لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

مزایا و معایب شرکت با مسئولیت محدودشرکت با مسئوليت محدود Limited liability company و يا شرکت Ltd شرکتي است که براي امور کوچک بازرگاني مناسب مي باشد. موسسين شرکت با مسئوليت محدود شرکا ناميده مي شوند و سرمايه شرکت که به صورت نقدي است سهم الشرکه نام دارد . اين شرکت همانطور که از نام آن بر مي آيد شرکتي است که اعضا آن داراي مسئوليت محدود در قبال بدهي ها و ديون شرکت هستند ، به اين معني که شرکا در ثبت شرکت با مسئوليت محدود تنها به اندازه اورده شان در شرکت مسئوليت دارند و چنانچه قروض شرکت از اين مبلغ فراتر رود ، شرکا در قبال اشخاص ثالث مازاد ير سهم الشرکه شان تعهدي دارند و طلبکاران نميتوانند باقي مبلغ بستانکاريشان را از اموال شخصي شرکا طلب کنند.

مزایا و معایب شرکت با مسئولیت محدود

مزایای شرکت با مسئوليت محدود

از مزایای شرکت با مسئولیت محدود برای شکل گیری با دو عضو اصلی هم شکل میگیرد.
نیازی نیست که اعضای آن هر سال معرفی بشوند و همچنین نیازی به تنظیم صورتجلسه و تایید و ثبت آن هم نمیباشد.

معايب شرکت با مسئوليت حدود

شرکت با مسئولیت محدود در گرفتن وام از بانکهای خصوصی با مشکل مواجهه میشود و برخی از بانکهای خصوصی هستند که به شرکت با مسئولیت محدود وام نمی دهند.
در صورتی که شرکتی که تاسیس میکنیم با مسئولیت محدود باشد امکان شرکت در مناقصات دولتی وجود نخواهدداشت.

شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود

اين شرکت با حداقل دو عضو رسميت مي يابد و به ثبت مي رسد البته تعداد افراد مي تواند از اين هم بيشتر باشد اماحداقل افراد همين تعداد است. شرکا مي توانند به صورت نامحدود و مادام العمر در شرکت با مسئوليت محدود عضو باشند . اين شرکت جهت ثبت نياز به حداقل يک ميليون ريال سرمايه براي ثبت دارد و حداکثر سقفي ندارد .سرمايه ثبت شرکت با مسئوليت محدود ، حالت اعلامي دارد و تنها در تعهد شرکا مي باشد و احتياجي به واريز آن نيست.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

استعلام ثبت شرکت محدود و خاص

استعلام ثبت شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص برای توضیح نحوه استعلام ثبت شرکت‌‌ها باید ابتدا مفهوم و معنای شماره ثبت و نام شرکتها را توضیح دهیم.

سوالات متداول ثبت شرکت محدود

سوالات متداول ثبت شرکت محدود

مدیران در شرکت با مسئولیت محدود

مدیران در شرکت با مسئولیت محدود وبررسی ماده 106 قانون تجارت - اداره شرکت به وسیله یک یا چند نفر مدیر موظف یا غیر موظف که از بین شرکاء یا از خارج برای مدت..

شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود

شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود-درشرایط وزمان شکل گرفتن شرکت با مسئولیت محدود شرکا موظف به تدوین متن شرکتنامه و موضوع فعالیت شرکت و امضا آن می باشند.

مدارک لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود

شرایط و مدارک لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود، تضامنی، نسبی و مختلط -برای ثبت این شرکت لازم است، مدارک زیر به اداره ثبت شرکت ها داده شود: ۱- دو نسخه تقاضانامه؛ ۲- دو نسخه شرکتنامه؛ ۳- دو نسخه اساسنامه 4- دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی موسسین؛5- فتوکپی شناسنامه شرکا و مدیران؛ 6- اخذ مجوز

مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود

مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود-مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود-موارد مهم قبل از ثبت شرکت با مسئولیت محدود را در این بخش مطالعه نمایید.

مزایا و معایب شرکت با مسئولیت محدود

آگاهی از مزایا و معایبثبت شرکت با مسئولیت محدود سبب می شود که پیس از ثبت این نوع شرکت با دانش بیشتر برای ثبت اقدام کنید و هدف ما نیز در این مقاله این است که چناچه نکته یا مطلبی را در مشاوره تلفنی و یا حضوری با متخصصین ایلیا دریافت نکرده اید با مطالعه این مقاله اطلاعتتان تکمیل تر شود .

خصوصیات شرکت با مسئولیت محدود

یکی از رایج ترین انواع شرکت ، ثبت شرکت با مسئولیت محدود می باشد ، که برای انجام امور بازرگانی مناسب می باشد ، چنانچه با ثبت شرکت با مسئولیت محدود بخواهید فعالیت خاصی را به انجام برسانید پیشنهاد می کنیم که این مقاله را مطالعه فرمایید و یا با کارشناسان ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید.

مراحل و شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود

مراحل و شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود رو میدونی - در این مقاله کلیه شرایط و مراحل تاسیس و تشکیل شرکتهای با مسئولیت محدود را گام به گام توضیح داده ایم.

شرکت با مسئولیت محدود

ماده 94 قانون تجارت با مسئولیت محدود را چنین تعریف کرده است: «شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجارتی تشکیل شده و هر یک از شرکاء بدون این که سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد، فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات شرکت است»

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پرسش و پاسخ های شما
وکیلی
با سلام و احترام من مریم وکیلی هستم . در خصوص موضوع مزایا و معایب شرکت با مسئولیت محدود نیاز به راهنمایی دارم.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
درود بر شما سرکار خانم وکیلی جهت در خواست سرکار در خصوص موضوع ( مزایا و معایب شرکت با مسئولیت محدود ) کارشناسان حقوقی و ثبتی مجتمع ایلیا تا نیم ساعت دیگر در خدمت شما خواهند بود.
پاسخ
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟