• چگونگی ثبت شرکت در گلپایگان

با توجه به رونق روزافزون کسب و کارهای اقتصادی نیاز به ثبت شرکت روز به روز اهمییت بیشتری یافته است ، از همین رو است که افرادی که با اجتماع هم تصمیم به برقراری یک کسب و کار میگیرند جهت قانونی شدن روابط اقتصادی شان شرکت به ثبت می رسانند و از این طریق فعالیتهای خود را نیز قانونی می کنند

مراحل ثبت شرکت در گلپایگان

مراحل ثبت شرکت به این ترتیب می باشد که افراد در ابتدا از مشاوره تخصصی کارشناسان این موضوع بهره مند شوند –تا با اطلاع کامل از شرایط و چگونگی و قانون و مقررات این امر اقدام به ثبت نمایند در ادامه بعد از اگاهی کامل می توانند خودشان شخصا و یا از طریق موسسات حقوقی اقدام به ثبت شرکت نمایند . کلیه مراحل ثبت شرکت را می توانند از طریق ارتباط با کارشناسان موسسه حقوقی کسب نمایند .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در گلپایگان

مدارک لازم جهت ثبت شرکت تنها شامل کپی کارت ملی و شناسنامه تمامی اعضا می باشد همچنین نیاز به گواهی عدم سوء پیشینه نیز می باشد که در صورتیکه از طریق موسسات اقدام کرده باشند به وسیله معرفی نامه و سپس مراجعه به مراکز پلیس +10 میتوانند جهت دریافت گواهی عدم سوء پیشینه اقدام نمایند .

زمان و هزینه ثبت شرکت در گلپایگان

مدت زمانی که به ثبت رسیدن شرکت زمان میبرد را نمیتوان به طور دقیق مشخص کرد زیرا این زمان به چند آیتم بستگی دارد از جمله اینکه در کدام حوزه ثبتی انجام شود و یا اینکه موضوع فعالیت شرکت چه باشد ، اینکه ثبت آن موضوع نیاز به اخذ مجوز داشته باشد یا نه ... ، مدت زمان را تعیین می نماید .هزینه ثبت شرکت نیز مبلغ مشخصی ندارد و با توجه به مواردی تعیین می شود ، ولی در اکثر موارد با توجه به میزان سرمایه اولیه که اعضا مشخص می کنند مشخص می شود .

ثبت شرکتهای تجاری در گلپایگان

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در گلپایگان
ثبت شرکت سهامی خاص در گلپایگان
ثیت شرکت تعاونی در گلپایگان
ثبت موسسات غیرتجاری در گلپایگان
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در گلپایگان