ثبت شرکت ایلیا ثبت شرکت ایلیا
منو
ثبت شرکت ثبت برند ایلیا
تخمین مدت زمان مطالعه‌ی مطلب:

انجام امور خدمات نظافتی در کرج

  خدمات نظافت در کرج

انجام امور خدمات نظافت شرکت ها و منزل در کرج  شامل چه مواردی می باشد؟

امور مربوط به خدمات نظافت شرکت ها و منزل در کرج شامل غبار روبی، جارو کشی و طی کشی، نظافت سرویس بهداشتی و جابجایی زباله می‌شود. علاوه بر غبار روبی و پاکسازی محل شرکت و منزل، خدمات نظافت شرکت شامل غبار روبی و تمیز کردن تلفن های رومیزی، داخل و بیرون مایکرویو ها، شیشه ها و پنجره ها و سایر قسمتهایی می‌شود که بیشتر شرکت‌ها و منازل نظافتی از آنها چشم پوشی می‌کنند.

 •   مواردی مهم بر میزان هزینه و قیمت نظافت منزل در کرج

سرویس نظافت منزل در کرج از پر استفاده ترین خدمات مورد استفاده در خانه های ایرانی است. برخی برای نظافت منزل و محل سکونت خود از کارگران مورد اعتماد خود در طی سال ها بهره می برند و گروهی دیگر ترجیح می دهند شرکت هایی که مورد اعتماد آن هاست را برای این کار برگزینند. اینکه شرکت های مورد استفاده چقدر باسابقه هستند و به چه شیوه ای از نیروهای خود ضمانت می گیرند اهمیت زیادی در اعتماد سازی دارد و باید به مطمئن و امن بودن این شرکت ها واقف بود. معمولا مشتری ها یک شرکت خدماتی  در کرج را برای نظافت منزل علاوه بر شرایط عادی در مواردی مثل قبل و بعد از جشن ها و مجالس و یا آماده سازی خانه های نوساز برای اسباب کشی و سکونت استخدام می کنند. مشتریان می توانند هم بصورت یکباره و هم با قراردادهای هفتگی و ماهانه از این خدمت شرکت های نظافتی استفاده کنند. مواردی مثل متراژ خانه، تعداد اتاق خواب و سرویس های بهداشتی و همچنین مواد مصرفی شوینده از جمله عوامل اثرگذار بر قیمت هستند. البته شرکت های خدمات نظافتی برآوردهای متنوعی از هزینه نظافت منزل در کرج ارائه‌می‌کنند که اگر خواستید از آنها آگاه شوید می‌توانید از این طریق اقدام کنید.

جهت خمات نظافتی منزل و شرکت خود با شماه فوق تماس حاصل نمایید. 

09190734485

 •  برآورد هزینه نظافت منزل در کرج

بیشتر شرکت های خدمات نظافتی یک هزینه ی پایه حدود 40000 تومانی را برای ۴ ساعت کار یک نیروی آقا به عنوان هزینه پایه به مشتری اعلام می کنند. همین هزینه ی ۴ ساعته برای نیروی خانم گاهی ۱۰۰۰۰ الی ۱۵۰۰۰ تومان افزایش می یابند. در واقع هزینه نظافت منزل در کرج بصورت ساعتی اعلام می گردد و لازم است بدانید که در اغل شهرهای بزرگ کمابیش همین قیمت است. 

 •    متراژ خانه

همانطور که گفته شد هزینه نظافت بصورت ساعتی برآورد و اعلام می شود اما طبیعتا متراژ فضا بر میزان ساعت مورد نیاز و یا تعداد نیروی خدماتی و در نهایت قیمت کلی اثرگذار است. علاوه بر آن ممکن است در خانه های بزرگتر تعداد سرویس های بهداشتی هم افزایش یابد.

 •      تعداد اتاق ها

فضاهای یک پارچه زمان کمتری را برای نظافت نیاز دارند در حالیکه تعداد اتاق ها به دلیل بیشترشدن جزییات کار و صرف زمان و نیروی بیشتر هزینه را افزایش داده و قیمت کلی را بالامی برند.

 •     تعداد سرویس های بهداشتی

سرویس های بهداشتی به دلیل حساسیت بالاتر مشتریان به صرف زمان و دقت بیشتری برای نظافت نیازدارند دلیل هم این است که معمولا این فضاها از جاهای دیگر خانه کثیف تر هستند.  

 •      توضیحاتی در خصوص راهکارهای نظافت منازل

از کثیفی محل کسب و کار خود خسته شده اید ؟ زمان برای تمیز کردن محل خود ندارید ؟ دست تنها هستید ؟ تمامی خدمات نظافتی خود را به ما بسپارید ارائه خدمات نظافتی کرج به صورت تخصصی و با کیفیت توسط کادری آموزش دیده و مجرب با ما همراه باشید با بهترین خدمات از جمله نظافت منازل ، نظافت آپارتمان ، نظافت خانه ، نظافت ویلا ، نظافت محل کار . یکی از دقدقه های مدیران ن، خانم های خانه دار ، مدیران ساختمان نظافت محل کسب و کار و نظافت منزل خود است چون به علت نداشتن زمان کافی برای تمیز کردن همیشه استرس این و دارند که محل خود کثیف باشد ما برای شما یک مجموعه یک پارچه منظم و مجرب را آماده کردیم تاا در کنار شما همراه شما باشیم و تمام خدمات نظافتی شما را با بهترین کیفیت و با نازل ترین قیمت انجام دهیم . حال اگر نیاز دارید برایتان اکیپ نظافت بفرستیم لازم است گوشی موبایل خود را برداشته و همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید ما در کمترین زمان ممکن نیروی خدمات نظافتی را برای شما ارسال میکنیم .مجموعه ما همیشه در کنار شما خواهد بود ، تخصصی ترین مجموعه خدمات نظافتی را از ما بخواهید . 
انجام امور خدمات نظافتی در کرج

 

 •     خصایص های خدمات نظافت منزل شرکت روبیک

 •  
 • -          امکان گزینش  نظافتچی خانم یا آقا
 • -           امکان استفاده از امور ساعتی
 • -           قابلیت استفاده از زمان برای مخاطب
 • -           در صورت تماس قبلی میتوان نظافتچی خود را رزو نمایند )
 • -          ارائه سرویس ویژه خانه تکانی
 • -          ارائه سرویس نظافت منزل و  مکان در روزهای تعطیل
 • -          امکان اعزام نظافتچی به  کلیه ی نقاط کرج
 •              در آخر هزینه پرسنل به صورت ساعتی می باشد
 •              آماده قرار داد با موسسات و مدرسه و .... می باشد

اعزام نیروهای ایرانی: به طبع نیروهای ایرانی با تایید هویت ایرانی توسط شرکت خدماتی نظافتی شهرآرا امنیت خاطر را برای شما عزیزان به ارمغان خواهد داشت.

نیروهای خدماتی آموزش دیده: پرسنل شرکت خدماتی نظافتی شهرآرا نیروهای ماهر نظافتچی هستند که سال ها سابقه کار داشته و کارگران میدانی و ساختمانی نیستند.

نظافتچی های مودب: نظافتچی های شرکت خدماتی نظافتی شهرآرا از نظر رعایت ادب و طرز گفتار مورد تایید و فیلتر شده مدیریت شرکت می باشند.

آراستگی و نظافت شخصی: قطعا زمانی که نظافتچی نظافت شخصی خود را رعایت نکرده باشد و بوی نامطبوع دهد نمیتواند نظافتچی خوبی باشد؛ بنابراین ابتدا نظافت شخصی سپس نظافت منزل

وقت شناسی: در صورت تاخیر در حاضر شدن در محل کار کارگران جریمه شده و این اقدام بازدارنده سبب گردیده تا کارگران نظافتچی به موقع در محل حاضر گردند.

کلیه امورات خدماتی نظافتی شرکتها و منازل در کرج و البرز


شرکت خدماتی نظافتی فراز گستر آماده ارائه بهترین کاربری برای مشتریان و متقاضیان و هم چنین همشهریان گرامی در تهران و کرج می باشد . این شرکت با دارا بودن کادری مجرب و حرفه های و با سابقه جهت نظافت منزل ، محل کار ، فضای داخلی و بیرونی ساختمان تمام امورات مربوط به نظافت که نیازمند نیروی نظافت چی می باشد را در اختیار دارد . هم اکنون می توانید با ما تماس بگیرید .
 
کلیه امورات نظافتی و خدماتی در تهران و کرج از قبیل :

 • _ خدمات نظافت راه پله 
 • _ خدمات نظافت داخل منازل
 • _ خدمات نظافت شرکت ها ، ادارات ، موسسات ، آموزشگاه ها
 • _ خدمات شستشوی فرش و موکت
 • _ خدمات پذیرایی از مجالس
 • _ خدمات شستشوی پتو ، رو تختی ، رو فرشی ، انواع عروسک ، کیف و کفش ((با پیک رایگان))

 خدمات نظافت

 جهت مواردی نظافتی و خدماتی با درخواست ارسال پرسنل خانم و یا آقا و هم چنین با شرایط تعیین شده و مدت زمان خاص به منزل و محل کار شما هدایت می شود . برای سرویس دهی بهتر به خدمات شما این مدت زمان ، پاره وقت و یا تمام وقت و یا ساعتی ارئه می شود و هم چنین طبق درخواست شما می تواند این سرویس بصورت ماهانه و یا هفتگی انجام شود .
باتوجه به شرایط تعیین شده از طرف مشتریان معمولا برای خدمات نظافت منزل نیروی اجرایی خانم در نظر گرفته می شود ولی برای نظافت بیرون منزل مخصوصا راه پله ها وحیاط محیط بیرونی ساختمان نیروی آقا ارسال  می شود . 
شرکت خدماتی فراز گستر از پرسنل و نیروهای جوان و وظیفه شناس و دقت و توجه زیاد تشکیل شده است . این شرکت سعی کرده است در انتخان آنان نهایت دقت از نظر نظافت تمیز و کامل بدون عیب را به کار گیرد . مشتریان باید این مورد را در نظر داشته باشند که وقتی از یک شرکت معتبر درخواست نیروی نظافت را دارند این شرکت تضمین می کند که کار نظافت را با دقت تمام و اطمینان خاطر برای شما فراهم می کند . ضمانت نحوه کار پرسنل خود را داریم در صورت هرگونه نارضایتی پاسخگوی شما مشریان گرامی خواهیم بود  

 موارد نظافت منزل شامل چه مواردی می شود؟

• نظافت جزیی منازل : جارو کردن، گرد گیری، تمیز کردن آشپزخانه و کابینت ها، مرتب سازی اتاق ها، پاک کردن لوستر و سایر لوازم خانگی، تمیز نمودن شیشه ها و آینه، شستن ظرفها، پاک کردن و تی زدن سرامیک ها، ضد عفونی کردن و جرمگیری سرویس های بهداشتی و سایر موارد مرتبط با خانه تکانی و تمیزکاری های معمول.
• نظافت کلی : شستن درها و دیوارها، شیشه ها، سقف آشپزخانه و سایر سطوحی که در ارتفاع بالا قرار دارد و یا دسترسی به آنها سخت است، شستشوی حیاط و تمیز نمودن راه پله ها، شستشوی فرش یا مبل، جابجایی و انتقال وسایل منزل، نظافت محیط بیرونی ساختمان ها.

 • چگونه از خدمات نظافت منزل شرکت روبیک استفاده نمایید؟

مشتریان عزیز می توانند تنها راه ارتباطی که می توانند با شرکت تماس بگیرند شماره تماس هایی که در این سایت برای شما قرار داده شده است با تماس برقرار کردن باشرکت توضیحات لازمه در مورد سرویس ها و قیمت ها اطلاع داده می شود . اگر نگران خانه تکانی خود هستید و نیازمند به نیروی زرنگ و با دقت هستید ما این نگرانی را برای شما برطرف کرده ایم فقط بایک تلفن به ما اعتماد کنید ما آماده ارائه بهترین خدمات به شما هستیم .
باتوجه به برنامه زمانی نیروهای کاری در صورتیکه به موقع تماس بگیرید و روز و ساعت خود را به ما بگویید در اسرع وقت برای شما بهترین خدمات را در نظر می گیریم . برای خانه تکانی می توانید از قبل نیروی مدنظر خود را با ساعت که در نظر دارید رزرو کنید . 
باید این مورد را در نظر گرفت که در جهت افزایش امور خدماتی با بهره گیری از این سرویس ها و خدمات و هم چنین تماس و تقاضا نیرو از این مراکز فعال باعث رونق و افزایش سطح ایمنی و سرعت کار می شود . هم چنین از بوجود آن دن حوادث ناگوار برای شخص از جمله افتادن از راه پله ، نردبان ، مسمومیت از مواد پاک کننده ، سرحوردن ، برق گرفتگی و... که این موارد بیشتر برای خانم ها اتفاق می افتد و یا سایر افراد جلوگیری به عمل می آید و این آسیب ها به حداقل می رسد .
اگر محددیت زمانی دارید و نگران نظافت هستید ، ما این نگرانی را برای شما برطرف می کنیم فقط بایک تماس تلفنی در خدمت شما هستیم 
• ما بر اساس انتخاب حجم کار و نوع و شرایط زمان بمدی شما نیروی آقا و یا خانم را به شما پیشنهاد می دهیم .
• یکی از موارد مهم روزهای تعطیل می باشد که ما آماده خدمت رسانی به شما هستیم و امکان اعزام نیرو به تما مناطق شهری وجود دارد . 
• به طور معمول هزینه خدمات نظافت منزل به صورت ساعتی محاسبه خواهد شد.
 باید این مورد را در نظر گرفت خدمات شرکت خدماتی نظافتی فراز گستر تنها محدود به منازل نیست و هم چنین سازمان ها و ارگانها و مدارس برای مرتب سازی محیط کاری می توانند با ما تماس بگیرند . 

خدمات مرتبط
تاریخچه ایلیا سوالات متداول ثبت شرکت محدود استعلام آنلاین برند تشکیل مجامع عمومی شرکت و زمان تشکیل تعرفه قیمت و هزینه ثبت شرکت ها ثبت شرکت در مناطق آزاد روزنامه رسمی ثبت شرکت ها ثبت علائم تجاری انحلال شرکت نسبی حق انتصاب نماینده در مجامع عمومی شرکت ها مبانی حقوقی ثبت شرکت ها بروشور ثبت ایلیا
مسیر طی شده مشتریان ایلیا

بزرگ بیندیش تا بزرگ زندگی کنی...

دیدگاه خود را بیان کنید

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

دیدگاه‌ها

10 دقیقه