لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ماده33 قانون ثبت علامت تجاری، ثبت برند تجاری ،ثبت اسم و نشان تجاری


 توضیحی در خصوص علامت تجاری 

علامت تجاری  عنوانی است برای هر نشانه  و نماد گرافیکی و  قابل رویت   که بتواند کالاها و خدمات اشخاص حقیقی و حقوقی را از هم متمایز سازد.

برند یا علامت تجاری متشکل از یک یا چند لغت ، حرف یا عدد یا ترکیبی از آنها می باشد. برند حتی می‌تواند از تصویر، نماد، طرح سه‌بعدی،  و  بعضا" اصوات  و نمادهای موسیقی و یا رنگ‌های مختلف تشکیل شده باشد. لذا در انتخاب و یا طراحی برند و ثبت برند از آزادی عمل بسیاری برخوردار هستید.  به منظور ایجاد  حمایت حقوقی از برند لازم است که آن را به ثبت برسانیم .  باید بدانید که ثبت برند در مواردی ممنوعیت دارد . برخی از این موارد عبارتند از : ثبت برندی که سابقه ثبت عین یا مشابه دارد ، ثبت برند یا لوگویی که تصویری مخالف شئون اسلامی داشته باشد، ثبت اسامی متبرکه، اسامی جغرافیایی و اسامی مشهور نیز امکانپذیر نیست. ثبت برند مزیت بسیار دارد ،  من جمله اینکه به تبلیغات شما بسیار کمک می کند.  جهت عقد توافق نمایندگی لازم است . مقدمه و پیش زمینه اخذ علامت استاندارد  ، ایران کد ، پروانه بهره برداری و بسیاری موارد دیگر می باشد .

جهت ثبت علامت تجاری آیین نامه ای در قانون تجارت وجود دارد که مقررارت مربوط به ثبت علامت در آن تبیین گردیده است  در ماده 33 قانون علامت تجاری اشاره به هزینه های ثبت علامت شده است .

ماده 33 قانون  علامت تجاری

ماده 33 قانون ثبت علامت تجاری

ماده 33 قانون ثبت علامت تجاری بیان می دارد که : اظهارنامه ثبت علامت به همراه نمونه علامت وفهرست كالاها يا خدماتي است كه ثبت علامت براي آنها درخواست شده و براساس طبقه بندي قابل اجراء يا طبقه بندي بين المللي باشد، به اداره مالكيت صنعتي تسليم مي شود. پرداخت هزينه هاي ثبت علامت بر عهده متقاضي است .

هزینه های ثبت علامت علاوه بر هزینه دولتی که جهت پشتیبانی ده ساله از علامت اخذ می گردد شامل هزینه های پستی ( ارسال ، پاکت و تمبر ) ، هزینه دونویت آگهی در روزنامه رسمی کشور و هزینه تشکیل پرونده و صدور گواهی ثبت علامت یا تصدیق برند برای متقاضی می باشد.

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت برند تولید پفک

کارگروه پر تلاش و به حق کاردان مجتمع ثبت برند ایلیا همواره در خدمت رسانی به شما خوبان جهت مشاوره رایگان و راهنمایی ثبت برند تولید پفک شما اماده می باشد .

حمایت بین المللی از نشانه های جغرافیایی

حمایت بین المللی از نشانه های جغرافیایی - در جهان کنونی به علت ضرورت ارتباط کشورها با یکدیگر و تبادل سریع اطلاعات سیاسی و اقتصادی بین آنها، علاوه بر ضرورت حمایت از علائم صنعتی و نشانه های جغرافیایی به موجب قوانین داخلی، لازم است کشورها، خصوصاً کشورهایی که با هم روابط تجاری و اقتصادی دارند.

ماده شماره ی سی قانون ثبت علامت تجاری

ماده شماره ی سی قانون ثبت علامت تجاری در خصوص تعریف علامت جمعی است . مجتمع ثبت ایلیا آماده ارائه خدمات ثبت علامت تجاری برای شما متقاضیان محترم می باشد .

ماده45 قانون ثبت علامت تجاری

ماده45 قانون ثبت علامت تجاری در خصوص اجازه بهره برداری از علامت جمعی است. مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا جهت ثبت لوگو و ثبت علامت تجاری در خدمت شما می باشد.

ثبت نشان جغرافیایی

طبق مادۀ قانون حمایت از نشانه های جغرافیایی ایران، لازم نیست که نشانه جغرافیایی به ثبت برسد، ولی ثبت نشان و علائم جغرافیایی امارۀ قانونی است بر این که نشانۀ ثبت شده با تعریف قانونی مذکور در بند (الف) مادۀ (1) انطباق دارد. اما پشتیبانی و حمایت از نشانه های جغرافیایی در دفتر بین المللی.

ثبت برند تولید ماکارونی

کارگروه مجتمع ثبت برند ایلیا با کارشناسان و وکلای مجرب خود برای مشاوره رایگان و راهنمایی در خدمت شما سروران گرامی جهت ثبت برند تولید ماکارونی می باشد .

ثبت برند تولید صابون

اگر به دنبال راهکاری مناسب و سریع برای مشاوره رایگان و در نهایت ثبت برند تولید صابون خود هستید همین حالا با کارشناسان ثبت برند ایلیا در ارتباط باشید .

مفاد حقوق نشانه های جغرافیایی در کنوانسیون پاریس

مواد مربوط به حقوق نشانه های جغرافیایی در کنوانسیون پاریس - در کنوانسیون پاریس مورخ 20مارس 1883 و اصلاحات سال های 1900و1911 و1925و1934و1958و1967و1979 راجع به حمایت از حقوق ناشی از علائم مبدا تولید یا نشانه های جغرافیایی محصولات، ضوابطی به شرح زیر مورد توافق کشورها قرار گرفته است:

حمایت از نشانه های جغرافیایی

حمایت از نشانه های جغرافیایی - با توجه به این که نشانه های جغرافیایی معرف محصولات و تولیدات صنعتی و کشاورزی با کیفیت ویژه در بازار داخلی و بین المللی هستند و در جلب مشتری و جذب مصرف کنندگان و همچنین در بازاریابی جهانی و تحصیل سود، نقش مهمی ایفا خواهند کرد، همین امر سبب می شود .

ثبت برند تولید سرکه

جهت هر نوع خدمات اداری و مشاوره رایگان و راهنمایی های لازم جهت ثبت برند تولید سرکه خود همین حالا با کارشناسان ارشد مجتمع ثبت برند ایلیا در تماس باشید .

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
02632137
02126655119