را می بایست به صورت اجباری انجام دهید که عدم انجام آنها باعث میشود متحمل مشکلات و جریمه های مالی شوید. این اقدامات شامل : اخذ دفاتر پلمپ قانونی ، تشکیل پرونده مالیاتی  و اخذ کداقتصادی می باشد. منظور از دفاتر پلمپ شرکت دفاتری است که کلیه مراودات مالی اعم از درآمد و هزینه ها در آنها مکتوب می گردد.تشکیل پرونده مالیاتی وسیله شناخت شما به عنوان فعال اقتصادی از سوی اداره دارایی می باشد و کد اقتصادی نیز کدی است که جهت رهگیری مراودات مالی استفاده شده و برای شرکت در مناقصات و مزایدات وجود آن ضروری می باشد.  

جهت اقدامات پس از ثبت شرکت از کجا شروع کنم

موسسین شخصیت حقوقی در ابتدا می بایست اطلاع کافی در این زمینه کسب نمایند به شما پیشنهاد می گردد از تجربیات و آگاهی های یک مشاور باتجربه دراین زمینه بهره مند شوید ،مجتمع ثبتی ایلیا  با برند تجاری ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن مشاوران مجرب و متخصص می تواند یاری رسان مناسبی برای شما متقاضی محترم محسوب می گردد. به منظور تکمیل اطلاعات خود در این زمینه  به کادر مشخص شده در این صفحه با عنوان توضیحات تکمیلی مراجعه فرمایید.

 در گام اول می بایست اظهارنامه اخذ دفاتر پلمپ خود را به حوزه ثبتی ارسال نمایید بعد از آن اقدامات لازم را جهت تشکیل پرونده مالیاتی خود در اداره مالیات محل ثبت انجام میدهید باید بدانید دو ماه از تاریخ ثبت شرکت خود فرصت دارید که جهت دفاتر پلمپ و تشکیل پرونده مالیاتی اقدام نمایید در غیر این صورت متحمل جریمه مالیاتی می شوید

در گام اول می بایست اظهارنامه اخذ دفاتر پلمپ خود را به حوزه ثبتی ارسال نمایید بعد از آن اقدامات لازم را جهت تشکیل پرونده مالیاتی خود در اداره مالیات محل ثبت انجام میدهید باید بدانید دو ماه از تاریخ ثبت شرکت خود فرصت دارید که جهت دفاتر پلمپ و تشکیل پرونده مالیاتی اقدام نمایید در غیر این صورت متحمل جریمه مالیاتی می شوید. پس از انجام این مراحل لازم است تقاضای ثبت کد اقتصادی به اداره ثبت شرکتها داده شود. 

مدت زمان لازم جهت برای این اقدامات را نمیتوان به طور دقیق اعلام نمود زیرا با توجه به انتخاب هرکدام از اقدامات سه گانه ارزیابی می گردد به منظور تکمیل اطلاعات خود می توانید با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

هزینه ی تشکیل پرونده ی مالیاتی ،اخذ کد اقتصادی وپلمپ دفاتر هرکدام متغیر میباشد.برای اطلاع دقیق از هزینه ها لطفا با مشاوران ما درمجتمع ثبتی ایلیا تماس حاصل فرمایید.

توضیحات تکمیلی

خدمات مرتبط
نمونه آگهی تاسیس شرکت سهامی خاص ارزش ثبت شرکت شما چقدر است ؟ سایت روزنامه رسمی شرکت ثبت موسسه فوری و سریع استعلام ثبت شرکت دفاتر پلمپ چیست ؟ استعلام ثبت علائم و نشان تجاری ارکان شرکت تعاونی انحلال شرکت مختلط غیرسهامی چگونگی تهیه دفاترپلمپ سال 97 از کجا شروع کنم مراحل ثبتی، حقوقی و اداری کارهام رو؟ اهمیت انتخاب نام شرکت
مسیر طی شده مشتریان ایلیا

من از زمان نردبان درست میکنم برای موفقیت نه کاناپه برای استراحت

دیدگاه خود را بیان کنید

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

دیدگاه‌ها

3 دقیقه