لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

کدام موضوعات قبل از ثبت رسیدن شرکت نیاز به مجوز ندارند


کدام موضوعات فعالیت قبل از به ثبت رسیدن شرکت نیاز به مجوز ندارند ؟

موضوعات شرکت ها برگرفته از نوع فعالیتی است که در آن شرکت به انجام می رسد و بستگی به این دارد که آیا شرکت تجاری است یا غیر تجاری و اشخاص حقوقی کارهای خود را در گرو موضوعاتی می توانند انجام دهند در موضوع شرکت ها به آن پرداخته شده است .

انتخاب موضوع شرکت ها به نظر شرکا بستگی دارد چنانچه تا یک سال بعد از به ثبت رسیدن ثبت شرکت برای انجام موضوع شرکت اقدامی صورت نگیرد هریک از شرکا می توانند از دادگاه انحلال شرکت را خواهان شوند .

برخی از موضوعات با توجه به قوانین و مقررات قبل از ثبت باید از مراجع مرتبط به اخذ مجوز اقدام نمایند و تعدادی از موضوعات شرکت قبل از ثبت نیاز به مجوز ندارند و تعدادی نیز قابلیت ثبت ندارند .

موضوعات فعالیت که قبل از به ثبت رسیدن شرکت نیاز به مجوز ندارند

 • 1بازاریابی غیر هرمی و غیر شبکه ای
 • 2فعالیت های نظام مهندسی
 • 3 تاسیس مجتمع کشاورزی و سرد خانه
 • 4عملیات ساخت در امور عمرانی
 • 5خدمات آب رسانی برق رسانی گاز رسانی
 • 6اداره سالن ها و برگزاری جشن ها
 • 7بارگیری و ترخیص کالا
 • 8 تصدی به نمایشگاه ها
 • 9فعالیت های خدماتی
 • 10دلالی
 • 11انتشار نشریه
 • 12موضوعات مربوط به تجارت الکترونیک
 • 13امور مربوط به محیط زیست
 • 14 مشاوره و نظارت و اجرا شبکه های انفورماتیکی
 • 15تولید وارائه رایانه
 • 16خدمات امدادی
 • 17مراکز معانه فنی
 • 18طراحی و اجرا سیستم ایمنی
 • 19بازرسی کالا وکنترل قیمت
 • 20تاسیس مراکز روان شناسی و امور مشاوره

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

وکیل ثبت شرکت

وکیل ثبت شرکت - به شما پیشنهاد می گردد وکیل ثبت شرکت متخصص و مجرب را برای انجام امور ثبتی خود انتخاب نمایید تا از عواقب بعدی و اجبار به تنظیم صورتجلسه های

مدارک و مدت زمان لازم برای ثبت شرکت

در این مقاله به بررسی مدارک و زمان لازم برای ثبت شرکت برای کلیه شرکتها پرداخته و در ادامه مراحل ثبت شرکت را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

ثبت شرکت دانش بنیان فوری و سریع

ثبت شرکت دانش بنیان سریع -بی شک نخستین گام که می تواند یاری رسان خوبی برای پیشبرد اهدافتان جهت ثبت شرکت سریع دانش بنیان باشد موسسه حقوقی بین الملل ایلیاست.

بهترین ثبت شرکت

بهترین ثبت شرکت لزوما" ارزانترین ثبت شرکت نیست . بهترین ثبت شرکت موسسه ثبت شرکتی است که مانند ثبت شرکت ایلیا از قدمت و سابقه کافی برخوردار باشد و با کادری مجرب علاوه بر اینکه همه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد ، صفر تا صد کار را نیز در اسرع وقت به انجام رساند.

ثبت شرکت خدماتی

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت های خدماتی با کارشناسان متخصص و مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در تماس بوده و از مشاوره های رایگان آنها بهره مند شوید .

ماده 124 قانون تجارت در خصوص هیئت مدیره شرکتها

ماده 124 لایحه اصلاحی قانون تجارت در خصوص هیئت مدیره شرکتها - نکته دیگری که در خصوص ماده 124 قابل تامل می باشد این است که مقرر شده در صورتی که مدیرعامل عضو

اقدامات لازم پس از ثبت شرکت

اقدامات لازم پس از ثبت شرکت عبارتند از امور مالیاتی مانند تشکیل پرونده مالیاتی ، کد اقتصادی و اخذ دفاتر پلمپ که انجام همه آنها پس از دو ماه بعد از ثبت شرکت الزامی می باشد ثبت ایلیا کلیه این موارد را برای شما به انجام می رسد.

ثبت شرکت فوری و سریع

ثبت شرکت فوری و سریع - متولی ثبت شرکت در تهران ،اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری است و در خارج از تهران در صورتی که اداره ی نام برده دایر نشده باشد.

مراحل ثبت شرکت های تجاری

مراحل ثبت شرکت های تجاری «کلیه شرکت های ایرانی مذکور در قانون تجارت، (سهامی، ضمانتی، مختلط، تعاونی) که در تاریخ اجرا این قانون موجود و مطابق مقررات قانون تجارت راجع به ثبت و تطبیق تشکیلات خود یا قانون مزبور عمل نکرده اند باید تا آخر شهریور ماه 1310 تشکیلات خود را با مقررات قانون تجارت تطبیق

تفاوت شرکت تجارتی با موسسات غیرتجاری

کارشناسان متخصص و مجرب ثبت شرکت ایلیا با دانش به روز تفاوت شرکت تجارتی با موسسات غیرتجاری را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پرسش و پاسخ های شما
غلامی
با عرض ادب من غلامیمی باشم.ممنون میشم در خصوص موضوع این مقاله سایتتون من رو راهنمایی کنید.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
درود و عرض سلام به شما موکل گرامی اقای غلامی با توجه به کلی بودن سئوال شما اگر منظور شما در خصوص موضوع (کدام موضوعات قبل از ثبت رسیدن شرکت نیاز به مجوز ندارند) میباشد، کارشناسان مجتمع ثبتی و حقوقی ایلیا به زودی با شما ارتباط برقرار خواهن کرد.
پاسخ
محمودی
با سلام و احترام من مریم محمودی هستم . در خصوص موضوع کدام موضوعات قبل از ثبت رسیدن شرکت نیاز به مجوز ندارند نیاز به راهنمایی دارم.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
درود بر شما سرکار خانم محمودی جهت در خواست سرکار در خصوص موضوع ( کدام موضوعات قبل از ثبت رسیدن شرکت نیاز به مجوز ندارند ) کارشناسان حقوقی و ثبتی مجتمع ایلیا تا نیم ساعت دیگر در خدمت شما خواهند بود.
پاسخ
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟