لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

چرا برند ثبت کنیم ؟


علت ثبت برند

برند یا علامت تجاری با عنوان قانونی نشان تجاری، یک طرح، نماد، عبارت، نام و.... است که ارائه دهنده خدمات یا فروش محصول خاصی است که به وسیله آن، آن محصول خاص از سایر محصولات مشابه متمایز می‌شود.نشان تجاری و یا برند همان چیزی است که مخاطب، صفات و ویژگی‌های آن را با دیدن، شنیدن، حس کردن و غیره، به صورت ذهنی ، دیداری یا شنیداری در ذهن و قلب خود تداعی می‌کند.در واقع برند شامل همه احساسات، مفاهیم و ویژگی‌هایی است که با یک نام گره خورده است. . ثبت برند علاوه بر معرفی محصول ،وفاداری مشتریان، بیان کیفیت محصول،توجه و حمایت مصرف کنندگان و حمایت دولتی برخاسته از قوانین تجارت را به همراه دارد. ثبت برند و علامت تجاری اساس اعطای توافق نامه نمایندگی و نیز اخذ استاندارد کالا و گواهی سلامت و گواهی های دیگر می باشد. با ثبت برند افق های وسیع تری در پیش روی شما و کسب و کارتان قرار می گیرد . باید بدانید که برای ثبت برند استفاده از نام تجاری مناسب یا یک طرح و نشان تجاری مرتبط با نوع فعالیت بسیار حائز اهمیت است مشاوران ثبت ایلیا در خصوص ثبت برند در کرج در راستای ثبت برند می توانند بهترین راهنمای شما عزیزان باشند. از آنجایی که شهر کرج در عین نزدیکی به تهران می تواند از لحاظ هزینه برای صاحبان کسب و کار ارزانتر باشد لذا امروزه شاهد رشد فزاینده مشاغل مختلف در این شهر هستیم که با ثبت برند در کرج حتی توانسته اند نمایندگی هایی در تهران نیز داشته باشند و کسب و کارشان را رونق دهند . ثبت ایلیا ، بهترین ثبت شرکت در امور ثبت برند در استان البرز (فردیس ، هشتگرد ، کمال شهر ، محمد شهر ، ماهدشت ، مشکین دشت ، گرمدره ، طالقان ، ساوجبلاغ و آسارا و حتی شهرکهای صنعتی( نظر آباد، سیمین دشت ، صفا دشت ، اشتهارد) پیشرو بوده و بهترین خدمات ثبت برند در کرج را ارائه می نماید.
انواع ثبت برند را می توان اینطور توصیف کرد :
ثبت نام تجاری : ثبت نام تجاری یا اسم تجاری در حقیقت ثبت برند در قالب یک یا دو یا چند کلمه است که باید در طبقه ثبتی خود منحصر به فرد باشد.
ثبت علامت تجاری : علامت تجاری ، نشان تجاری ، آرم یا لوگو همگی نوعی برند تصویری هستند که به شکل یک نماد و عکس برای شما به ثبت می رسند و این تصویر نیز باید برای مالک برند اختصاصی و منحصر به فرد باشد .

چرا برند ثبت کنیم ؟

چگونه برند ثبت کنیم ؟

برای ثبت برند ابتدا باید یک طرح از نام یا نشان تجاری خود انتخاب کنیم . لازم به ذکر است که در انتخاب برند برخلاف انتخاب نام شرکت می توان از کلمات لاتین و یا ترکیبی از کلمات لاتین و فارسی استفاده کرد فقط باید متذکر شویم که برای ثبت برند لاتین یا نشان تجاری که ریشه فارسی ندارد می توان از کارت بازرگانی استفاده کرد . بعد از انتخاب طرح مورد نظر باید برای ثبت برند در اداره مالکیت صنعتی اقدام کنیم. به این روش که ابتدا به سامانه اداره مالکیت صنعتی مراجعه می کنیم و ثبت نام اولیه را انجام می دهیم ، که بعد از بررسی کارشناس اداره مالکیت صنعتی و اعلام نظر کارشناس ارشد باید اسکن مدارک را در فایل PDF برای اداره مالکیت صنعتی ارسال کنیم و در نهایت بعد از تاییدیه اولیه فیزیک مدارک را حضورا" تحویل دهیم که پس ا بررسی های لازم آگهی نوبت اول چاپ میشود که این آگهی یک فرصت 30 روزه دارد ، بعد از اتمام این فرصت و پرداخت فیش های هزینه های ثبت برند در آگهی نوبت دو چاپ میشود و پس از آن تصدیق برند آماده می شود که اعتبار این تصدیق 10 ساله می باشد.

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

طبقه بندی برند

طبقه بندی برند - ر این مبحث دو نوع اصلی از برندهای مدرن را معرفی کرده واین دو نوع برند از دیدگاه علم برند مورد بررسی قرار خواهند گرفت:طبقه بندی بین‌المللی ثبت علائم ، نشان، آرم، برند و علامت تجاری جدولی است که در قانون ثبت علائم و ثبت برند تجاری جهت کلیه اجناس گردآوری شده و آن را به ۴۵ طبقه تقسیم

نحوه ثبت برند

نحوه ثبت برند -در مجموعه ثبت برند ایلیا فرایندنحوه ثبت برند به صورت تخصصی انجام میگردد.

ماهیت حقوقی نام تجارتی ( برند )

ماهیت حقوقی نام تجارتی ( برند ) منظور از ماهیت حقوقی نام تجارتی این است که حقوق ناشی از نام تجارتی چه گونه حقوقی است؟ آیا این حق فقط یک حق یا امتیاز فردی و شخصی است و ارزش و اعتباری صرفاً معنوی در حدود ارزش نام خانوادگی دارد؟ یا این که نام تجارتی دارای ارزش اقتصادی مشابه ارزش اقتصادی اشیاء مادی است.

برند چیست؟

برند چیست؟ - تعریف برند - محبوبیت برند عبارت است از میزان علاقه ای که مصرف کننده در قیاس با دیگر رقبا نسبت به برند ابرازمی دارد.هویت تجاری به روشهای گوناگون توسط مشتریان تجربه و مورد شناسائی قرار می گیرد، که از آن جمله می توان به محصولات ،بسته بندی، قیمت، شیوه های ترویج ، و نیروهای فروش، اشاره نمود.

استعلام ثبت برند

استعلام برند، نام تجاری و علامت تجاری به دلیل بالا بودن تعداد برندهای ثبت شده و افزایش روز افزون آنها در داخل و خارج از کشور به هنگام ثبت برندضروری است.

تعریف نشانی نام تجاری کامپیوتری و اینترنت

مفهوم و تعریف نشانی نام تجاری کامپیوتری و اینترنت - نخستین قسمت از نشانی یا شناسه کامپیوتری برای برقراری ارتباط با شبکه اینترنت است که به سطح سوم یا قسمت سوم نشانی، اینترنتی معروف شده است .این قسمت برای انتقال درخواست از یک مرورگر به یک شبکه سرویس دهنده و دریافت اطلاعات از شبکه سرویس دهنده

روانشناسی رنگ برندها بیانگر چیست؟

روانشناسی رنگ برندها بیانگر چیست؟رنگ و تاثیر آن بر روی روحیه و روان و در کل شخصیت افراد در روانشناسی نوین مورد توجه قرار گرفته است. ترکیبات رنگی که افراد ا

مراحل ثبت برند تجاری

مراحل ثبت برند تجاری -در مجموعه ثبت برند ایلیا فرایندمراحل ثبت برند تجاری به صورت تخصصی انجام میگردد.

شرایط اساسی صحت نام تجارتی ( برند )

شرایط اساسی صحت نام تجارتی ( برند ) - استفاده از نام کوچک و نام خانوادگی به عنوان نام تجارتی اعم از این که از نام تاجر یا از نام ثالث استفاده گردد، از جهت شرایط صحت با نام تجارتی وبازرگانی مستعار یا فانتزی تفاوت دارد؛ زیرا اسامی افراد و اسامی خانوادگی آن ها در هر کشور تابع ضوابط خاصی است.

شرایط ثبت برند

شرایط ثبت برند در تهران و کرج و سا یر نقاط ایران - شرایط ثبت علامت ، لوگو ، آرم و اسم و علائم تجاری - مدارک لازم جهت ثبت علامت تجاری و برند به صورت مختصر .

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟