صدور جواز تاسیس صنایع توسط وزارت صنعت و معدن انجام می شود که ثبت ایلیا در این مقاله اطلاعات لازم در خصوص مراحل صدور و اخذجواز تاسیس را به شکل خلاصه توضیح داده است .

صدور جواز تاسیس در کرج توسط ثبت ایلیا

صدور جواز تاسیس

جواز تاسیس همان جواز تاسیس کارخانه یا واحد صنعتی یا تولیدی است این جواز را وزارت صنایع و معادن صادر می کند و به همین دلیل به آن اسامی دیگری مانند جواز تاسیس صنایع یا جواز صنایع نیز می گویند . 

مراحل صدور جواز تاسیس  در کرج 

ابتدا باید با مراجعه به سایت بهین یاب به شکل اینترنتی پیش ثبت نام جواز تاسیس را به انجام رسانید . و مدارک لازم من جمله مدارک ثبت شرکت و اجاره نامه زیمین یا سوله و مدارک شناسایی را آپلود کنید . چنانچه ثبت نام صدور جواز تاسیس در کرج توسط ثبت ایلیا تایید شد باید ضمن مراجعه به استانداری استان البرز جهت اخذ جواز تاسیس اقدام نمود که این جواز به مدت 6 ماه تا 1 سال اعتبار دارد و ظرف این مدت مالک جواز تاسیس باید جهت راه اندازی خط تولید خود اقدام نماید  و بتواند پروانه بهره برداری بگیرد . جواز تاسیس قابل انتقال می باشد . 
صدور جواز تاسیس بسته به نوع فعالیت و محل استقرار واحد و متراژآن هزینه متفاوتی در پی خواهد داشت .
جواز تاسیس در کرج همچنین برای ثبت برند کاربرد دارد هنگام ثبت برند یا علامت تجاری تولید کنند گانی که جواز کسب یا اتحادیه نداشته باشند ثبت  ایلیا از طریق اخذ جواز تاسیس کرج برایشان  جواز لازم برند را اخذ می کند . 
  جهت توضیحات لازم در حوزه صدور جواز تاسیس در کرج با ما در ارتباط باشید .  

   در ثبت شرکت ایلیا کلیه فرایند ثبت برند ، جواز صنایع و دیگر امور مرتبط با صدور جواز تاسیس در کرج انجام می شود.

صدور جواز تاسیس صنایع در کرج توسط ثبت ایلیا