لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

خدمات ثبتی در کرج و کل ایران


ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج ، تهران و دیگر نقاط ایران

 مسئله ای است که مورد توجه خیلی از فعالان اقتصادی قرار دارد اما بخاطر قوانین حاکم بر آن و انواع شرکتهای تجاری از جمله : ثبت شرکت با مسئولیت محدود ، ثبت شرکت سهامی خاص و... انتخاب نوع شرکت مناسب برای عموم مردم بسیار سخت می باشد به این دلیل که ممکن است یک انتخاب اشتباه منجر به مشکلات زیادی در روند کسب و کار شهروندان و فعالان اقتصادی در کرج شود.
یکی از مهم ترین مراحل ثبت شرکت در کرج و تهران انتخاب یک نام مناسب برای شرکت می باشد.
انتخاب نام شرکت در کرج و تهران دارای شرایط ذیل است :
• نام انتخابی ثبت شرکت کاملا ریشه فارسی داشته باشد
• در ثبت شرکت از کلمات لاتین نباشد
• امور ثبتی با شئونات انقلاب اسلامی مغایرت نداشته باشد
• در تاسیس شرکت از اسامی تکراری استفاده نگردد
• جهت ثبت از اعداد نمی توان به صورت ریاضی استفاده کرد بلکه باید به حروف استفاده نمود

گام به گام ثبت شرکت در کرج ، تهران و دیگر نقاط ایران  :

انتخاب شریک مناسب : در ابتدا باید شریکی را انتخاب کنید که قابل اعتماد باشد سهامدارن جهت ثبت شرکت باید بدانند به مسزان سهام و یا آورده نقدی خود در شرکت مسئول می باشند.
انتخاب نامی مناسب برای ثبت شرکت : همانطور که گفته شد انتخاب نام شرکت از ارکان مهم ثبت شرکت در کرج و تهران می باشد.
مشخص کردن موضوع فعالیت : قالب ثبتی شرکتها با توجه به موضوع فعالیت متقاضیان انتخاب می گردد برای داشتن موضوعی جامع و کامل میتوانی با کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در کرج ، تهران و دیگر نقاط ایران  در تماس باشید.
مشخص کردن دفترمرکزی : هر شخصیت حقوقی باید دارای اقامتگاهی برای فعالیت باشد پس مشخص نمودن دفترمرکزی از واجبات ثبت شرکت در کرج ، تهران و دیگر نقاط ایران  می باشد.
انتخاب سرمایه ای مناسب : برای شروع فعالیت و ثبت شرکت شما میتوانید با حداقل یک میلون ریال سرمایه اولیه شروع به فعالیت نمایید.
 ورود اطلاعات کلیه سهامداران : اطلاعات کلیه سهامدارن و اعضای هیئت مدیره شرکت در حال تاسیس را در این گام باید تکمیل نمایید.
 انتخاب درصد سهام سهامدران : میزان سهام هر یک از سهامداران باید جهت تکمیل در سامانه اداره ثبت شرکتها مشخص شود
تنظیم و تدوین اوراق ثبتی شرکت : یکی از مهم ترین گام های ثبت شرکت در کرج کرج ، تهران و دیگر نقاط ایران  تنظیم و تدوین اوراق ثبتی میباشد اوراقی همچون اساسنامه شرکت ، اظهارنامه/ شرکتنامه ، موضوع فعالیت شرکت و... پیشنهاد ما به شما بهره گرفتن از تجربه مشاورین مجرب ثبت ایلیا می باشد.
ثبت نام در روزنامه رسمی : در انتها با  ثبت شرکت خود در کرج ، تهران و دیگر نقاط ایران  می بایست آگهی ثبتی آن را جهت اطلاع به عموم در روزنامه رسمی قوه قضاییه ثبت نام نمایید. در صورتی که از روند ثبت شرکت در کرج اطلاع ندارید کارشناسان ثبت شرکت ایلیا راهنمایی لازم را به شما عزیزان ارائه می دهند.

خدمات ثبتی در کرج و کل ایران

ثبت برند در کرج

ثبت برند در کرج ، تهران و دیگر نقاط ایران    : 
دریافت تصدیق ثبت علامت تجاری با ثبت برند در کرج سند دارای اعتباری می باشد که متولی آن اداره مالکیت صنعتی  (اداره ثبت علامت ) است .
هر یک از تولیدکنندگان که صاحب شغلی هستند باید نامی برای فعالیت خود انتخاب نمایندتا مشتریانشان بتوانند از سایر محصولات کالا و خدمات آنها را تشخیص دهند.
در حال حاضر صاحبان مشاغل در فکر ثبت برند دوم و یا سوم برای خود هستند . ثبت برند و یا ثبت علامت تجاری در کرج ، تهران و دیگر نقاط ایران  برای تمامی مشاغل که کالاهای متفاوتی تولید میکنند و فعالیتهایی از جمله : بازرگانی ، تولیدی ، فروشگاهی و ... دارند قابل ثبت می باشد و میتواند به طور کاملا مستقیم کالا را انحصاری ومعتبر نماید.
به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب نام تجاری دارای شرایط خاصی می باشد که تعدادی از آنها به شرح ذیل است :
ثبت برند در کرج باید نشان دهنده ویژگی های محصول شما از جمله : طرح ، رنگ و مفاهیم زیرکانه باشد
از اسامی مشهور نمیتوان استفاده کرد
ثبت علامت تجاری انتخابی شما در صورتی که 50% با برند دیگری تشابه داشته باشد امکان ثبت آن نیست
برای انتخاب یک نام برند مناسب میتوانید از مشاوره های رایگان متخصصین ثبت ایلیا بهره مند شوید 

ثبت تغییرات شرکت در کرج :

ثبت تغییرات شرکت در کرج ، تهران و دیگر نقاط ایران  : 
با اتمام ثبت شرکت در بسیاری از موارد ممکن است نیازمند ثبت تغییرات شرکت در کرج ، تهران و دیگر نقاط ایران باشیم باید بدانید که انجام این امر میسر نمی شود مگر آنکه به اداره ثبت شرکتها کرج اطلاع داده شود 

گام به گام سامانه ثبت تغییرات شرکت در کرج :

مشخص نمودن نوع تغییرات : در ابتدا بایدنوع تغییرات خود را انتخاب نمایید این تغییرات میتوانند : تغییر نام شرکت ، کاهش و یا افزایش اعضاء هیئت مدیره ، کاهش و یا افزایش سرمایه شرکت ، انحلال شرکت و... باشد.
اطلاعات شرکت : در گام بعدی کلیه اطلاعات مرتبط با شرکت را وارد می نمایید
تصمیمات جلسه : باید تصمیمات را در مجامع مرتبط با آن (مجمع عمومی فوق العاد0 ، مجمع عادی به طور فوق العاده وهمچنین هیئت مدیره) انتخاب نمایید به شما پیشنهاد می گردد در این زمینه (جهت اینکه پرونده شما با مشکل رو به رو نشود)با کارشناسان ثبت شرکت ایلیا مشورت نمایید. 
اشخاص جلسه : حال نوبت به وارد کردن اعضاء و سهامدران شرکت می باشد
 تایید نهایی و ارسال پرونده : بعد تنظیم صورتجلسه ثبت تغییرات شرکت در کرج ، تهران و دیگر نقاط ایران باید در سامانه آن را بارگذاری نمایید تا بتوانید تایید نهایی کنید تنظیم این صورتجلسات نیازمند تخصص و تجربه می باشد کارشناسان مجرب و متخصص ثبت شرکت ایلیا آماده اند تا بتوانند تجربیات خود را در اختیار شما عزیزان بگذارند.

خدمات ثبتی در کرج و کل ایران

دیگر خدمات ثبت شرکت ایلیا 

ثبت شرکت: ( انجام کلیه مراحل تخصصی ثبت شرکت در کل ایران )
ثبت برند: (طراحی لوگو و برند و انجام امور ثبت علامت تجاری و ثبت برند ، علائم و لوگوی تجاری در اداره مالکیت صنعتی )
ثبت طرح صنعتی:( انجام کلیه امور ثبت طرح صنعتی در ادره مالکیت صنعتی )
ثبت تغییرات شرکت: ( تدوین و تنظیم کلیه امور صورتجلسات و تغییرات شرکتها در اداره ثبت شرکت های کل استانها )
خدمات اداری و حقوقی: ( انجام تخصصی کلیه امور مربوط به اخذ جواز تاسیس صنایع ، تدوین طرح توجیهی ، اخذ رتبه بندی شرکتها ، کارت بازرگانی ، امور مالیاتی و کلیه امور حقوقی و وکالت اشخاص حقیقی و حقوقی )

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

بروشور ثبت ایلیا

بروشور ثبت ایلیا -دانلود بروشور های ثبت شرکت ایلیا را می توانید با مراجعه به سایت ثبت شرکت ایلیا دانلود نمایید.کلیه خدمات ثبت ایلیا در بروشور موجود است

اساسنامه ثبت ایلیا

اساسنامه ثبت ایلیا-در موضوع اساسنامه موسسه حقوقی بین الملل ایلیا (ثبت شرکت ایلیا) کلیه امور حقوقی و کیفری و از جمله ثبتی در کلیه ضمینه ها لحاظ گردیده است.

همکاران ثبت ایلیا

همکاران ثبت ایلیا -کلیه همکاران در مجموعه ثبت شرکت ایلیا هدفشان ارائه خدماتی متمایز و منحصر به فرد می باشد.تیم ایلیا همواره اصالت -تجربه-انتخابی هوشمندانه

نقشه سایت

نقشه سایت Eliya.ir به شرح ذیل می باشد.ایلیا پیشرو در ارائه ی خدمات ثبتی شرکت ها و موسسات غیر تجاری .

سهیم شدن در سود حقوق مالکیت سهام

سهیم شدن در سود حقوق ناشی از مالکیت سهام - اگر شریک قسمتی از سرمایه را تأمین کند ، هدفش این است که در سود حاصل از شرکت سهیم باشد . میزان سود هر سهام دار در مجمع عمومی عادی سالانه معین می شود ( ماده 240 لایحه قانونی 1347 ) . منظور از سود ، سود قابل تقسیم است که عبارت است از سود خالص سال مالی شرکت

ثبت شرکت ها کرج توسط ثبت ایلیا

اوراق قرضه قابل تبدیل به سهام - اوراق قرضه ممکن است قابل تبدیل به سهام شرکت باشد .در این صورت مجمع عمومی فوق العاده ای که اجازه ی انتشار اوراق قرضه را می دهد شرایط و مهلتی را که طی آن دارندگان این گونه اوراق خواهند توانست اوراق خود را به سهام شرکت تبدیل کنند .

نتیجه عدم ثبت شرکت

نتیجه عدم ثبت شرکت - با وجود آنکه شرکت قبل از ثبت در مرجع ثبت شرکتهای ایجاد می شود و شخصیت حقوقی پیدا می کند ، ثبت شرکت در کارکرد آن نقش عمده ای دارد . در واقع ، تا شرکت ثبت نشود نمی تواند برخی از اعمال حقوقی را انجام دهد : اولاً « تا وقتی که شرکت به ثبت نرسیده صدور ورقه سهم یا گواهینامه موقت سهم

کاتالوگ ثبت شرکت ایلیا

کاتالوگ ثبت شرکت و برند ایلیا

مطالبه مبلغ پرداخت نشده سهام از طرف شرکت

مطالبه مبلغ پرداخت نشده سهام از طرف شرکت - مهلت پرداخت بقیه مبلغ اسمی سهام در اساسنامه معین می شود ؛ ولی شرکت ، تا مبلغ پرداخت نشده سهام را مطالبه نکرده باشد ، نه حق انتشار اوراق قرضه را دارد ( ماده 55 لایحه قانونی 1347 ) و نه می تواند سرمایه اش را افزایش دهد ( ماده 165 لایحه قانونی 1347 ) .

استقلال شخصیت حقوقی شرکت

استقلال شخصیت حقوقی شرکت -شخصیت حقوقی شرکت سهامی ، چون هر شرکت دیگری ، مستقل از شخصیت شرکاست ؛ با این تفاوت که استقلال شخصیت حقوقی آن از شخصیت شرکا ، بیشتر از شرکتهای دیگر است . در واقع ، اگر در شرکتهای دیگر ، به ویژه شرکتهای اشخاص ، حوادثی که برای شرکا اتفاق می افتد در حیات شرکت مؤثر است ، در شرکت

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟