پیمان رازداری

طی اطلاعیه ی پيمان رازداری مجتمع حقوقی ثبت ایلیا به اطلاع شما عزیزان می رسانیم که چه قسم اطلاعاتی را برای شمامتقاضیان محترم جمع آوری نموده ایم، به چه روشی از اطلاعاتی که زمان مراجعت به این سامانه ی اینترنتی در اختیارمان قرار می‌دهید، استفاده می کنیم و در نهایت از آ‌ن‌ها پشتیبانی می‌نماییم.

ما نگهداری حریم شخصی شما را ضمانت می نماییم. چنانچه در حین بهره برداری از این سایت، ااطلاعاتی را از شما بخواهیم هویت‌تان را آشکار کند این امکان را دارید که اطمینان حاصل کنید که از آن تنها بر مبنای قواعد مطرح شده در این بیانیه استفاده می‌گردد. در هر صورت تعهدات و مسئولیت‌های ما محدود به قابلیت ها و امکانات ما بوده و ما در برابر اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیرمنتظره یا حوادثی که منتسب یا ناشی از اقدامات ما نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهیم داشت.

مجتمع حقوقی ثبت ایلیا ممکن است تغییراتی در این اطلاعیه بدهد. شما این امکان رادارا می باشید که با مراجعه به این صفحه از تغییرات اعمال شده در اطلاعیه ی پيمان رازداری ما اطلاع حاصل فرمایید.

چه اطلاعاتی را گردآوری می‌کنیم؟

این اطلاعات امکان دارد که ،بواسطه ی مجتمع حقوقی ثبت ایلیا از شما درخواست گردد:

  • نام و عنوان شغل
  • اطلاعات ارتباطی اعم از آدرس و نشانی نامه الکترونیک
  • اطلاعاتی درخصوص اولویت ها و سلایق در حیطه ی محصولات، پشتیبانی و نحوه‌ی اطلاع‌رسانی
  • اطلاعات مرتبط با نظرسنجی از مخاطبان

با اطلاعاتی که می‌گیریم چه می‌کنیم؟

ما از این اطلاعات جهت نیاز سنجی شما و ارائه پیشنهادهای والاتر به شما استفاده می نماییم.بطور خاصه، از اطلاعات جمع آوری شده در سایت جهت این هدف‌ها استفاده می‌نماییم:

  • ایجاد بانک اطلاعاتی مشتریان یا همکاران بالقوه
  • استفاده از اطلاعات برای بهبود محصولات و خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها
  • ارائه‌ی محصولات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعاتی که فکر می‌کنیم برایتان جالب باشد در قالب خبرنامه و ...
  • تماس برای انجام تحقیقات بازار از طریق نامه الکترونیک یا تلفن- این کار حداکثر سالی یکبار انجام می‌شود
  • استفاده از اطلاعات شما برای اختصاصی کردن سایت بر اساس علایق شما، بر اساس مدل کسب‌و‌کار، صنعت و ...

امنیت اطلاعات

این تعهد به شما ارائه می شود که امنیت اطلاعات شما کاملا ضمانت می گردد. جهت ممانعت از هر گونه دستیابی غیرمجاز و افشای اطلاعات شما از همه روش های مورد نیاز استفاده می‌کنیم تا امنیت اطلاعاتی را که به صورت آنلاین جمع آوری می‌کنیم، حفظ شود.

لینک به سایت‌های دیگر

سایت ما امکان دارد به سایت‌های دیگری لینک شود. زمانی که شما از راه این لینک‌ها از سایت ما خارج می‌شوید، عنایت داشته باشید که ما بر دیگر سایت‌ها کنترل نداریم. مجتمع حقوقی ثبت ایلیا درحوزه ی حفظ حریم شخصی و اطلاعاتی که شما در اختیار سایت‌های دیگر قرار می‌دهید مسئولیتی ندارد و آن‌ها شامل این بیانیه نیستند. درباره این سایت‌ها شما باید به بیانیه حریم شخصی خود آن‌ها مراجعه کنید.