لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ضرورت ثبت علامت تجاری


علامت تجاری چیست ؟

علامت تجاری نوعی برند است و در حقیقت علامتی است که بر روی محصولات شما حک می شود تا به مشتری کمک کند که تولیدات شما را از سایر شرکتها تشخیص دهد. علامت تجاری یک از رموز موفقیت کاری شماست . چون شما را در ذهن مخاطب برجسته می کند و باعث می شود مشتری شما را با آن علامت به خاطر سپرده و به یاد بیاورد . بسیاری از ما برای خرید محصولات مختلف من جمله پوشاک ، کیف و کفش یا حتی مواد غذایی تنها از یک برند یا علامت تجاری مخصوص خرید می کنیم و اصطلاحا " به آن برند یا علامت وفاداریم و همین نکته لزوم و ضرورت ثبت علامت تجاری را مشخص می کند . ثبت علامت تجاری حتی سبب تبلیغات دهان به دهان برای شما می شود و به ویژه چنانچه نام شرکت شما به دلیل پیروی از قوانین ثبتی طولانی باشد و سیلابهای زیاد داشته باشد ثبت علامت تجاری به اختصار آن کمک فراوان می کند و دیگر لازم نیست که برای تبلیغات شما از یک نام طولانی استفاده شود بلکه تنها با نمایش علامت تجاری هم در ذهن بیننده و مشتری حک می شوید و هم با یک برند کوتاه و به یاد ماندنی شناخته می شوید و حتی گاهی ثبت علامت تجاری موفق سبب شهرت بسیار شما و کسب و کارتان می شود.
در این میان شهر کرج به دلیل موقعیت ویژه جغرافی اش منطقه ای بسیار مهم برای ثبت علامت تجاری به حساب می آید. از سویی به دلیل اینکه هنوز بسیاری از مشاغل در آن نوپا هستند فضای کار زیاد است و در مقایسه با پایتخت راحتتر می توانید با ثبت علامت تجاری کسب و کارتان را در میان مردم محبوب کنید و از سوی دیگر مسافت کم تا پایتخت سبب جذب سرمایه گذار و حتی مشتریان زیادی به شهر کرج می شود پس ثبت علامت تجاری در کرج این دو امتیاز را در اختیار شما قرار می دهد که خود بر ضرورت ثبت علامت تجاری صحه می گذارد . ثبت شرکت ایلیا در کلیه شهرستانهای استان البرز شامل فردیس ، هشتگرد ، کمال شهر ، محمد شهر ، ماهدشت ، مشکین دشت ، گرمدره ، طالقان ، ساوجبلاغ و آسارا و حتی شهرکهای صنعتی( نظر آباد، سیمین دشت ، صفا دشت ، اشتهارد) ثبت علامت تجاری رابه بهترین نحو ممکن به انجام می رساند.

ضرورت ثبت علامت تجاری در کرج

ثبت علامت تجاری در کرج

علامت تجاری برای ثبت باید برای شخص متقاضی در کرج به شکل اختصاصی طراحی شود یعنی اینکه پیش از آن شبیهش برای کس دیگری به ثبت نرسیده باشد ، البته در همان طبقه شغلی. در اینجا باید بگوییم که اداره مالکیت صنعتی که ثبت علامت تجاری در کرج را برعهده دارد برای مشاغل مختلف 45 طبقه یا دسته بندی شغلی در نظر گرفته است و شرط ثبت علامت تجاری در کرج عدم تشابه با علامت تجاری ثبت شده یا تکرار در همان طبقه شغلی می باشد. علامت تجاری را می توان به شکل تصویر یا ترکیبی از متن و تصویر طراحی نمود که به آن ثبت لوگو نیز گفته می شود . جهت ثبت علامت تجاری باید حتما" مجوز فعالیت از ادارات دولتی، صنوف و یا وزارت صنایع داشته باشید . ثبت علامت تجاری در کرج از طریق ثبت اظهارنامه در سامانه اداره مالکیت صنعتی آغاز می شود و پس از تشکیل پرونده و تکمیل مدارک و آگهی روزنامه رسمی در دو مرحله به شکل گواهی ثبت علامت تجاری برای شما به صدور می رسد . جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت علامت تجاری در کرج و استان البرز مجتمع ثبت شرکت ایلیا در خدمت شماست .

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

علامت و برند تجاری ممنوع

علامت و برند و علائم تجاری ممنوع - چنانچه علامت خلاف موازین شرعی یا نظم عمومی یا اخلاق حسنه باشد موازین شرعی را قانون مشخص نکرده است لذا ممکن است در عمل مشکلاتی به علت این ابهام به وجود آید. در ضمن آیا موازین شرعی با اخلاق حسنه و نظم عمومی در حال حاضر که شرع و قانون در ردیف یکدیگرند تفاوت دارد؟

جبران خسارت اختراعات، علائم تجاری و طرح های صنعتی

جبران خسارت اختراعات، علائم تجاری و طرح های صنعتی - از دیگر تدابیر غیرکیفری در مواجهه با نقض حقوق مکتسبه راجع به اختراعات، علائم تجاری و طرح های صنعتی که در اختیار صاحبان موضوعات موصوف در غالب قوانین کشورها و اسناد بین المللی من جمله موافقت نامه تریپس مورد شناسایی قرار می دهند، حق مطالبه خسارات

مدارک و ضمائم اظهارنامه بین المللی علامت تجاری

مدارک و ضمائم اظهارنامه بین المللی علامت تجاری - به اظهارنامه باید مدارک زیر ضمیمه شده باشد:1. مدارک ثبت هویت متقاضی2. اظهارنامه یا گواهی نامه ثبت علامت در ایران3. وکالت نامه،چنانچه تقاضا توسط وکیل به عمل آمده باشد.4. رسید مربوط به پرداخت هزینه بررسی اولیه(ماده 153آئین نامه)

اقتصاد زبان علامت تجاری

اقتصاد زبان علامت تجاری - منفعت دیگر علامت تجاری از انگیزه ای ناشی می شود که در سرمایه گذاری برای اختراع کلمات جدید ،نماد جدید یا ویژگی مربوط به طرح که به عنوان علامت استفاده می شود مانند شکل ورنگ بطری و...وجود دارد. در اینجا تحلیل خود را صرفاً به اختراع کلمات محدود می کنیم.

راهنمای گام به گام ثبت برند ( علامت تجاری )

برند ( علامت تجاری ) نام یا نمادی است که با هدف فروش کالاها یا ارائه خدمات مورد استفاده قرار می‌گیرد. ثبت برند ( Brand )

اعراض حقوق ناشی از مالکیت علامت تجاری

اعراض حقوق ناشی از مالکیت علامت و برند تجاری - اصولاً و طبق قواعد کلی هر گونه حقوق مالی قابل اعراض است، مگر در مواردی که قانون استثناء کرده باشد یا این که حق مالی توأم با اوصافی خاص باشد. به طور مثال تاجر ورشکسته حق اعراض از اموال و حقوق مالی خود را ندارد و یا مالکیت فکری دارای اوصاف خاصی است.

ثبت برند یا علایم تصویری

ثبت برند یا علایم تصویری -علایم تصویری عبارت از علایمی هستند که با شکل و تصویر مخصوص ارائه می گردند، شکل یا تصویر ممکن است به صورت عکس واقعی از اشیاء یا حیوان یا افراد انسان باشد مثل عکس کوه، جنگل، درّه ، درخت، آهو، شتر، گاو،پلنگ یا شیر و همچنین ممکن است عکس یک انسان یا اشکال طراحی ونقاشی شده اعم از

ثبت اعتراض نامه علامت

ثبت اعتراض نامه علامت به دلیل جلوگیری از تضییع حقوق مالکان علائم تجاری به وجود آمده است جهت اطلاع از چگونگی ثبت اعتراض نامه علامت با مجتمع ایلیا تماس بگیر

ثبت علامت تجاری فوری و سریع

ثبت علامت تجاری فوری وسریع - مراحل ثبت علامت در ثبت ایلیا با کمترین هزینه و با کمترین زمان ثبت می گردد.جهت ثبت سریع علامت تجاری با ایلیا همراه باشید.

بازار کالاهای حاوی علائم تجاری

بازار کالاهای حاوی علائم تجاری - منفعت علامت تجاری به عنوان کاهش دهنده هزینه جستجو،مستلزم این است که تولید کننده ثبات در کیفیت را حفظ کرده باشد. در نتیجه علامت تجاری علاوه برصرفه جویی در هزینه جستجو، مشوق حفظ کیفیت از طرف تولید کننده نیز می باشد.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟