لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت شرکت سهامی خاص در آذربایجان شرقی


ثبت شرکت سهامی خاص در آذربایجان شرقی

یکی از شرکت هایی که اشخاص در قالب آن میتوانند فعالیت های تجاری خود را انجام دهند شرکت سهامی خاص میباشد از بین شرکت های موجود در قانون شرکت سهامی تا اندازه ای همانند شرکت با مسئولیت محدود میباشد.نوع شرکت سهامی خاص در هر صورتی تجارتی به حساب میآید حتی اگر فعالیت های بازرگانی انجام ندهد.و نسبت به شرکت های دیگر به دلیل اعتباری که دارد در مناقصات و مزایدات بیشتر شرکت میکند و در گرفتن نمایندگی شرکت های متعبر و وام از سهولت بیشتری برخوردار است.سرمایه شرکت سهامی متشکل از سهام میباشد.این امکان وجود ندارد که سهام شرکت سهامی در بورس خرید و فروش شود ولی مردم میتوانند سهام شرکت سهامی خاص را به آسانی مورد نقل و انقال قرار بدهند.زمانی که شرکت تاسیس میشود باید تمامی بودجه ی مورد نیاز شرکت به وسیله ی گرداورندگان شرکت محیا شود.و سرمایه فقط جنبه ی اعلامی ندارد بلکه قسمتی از سرمایه شرکت باید تحت عنوان حسابی به نام شرکت در شرف تاسیس نزد یکی از بانک های کشور تودیع گردد.
در ارتباط با مسئولیت شرکا در شرکت سهامی باید گفت که شرکا تا مبلغ سهامی که خریده اند در شرکت مسئول می باشند و اگر روزی دارایی شرکت جوابگوی طلب طلبکاران نباشد،طلبکاران این اجازه را ندارند که به دارایی فردی سهامداران مراجعه نمایند و طلب خود را مطالبه کنند و به نوعی مسئولیت شرکا در شرکت سهامی همانند شرکت با مسئولیت محدود میباشد.
اسم شرکت‌های سهامی خاص باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟
در شرکت سهامی خاص عنوان "سهامی خاص" قبل یا بعد از نام شرکت در کلیه ی برگه ها، اطلاعیه ها،آگهی های شرکت اورده میشود.به علاوه شبیه یا عین اسم شرکت نباید قبلا" به ثبت رسیده باشد.
حداقل سرمایه برای ثبت شرکت سهامی خاص چقدر است؟
سرمایه مورد نیاز شرکت سهامی خاص یک ملیون ریا ل میباشد که موسسین اجازه ندارند از مشارکت مردم استفاده نمایند و باید تمامی سرمایه را خود فراهم کنند و زمانی که تصمیم به ثبت میگیرند باید 35%سهام را در حسابی که حساب شرکت در شرف تاسیس نام دارد بسپارند و در شرکت سهامی خاص به هیچ عنوان اعلامیه پذیره نویسی صادرنمیشود.
شرکت‌های سهامی خاص چه زمانی نیازمند افزایش سرمایه هستند؟
تا ده برابر سرمایه ثبت شده به شرکت وام تعلق میگیرد بنابراین شرکت سهامی خاص زمانی که تصمیم به اخذ وام میگیرد سرمایه ی خود را بالا میبرد تا وام بیشتری به آن تعلق گیرد.
سهامداران، هیئت مدیره و بازرسین در شرکت‌های سهامی خاص چه شرایطی باید داشته باشند؟
شرکت سهامی خاص پنج عضو دارد سه نفر سهامدار هستند و دونفر مدیر میباشند.برای سهولت در تصمیم گیری ها بهتر است تعداداعضای هیات مدیره زوج نباشند.زمان مدیریت اعضای هیات مدیره تا دو سال است.حضور بازرس در شرکت سهامی خاص اجباری است و بازرسین برای مدت یک سال انتخاب میشوند و طبق نص صریح قانونی بازرسین به هیچ وجه نباید با اعضای هیات مدیره رابطه ی خویشاوندی درجه یک تا سه داشته باشند.
سهام شرکت‌های سهامی خاص به چند دسته تقسیم می‌شود؟
سهام شرکت سهامی خاص دو دسته است:سهام با نام وسهام بی نام.سهام با نام هم به دو دسته تقسیم میشود بانام عادی و بانام ممتاز

دیگر خدمات مجتمع ثبت شرکت ایلیا

ثبت شرکت: ( انجام کلیه مراحل تخصصی ثبت شرکت )

ثبت برند: ( طراحی لوگو و برند و انجام امور ثبت علامت تجاری و ثبت برند ، علائم و لوگوی تجاری ( برند ) در اداره مالکیت صنعتی )

ثبت طرح صنعتی:( انجام کلیه امور ثبت طرح صنعتی در ادره مالکیت صنعتی )

ثبت تغییرات شرکت: ( تدوین و تنظیم کلیه امور صورتجلسات و تغییرات شرکتها در اداره ثبت شرکت ها )

خدمات اداری و حقوقی: ( انجام تخصصی کلیه امور مربوط به اخذ جواز تاسیس صنایع ، تدوین طرح توجیهی ، اخذ رتبه بندی شرکتها ، کارت بازرگانی و کلیه امور حقوقی و وکالت اشخاص حقیقی و حقوقی )

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

شرایط دارا شدن سهام شرکت

شرایط دارا شدن سهام شرکت - 1. پرداخت تمام مبلغ اسمی هر سهم«مادام که تمامی مبلغ اسمی هر سهم پرداخت نشده صدور ورقه ی سهم بی نام یا گواهینامه ی موقت بی نام ممنوع است. به تعهد کننده ی این گونه سهام گواهینامه ی موقت بانام داده خواهد شد که نقل و انتقال آن تابع مقررات مربوط به نقل و انتقال سهام بانام است.

ثبت شرکت سهامی خاص در قزوین

مجتمع ثبت و برند ایلیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکت سهامی خاص در قزوین آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما متقاضیان محترم می باشد

تعریف سهام ممتاز در شرکت ها

تعریف سهام ممتاز در شرکت ها - سهام ممتاز هنگامی منتشر می شود که شرکت نیاز به ورود اشخاص سرشناس به شرکت را داشته یا احتیاج به افزایش سرمایه را داشته باشد. این سهام نسبت به سهام بانام و بی نام امتیازاتی دارد که به دارنده آن تعلق می گیرد مانند داشتن حق دو رأی با سود بیشتر از سایرین و نظایرآن.

ثبت شرکت سهامی خاص در تبریز

مجتمع ثبت و برند ایلیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکت سهامی خاص در تبریز آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما متقاضیان محترم می باشد.

چرا شرکت سهامی خاص ثبت کنیم ؟

ثبت شرکت سهامی خاص برای آن دسته از افرادی که قصد انجام امور بازرگانی در ابعاد بزرگ را دارند بسیار مناسب است به علاوه شرکت سهامی خاص دارای مزایا متعدد ...

ثبت شرکت سهامی خاص در کرمان

مجتمع ثبت و برند ایلیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکت سهامی خاص در کرمان آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما متقاضیان محترم می باشد

تبدیل سهام شرکت

تبدیل سهام شرکت - هر گاه شرکت بخواهد به موجب مقررات اساسنامه یا بنا به تصمیم مجمع عمومی فوق العاده سهامداران خود سهام بی نام شرکت را به سهام بانام و یا آن که سهام بانام را به سهام بی نام تبدیل نماید باید بر طبق موارد مندرج در قانون عمل نماید.[1] تبدیل سهام از بانام به بی نام و بالعکس با اهداف خاصی..

ثبت شرکت سهامی خاص فوری و سریع

ثبت شرکت سهامی خاص فوری و سریع - شرکتهای سهامی خاص با سه نفر یا بیشتر قابلیت ثبت را می یابند.حداقل سرمایه در شرکتهای سهامی خاص یک میلیون ریال می باشد.

تبدیل شرکت سهامی خاص به سهامی عام

تبدیل شرکت سهامی خاص به شرکت سهامی عام - شرکت سهامی عام و سهامی خاص نه تنها دارای مشترکاتی هستند بلکه دارای تفاوت های هستند که این موجب گردیده تا شرکت سهامی خاص ابتدا بستر تبدیل شرکت را به شرکت سهامی عام مهیا کند که قانونگذار در اصلاح قانون تجارت به صورت کامل به آن پرداخته است و برای آن شرایطی را...

ثبت شرکت سهامی خاص در سنندج

مجتمع ثبت و برند ایلیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکت سهامی خاص در سنندج آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما متقاضیان محترم می باشد

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پرسش و پاسخ های شما
اسدی
با سلام و احترام من مریم اسدی هستم . در خصوص موضوع ثبت شرکت سهامی خاص در آذربایجان شرقی نیاز به راهنمایی دارم.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
درود بر شما سرکار خانم اسدی جهت در خواست سرکار در خصوص موضوع ( ثبت شرکت سهامی خاص در آذربایجان شرقی ) کارشناسان حقوقی و ثبتی مجتمع ایلیا تا نیم ساعت دیگر در خدمت شما خواهند بود.
پاسخ
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟