ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج ، تهران و دیگر نقاط ایران

 مسئله ای است که مورد توجه خیلی از فعالان اقتصادی قرار دارد اما بخاطر قوانین حاکم بر آن و انواع شرکتهای تجاری از جمله : ثبت شرکت با مسئولیت محدود ، ثبت شرکت سهامی خاص و... انتخاب نوع شرکت مناسب برای عموم مردم بسیار سخت می باشد به این دلیل که ممکن است یک انتخاب اشتباه منجر به مشکلات زیادی در روند کسب و کار شهروندان و فعالان اقتصادی در کرج شود.
یکی از مهم ترین مراحل ثبت شرکت در کرج و تهران انتخاب یک نام مناسب برای شرکت می باشد.
انتخاب نام شرکت در کرج و تهران دارای شرایط ذیل است :
• نام انتخابی ثبت شرکت کاملا ریشه فارسی داشته باشد
• در ثبت شرکت از کلمات لاتین نباشد
• امور ثبتی با شئونات انقلاب اسلامی مغایرت نداشته باشد
• در تاسیس شرکت از اسامی تکراری استفاده نگردد
• جهت ثبت از اعداد نمی توان به صورت ریاضی استفاده کرد بلکه باید به حروف استفاده نمود

گام به گام ثبت شرکت در کرج ، تهران و دیگر نقاط ایران  :

انتخاب شریک مناسب : در ابتدا باید شریکی را انتخاب کنید که قابل اعتماد باشد سهامدارن جهت ثبت شرکت باید بدانند به مسزان سهام و یا آورده نقدی خود در شرکت مسئول می باشند.
انتخاب نامی مناسب برای ثبت شرکت : همانطور که گفته شد انتخاب نام شرکت از ارکان مهم ثبت شرکت در کرج و تهران می باشد.
مشخص کردن موضوع فعالیت : قالب ثبتی شرکتها با توجه به موضوع فعالیت متقاضیان انتخاب می گردد برای داشتن موضوعی جامع و کامل میتوانی با کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در کرج ، تهران و دیگر نقاط ایران  در تماس باشید.
مشخص کردن دفترمرکزی : هر شخصیت حقوقی باید دارای اقامتگاهی برای فعالیت باشد پس مشخص نمودن دفترمرکزی از واجبات ثبت شرکت در کرج ، تهران و دیگر نقاط ایران  می باشد.
انتخاب سرمایه ای مناسب : برای شروع فعالیت و ثبت شرکت شما میتوانید با حداقل یک میلون ریال سرمایه اولیه شروع به فعالیت نمایید.
 ورود اطلاعات کلیه سهامداران : اطلاعات کلیه سهامدارن و اعضای هیئت مدیره شرکت در حال تاسیس را در این گام باید تکمیل نمایید.
 انتخاب درصد سهام سهامدران : میزان سهام هر یک از سهامداران باید جهت تکمیل در سامانه اداره ثبت شرکتها مشخص شود
تنظیم و تدوین اوراق ثبتی شرکت : یکی از مهم ترین گام های ثبت شرکت در کرج کرج ، تهران و دیگر نقاط ایران  تنظیم و تدوین اوراق ثبتی میباشد اوراقی همچون اساسنامه شرکت ، اظهارنامه/ شرکتنامه ، موضوع فعالیت شرکت و... پیشنهاد ما به شما بهره گرفتن از تجربه مشاورین مجرب ثبت ایلیا می باشد.
ثبت نام در روزنامه رسمی : در انتها با  ثبت شرکت خود در کرج ، تهران و دیگر نقاط ایران  می بایست آگهی ثبتی آن را جهت اطلاع به عموم در روزنامه رسمی قوه قضاییه ثبت نام نمایید. در صورتی که از روند ثبت شرکت در کرج اطلاع ندارید کارشناسان ثبت شرکت ایلیا راهنمایی لازم را به شما عزیزان ارائه می دهند.

خدمات ثبتی در کرج و کل ایران

ثبت برند در کرج

ثبت برند در کرج ، تهران و دیگر نقاط ایران    : 
دریافت تصدیق ثبت علامت تجاری با ثبت برند در کرج سند دارای اعتباری می باشد که متولی آن اداره مالکیت صنعتی  (اداره ثبت علامت ) است .
هر یک از تولیدکنندگان که صاحب شغلی هستند باید نامی برای فعالیت خود انتخاب نمایندتا مشتریانشان بتوانند از سایر محصولات کالا و خدمات آنها را تشخیص دهند.
در حال حاضر صاحبان مشاغل در فکر ثبت برند دوم و یا سوم برای خود هستند . ثبت برند و یا ثبت علامت تجاری در کرج ، تهران و دیگر نقاط ایران  برای تمامی مشاغل که کالاهای متفاوتی تولید میکنند و فعالیتهایی از جمله : بازرگانی ، تولیدی ، فروشگاهی و ... دارند قابل ثبت می باشد و میتواند به طور کاملا مستقیم کالا را انحصاری ومعتبر نماید.
به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب نام تجاری دارای شرایط خاصی می باشد که تعدادی از آنها به شرح ذیل است :
ثبت برند در کرج باید نشان دهنده ویژگی های محصول شما از جمله : طرح ، رنگ و مفاهیم زیرکانه باشد
از اسامی مشهور نمیتوان استفاده کرد
ثبت علامت تجاری انتخابی شما در صورتی که 50% با برند دیگری تشابه داشته باشد امکان ثبت آن نیست
برای انتخاب یک نام برند مناسب میتوانید از مشاوره های رایگان متخصصین ثبت ایلیا بهره مند شوید 

ثبت تغییرات شرکت در کرج :

ثبت تغییرات شرکت در کرج ، تهران و دیگر نقاط ایران  : 
با اتمام ثبت شرکت در بسیاری از موارد ممکن است نیازمند ثبت تغییرات شرکت در کرج ، تهران و دیگر نقاط ایران باشیم باید بدانید که انجام این امر میسر نمی شود مگر آنکه به اداره ثبت شرکتها کرج اطلاع داده شود 

گام به گام سامانه ثبت تغییرات شرکت در کرج :

مشخص نمودن نوع تغییرات : در ابتدا بایدنوع تغییرات خود را انتخاب نمایید این تغییرات میتوانند : تغییر نام شرکت ، کاهش و یا افزایش اعضاء هیئت مدیره ، کاهش و یا افزایش سرمایه شرکت ، انحلال شرکت و... باشد.
اطلاعات شرکت : در گام بعدی کلیه اطلاعات مرتبط با شرکت را وارد می نمایید
تصمیمات جلسه : باید تصمیمات را در مجامع مرتبط با آن (مجمع عمومی فوق العاد0 ، مجمع عادی به طور فوق العاده وهمچنین هیئت مدیره) انتخاب نمایید به شما پیشنهاد می گردد در این زمینه (جهت اینکه پرونده شما با مشکل رو به رو نشود)با کارشناسان ثبت شرکت ایلیا مشورت نمایید. 
اشخاص جلسه : حال نوبت به وارد کردن اعضاء و سهامدران شرکت می باشد
 تایید نهایی و ارسال پرونده : بعد تنظیم صورتجلسه ثبت تغییرات شرکت در کرج ، تهران و دیگر نقاط ایران باید در سامانه آن را بارگذاری نمایید تا بتوانید تایید نهایی کنید تنظیم این صورتجلسات نیازمند تخصص و تجربه می باشد کارشناسان مجرب و متخصص ثبت شرکت ایلیا آماده اند تا بتوانند تجربیات خود را در اختیار شما عزیزان بگذارند.

خدمات ثبتی در کرج و کل ایران

دیگر خدمات ثبت شرکت ایلیا 

ثبت شرکت: ( انجام کلیه مراحل تخصصی ثبت شرکت در کل ایران )
ثبت برند: (طراحی لوگو و برند و انجام امور ثبت علامت تجاری و ثبت برند ، علائم و لوگوی تجاری در اداره مالکیت صنعتی )
ثبت طرح صنعتی:( انجام کلیه امور ثبت طرح صنعتی در ادره مالکیت صنعتی )
ثبت تغییرات شرکت: ( تدوین و تنظیم کلیه امور صورتجلسات و تغییرات شرکتها در اداره ثبت شرکت های کل استانها )
خدمات اداری و حقوقی: ( انجام تخصصی کلیه امور مربوط به اخذ جواز تاسیس صنایع ، تدوین طرح توجیهی ، اخذ رتبه بندی شرکتها ، کارت بازرگانی ، امور مالیاتی و کلیه امور حقوقی و وکالت اشخاص حقیقی و حقوقی )