لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

صدور جواز تاسیس


صدور جواز تاسیس صنایع توسط وزارت صنعت و معدن انجام می شود که ثبت ایلیا در این مقاله اطلاعات لازم در خصوص مراحل صدور و اخذجواز تاسیس را به شکل خلاصه توضیح داده است .

صدور جواز تاسیس در کرج توسط ثبت ایلیا

صدور جواز تاسیس

جواز تاسیس همان جواز تاسیس کارخانه یا واحد صنعتی یا تولیدی است این جواز را وزارت صنایع و معادن صادر می کند و به همین دلیل به آن اسامی دیگری مانند جواز تاسیس صنایع یا جواز صنایع نیز می گویند .

مراحل صدور جواز تاسیس در کرج

ابتدا باید با مراجعه به سایت بهین یاب به شکل اینترنتی پیش ثبت نام جواز تاسیس را به انجام رسانید . و مدارک لازم من جمله مدارک ثبت شرکت و اجاره نامه زیمین یا سوله و مدارک شناسایی را آپلود کنید . چنانچه ثبت نام صدور جواز تاسیس در کرج توسط ثبت ایلیا تایید شد باید ضمن مراجعه به استانداری استان البرز جهت اخذ جواز تاسیس اقدام نمود که این جواز به مدت 6 ماه تا 1 سال اعتبار دارد و ظرف این مدت مالک جواز تاسیس باید جهت راه اندازی خط تولید خود اقدام نماید و بتواند پروانه بهره برداری بگیرد . جواز تاسیس قابل انتقال می باشد .
صدور جواز تاسیس بسته به نوع فعالیت و محل استقرار واحد و متراژآن هزینه متفاوتی در پی خواهد داشت .
جواز تاسیس در کرج همچنین برای ثبت برند کاربرد دارد هنگام ثبت برند یا علامت تجاری تولید کنند گانی که جواز کسب یا اتحادیه نداشته باشند ثبت ایلیا از طریق اخذ جواز تاسیس کرج برایشان جواز لازم برند را اخذ می کند .
جهت توضیحات لازم در حوزه صدور جواز تاسیس در کرج با ما در ارتباط باشید .

در ثبت شرکت ایلیا کلیه فرایند ثبت برند ، جواز صنایع و دیگر امور مرتبط با صدور جواز تاسیس در کرج انجام می شود.

صدور جواز تاسیس صنایع در کرج توسط ثبت ایلیا

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

اخذ جواز تاسیس صنایع آنلاین

اخذ جواز تاسیس صنایع آنلاین-کلیه امور اخذ جواز تاسیس صنایع و موافقت اصولی به صورت آنلاین در مجتمع خدمات ثبتی و اداری ایلیا با ارائه راه کارهای کاملا تخصصی

شرایط اخذ جواز تاسیس

جواز تاسیس مجوزیست برای فعالیت واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرکهای صنعتی . مرجع صدور جواز تاسیس وزارت صنعت و معدن می باشد . ثبت ایلیا اخذ جواز تاسیس جهت برند شهرستان و تهران و کرج و نیز اخذ جواز صنایع در شهرک های صنعتی استان البرز را به انجام می رساند.

اخذ جواز تاسیس صنایع فوری و سریع

جهت اخذ جواز تاسیس صنایع می توانید از مشاوران و کارگروه ویژه موسسه حقوقی بین الملل ایلیا اطلاعات لازم را کسب نمایید.در مجتمع ایلیا فرایند خدمات اداری

صدور جواز تاسیس

صدور جواز تاسیس به شکل کامل انجام می شود در صورت نیاز به مشاوره صدور جواز تاسیس با ما همراه باشید . جواز تاسیس صنایع جهت راه اندازی کارخانه و نیز جهت ثبت برند لازم می باشد در خصوص مراحل صدور جواز صنایع نیز در این مقاله طلاعات کافی ارائه شده است .

پرسش و پاسخ جواز تاسیس صنایع

پرسش و پاسخ جواز تاسیس صنایع ( موافقت اصولی ) - برای صاحبان صنایع و تولیدی ها که قصد راه اندای واحد صنعتی یا تولیدی دارند ممکن است سوالات زیادی در خصوص ...

درباره نحوه اخذ جواز

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود در خصوص ثبت اخذ جواز با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید و ازمشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

اخذ جواز تاسیس صنایع

اخذ جواز تاسیس صنایع - موافقت اصولی صنایع - در صورت نیاز به اخذ جواز تاسیس صنایع و یا موافقت اصولی می توانید از مشاوره های کارشناسان ایلیا بهرمند شوید.

جواز بسته بندی و خشک کردن

بسته بندی و خشک کردن - مراحل تنظیم بسته بندی و خشک کردن را از مجتمع ایلیا در خواست نمایید.

جواز تأسیس چیست ؟

جواز تاسیس به جوازی اطلاق می شود که اشخاص حقوقی یا حقیقی کسب می کنند تا مشغول فعالیت تولیدی - اقتصادی شوند.

هزینه و تعرفه اخذ جواز تاسیس صنایع

جواز تاسیس صنایع همانطور که از نامش برمی آید برای احداث صنایع ، واحدهای صنعتی ، تولیدی و کارخانجات می باشد . یعنی چنانچه قصد دارید که در شهرک های صنعتی کارخانه یا خط تولید راه اندازی کنید باید ابتدا جواز تاسیس داشته باشید.ثبت شرکتهای ایلیا جواز تاسیس صنایع را برای متقاضاییان محترم اخذ می نماید.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟