لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت شرکت سهامی خاص در خراسان جنوبی


ثبت شرکت سهامی خاص در خراسان جنوبی

شرکت با سهامی خاص می توان گفت دارای بالاترین امتیازات در اخذ تسهیلات بانکی و شرکت در مناقصات و یا اخذ و اعطای نمایندگی است و باید از چند سهام دار که حداقل 3 نفر است تشکیل شود و البته می تواند دو عضو هیات مدیره داشته باشد و سهام ان را مردم میتوانند خریداری کنند . اما بورس اوراق بهادار قابل داد و ستد نیست میزان سرمایه ی شرکت با سهامی خاص باید اعلام شود و درصدی از ان به بانک واریز شود وباید در همان ابتدا تمامی سرمایه مشخص و اعلام گردد.
مسئولیت هریک از سهام داران باتوجه به میزان سرمایه ی انها تعیین می گردد و در صورت ورشکستگی نیازی نیست از اموال خود برای پرداخت بدهی شرکت استفاده کنند که در این مورد شرکت سهامی خاص با مسئولیت محدود مشابهت دارد.

اسم شرکت سهامی خاص باید دارای چه ویژگی های باشد ؟
درحین انتخاب اسم برای شرکت سهامی خاص باید توجه داشت که حتما قبل و بعد از آن نام سهامی خاص درج شود و درج آن بر روی همه برگه ها ی اوراق نیز الزامی میباشد . اسم شرکت سهامی خاص حداقل از سه سیلاب تشکیل شده و نباید قبلا" ثبت شده باشد ، به علاوه اسم شرکت باید مطابق با موازین کشور باشد.

حداقل سرمایه برای ثبت شرکت سهامی خاص در خراسان جنوبی
سرمایه شرکت سهامی خاص باید اعلام شود و تماما توسط سهام داران اولیه تامین شود و 35 درصد ان به حساب جاری به نام شرکت واریز شود و گواهی آن به هنگام ثبت ارائه شود..

شرکت های سهامی خاص چه زمانی نیازمند افزایش سرمایه هستند ؟
شرکت سهامی خاص درحین اخذ تسهیلات بانکی میتواند 1 برابر سرمایه اش وام بگیرد ، فلذا در این هنگام از افزایش سرمایه استفاده می کند.

سهام داران هیت مدیره و بازرسین در شرکت سهامی خاص چه شرایطی باید داشته باشند؟
انتصاب هیت مدیره 2 سال است وبعد از آن میتواند تمدید شود داشتن بازرس در شرکت سهامی خاص الزامی است وبازرسین هر 1سال یک بار تغییر میکنند و نباید هیچ نسبتی با هیت مدیره داشته باشند و به صورت اصلی علی البدل انتصاب انها الزامیست . و
وتعداد سهام داران حداقل 3 نفر باید باشد و تعداد اعضای هیات مدیره دونفر می باشد.

سهام شرکت سهامی خاص به چند دسته تقسیم میشود :

سهام این شرکت ها را میتوان به دو قسمت تقسیم بندی کرد سهام بانام و سهام بی نام
و سهام با نام به دو دسته ی مجزای دیگر تقسیم بندی میشود سهام بانام ممتاز و سهام با نام عادی .
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت شرکت سهامی خاص و شرایط و فرایند ثبت با مجتمع ثبت ایلیا تماس حاصل نمایید.

دیگر خدمات مجتمع ثبت شرکت ایلیا

ثبت شرکت: ( انجام کلیه مراحل تخصصی ثبت شرکت )

ثبت برند: ( طراحی لوگو و برند و انجام امور ثبت علامت تجاری و ثبت برند ، علائم و لوگوی تجاری ( برند ) در اداره مالکیت صنعتی )

ثبت طرح صنعتی:( انجام کلیه امور ثبت طرح صنعتی در ادره مالکیت صنعتی )

ثبت تغییرات شرکت: ( تدوین و تنظیم کلیه امور صورتجلسات و تغییرات شرکتها در اداره ثبت شرکت ها )

خدمات اداری و حقوقی: ( انجام تخصصی کلیه امور مربوط به اخذ جواز تاسیس صنایع ، تدوین طرح توجیهی ، اخذ رتبه بندی شرکتها ، کارت بازرگانی و کلیه امور حقوقی و وکالت اشخاص حقیقی و حقوقی )

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

تعریف سهام ممتاز در شرکت ها

تعریف سهام ممتاز در شرکت ها - سهام ممتاز هنگامی منتشر می شود که شرکت نیاز به ورود اشخاص سرشناس به شرکت را داشته یا احتیاج به افزایش سرمایه را داشته باشد. این سهام نسبت به سهام بانام و بی نام امتیازاتی دارد که به دارنده آن تعلق می گیرد مانند داشتن حق دو رأی با سود بیشتر از سایرین و نظایرآن.

شرکت سهامی خاص

شرکت سهامی خاص - مطابق بند دوم ماده 2لایحه اصلاح قسمتی از قانون تجارت مصوب 1347 شرکت سهامی خاص عبارت است از شرکت هایی که تمام سرمایه آن ها در موقع تاسیس منحصرا توسط موسسین تامین می گردد. در شرکت سهامی خاص باید قبل از نام شرکت ویا بعد از آن بدون فاصله عبارت شرکت سهامی خاص در کلیه اوراق قید گردد.

تبدیل سهام شرکت

تبدیل سهام شرکت - هر گاه شرکت بخواهد به موجب مقررات اساسنامه یا بنا به تصمیم مجمع عمومی فوق العاده سهامداران خود سهام بی نام شرکت را به سهام بانام و یا آن که سهام بانام را به سهام بی نام تبدیل نماید باید بر طبق موارد مندرج در قانون عمل نماید.[1] تبدیل سهام از بانام به بی نام و بالعکس با اهداف خاصی..

شرایط ثبت شرکت سهامی خاص

شما میتوانید جهت کسب اطلاع از ثبت شرکت سهامی خاص به صورت رایگان با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید و از تجربیات تخصصی مشاورین ما بهره مند گردید.

شرایط دارا شدن سهام شرکت

شرایط دارا شدن سهام شرکت - 1. پرداخت تمام مبلغ اسمی هر سهم«مادام که تمامی مبلغ اسمی هر سهم پرداخت نشده صدور ورقه ی سهم بی نام یا گواهینامه ی موقت بی نام ممنوع است. به تعهد کننده ی این گونه سهام گواهینامه ی موقت بانام داده خواهد شد که نقل و انتقال آن تابع مقررات مربوط به نقل و انتقال سهام بانام است.

ثبت شرکت سهامی خاص در قم

مجتمع ثبت و برند ایلیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکت سهامی خاص در قم آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما متقاضیان محترم می باشد .

ثبت شرکت سهامی خاص در تبریز

مجتمع ثبت و برند ایلیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکت سهامی خاص در تبریز آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما متقاضیان محترم می باشد.

ثبت شرکت سهامی خاص در اهواز

مجتمع ثبت و برند ایلیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثثبت شرکت سهامی خاص در اهوازآماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما متقاضیان محترم می باشد

تعریف سهام بی نام در شرکت

تعریف سهام بی نام در شرکت - سهام بی نام ورقه و سند تجاری عام است که نام دارنده و مشخصات آن در دفتر سهام ثبت نشده است که در این صورت دارنده آن مالک آن محسوب می شود. این نوع سهام دارای مزایا و معایبی است از جمله مزایا این است که خرید و فروش سهام بی نام با قبض و اقباض صورت می گیرد.

ثبت شرکت سهامی خاص در آذربایجان شرقی

مجتمع ثبت و برند ایلیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکت سهامی خاص آذربایجان آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما متقاضیان محترم می باشد

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پرسش و پاسخ های شما
معصومی
با سلام و احترام من مریم معصومی هستم . در خصوص موضوع ثبت شرکت سهامی خاص در خراسان جنوبی نیاز به راهنمایی دارم.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
درود بر شما سرکار خانم معصومی جهت در خواست سرکار در خصوص موضوع ( ثبت شرکت سهامی خاص در خراسان جنوبی ) کارشناسان حقوقی و ثبتی مجتمع ایلیا تا نیم ساعت دیگر در خدمت شما خواهند بود.
پاسخ
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟