لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

درباره نحوه اخذ جواز


شرایط اخذ جواز تاسیس

اگر اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی در خواست مجوز احداث کارخانه ی تولیدی را بر مبنای تجربه و گرایش خود داشته باشند، در خواست خود را به سازمان صنعت ،معدن و تجارت (وزارت صنایع) تقدیم می کنند .
این مرجع با بررسی شرایط متقاضی و بنا به اقتضائات زمانی و مکانی و با رعایت ضوابط مخصوص اقدام به صدور جواز تاسیس و احداث واحدهای تولیدی را صادر خواهد کرد
جواز تاسیس عموما پس از عزم جدی اشخاص حقیقی نسبت به راه اندازی تولید و درمورد اشخاص حقوقی پس از تشریفات ثبت شرکت ، و انجام تکالیف مالیاتی ، در سازمان صنعت ،معدن ،تجارت استان ،انجام میشود.
به واسطه انواع آلاینده ها در مراکز استان ،امکان فعالیت های تولیدی و صنعتی در مقیاس بالا وجود ندارد، لذا جواز تاسیس کارخانه ها ،درخارج از مناطق شهری ومراکز اصلی شهر، صادر می شود.
جهت اخذ جواز تاسیس ،متقاضی ویا مدیر عامل شرکت ، با همراهی مدارک ثبتی و هویتی و نیز داشتن کد اقتصادی ،به واحد های مربوطه ،مراجعه کرده ، و حضورا باید برنامه ها و ظرفیت های تولیدی خود را به کارشناسان سازمان صنعت ، تشریح نمایند.
درپایان چنانچه طرح تولیدی موصوف ، از نظر کارشناسان سازمان ، عملیاتی و اقتصادی دانسته شد، جوار تاسیس کارخانه ی آنهااصادر میگردد.
شروع یک فعالیت تولیدی نیاز به بستر های ویژه ایی دارد . از اولین پیش شرط های احداث واحد تولیدی در اختیار داشتن فضای مناسب کسب و کار است و سازمان صنعت و معدن ، همانطور که گفته شد با صدور جواز تاسیس یک کارخانه ، این امتیاز را به متقاضی می دهد که بتواند به صورت اقساط کم بهره و مقرون به صرفه در قالب تسهیلات خرید زمین در شهرک های صنعتی ، این بستر تولید را فراهم نماید .

اخذ جواز تاسیس

نکته:

1-اقساط بانکی پرداخت به صورت هر سه ماه یکبار توسط متقاضی صورت میگیرد.
2-این مجوز تمدید پذیر است.

اخذ جواز تاسیس و یا مونتاژ

یکی دیگر از مجوزهایی که توسط سازمان صنعت ،معدن ،تجارت صادر میگردد ،جواز طراحی و مونتاژ می باشد این مجوز ویژه شرکتهایی است که زمینه اصلی فعالیت آنها طراحی ،نصب و خرید و فروش قطعات آسانسور و پله برقی بوده و برای ادامه ی فعالیت خود نیاز به اخذ چنین مجوزی دارند.
سازمان صنعت ،معدن ، تجارت ، به عنوان متصدی صدور این مجوز در ،جهت صدور مجوز طراحی و مونتاژ ، ضوابطی را تعیین نموده است . در این راستا ، سازمان مزبور صد امتیاز را برای متقاضیان تعریف نموده است و هر یک از آیتم های شرکت می تواند جهت اخذ این مجوز امتیاز آور باشد.
بطور مثال مدیر فنی این نوع از شرکت ها باید دارای تحصیلات و سابقه ی کاری تعریف شده ایی باشد. سازمان فوق ، این گونه درخواست ها را نیز بررسی و به آنها ترتیب اثر می دهد.
نکته: این مجوز تمدید پذیر است.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

درباره نحوه اخذ جواز

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود در خصوص ثبت اخذ جواز با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید و ازمشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

هزینه جواز تاسیس - قیمت جواز کسب

دقیق ترین و بروز ترین هزینه ها به همراه توضیحات تکمیلی در خصوص قیمت جواز کسب و هزینه گرفتن جواز کسب

اخذ جواز تاسیس

توضیحات کامل درباره اخذ مجوز تولید از وزارت صنایع به همراه اخذ جواز تاسیس به زبانس ساده و روان.

اخذ مجوز به چه معناست؟

اخذ مجوز به چه معناست؟ اخذ مجوز یعنی اخذ اجازه رسمی و کتبی جهت انجام فعالیت توسط شخص حقیقی یا حقوقی .

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید