• شرایط ثبت شرکت در استان گلستان

شرکت قراردادی است بین دو یا بیش از دونفر برای انجام فعالیت مشترک و با هدف کسب درآمد. بدیهی است که این فعالیت در صورت قانونمند بودن حافظ منافع همه طرفین این قرارداد یا همان اعضا شرکت خواهد بود. قانونمند کردن شرکت با ثبت آن امکانپذیر می گردد از همین روی مراحل قانونی به ثبت رساندن شرکت بسیار حائز اهمیت است.جهت مشاوره ثبت شرکت در گلستان شما می توانید با کارشناسان خبره مجتمع ثبت ایلیا تماس حاصل نمایید.

مراحل ثبت شرکت در گلستان

کلیه مراحل ثبت شرکت در گلستان از طریق مشاوره کارشناسان متخصص در زمینه ثبت قابل انجام می باشد. نخست می بایست موضوع فعالیت خود را مشخص کرده و با توجه به استانداردهای اداره ثبت شرکتها موضوع مورد نظر طراحی گردد که این امر نیازمند تخصص و تجربه در این زمینه می باشد. در مرحله بعد سرمایه مناسب را با توجه به میزان فعالیت خود انتخاب می نمایید . حال نوبت به آن میرسد اسمی مناسب برای شرکت در شرف تاسیس خود انتخاب نمایید . در این مرحله باید 5 نام برای شرکت خود به ترتیب اولویت مشخص کنید.برای به ثبت رساندن شرکت نمیتوان هزینه دقیق و مشخصی را اعلام کرد زیرا هر فعالیت جزییات متفاوت خود را دارد و جزییات ثبت نیز هزینه متفاوت دارد ، ولی در صورت مشاوره با کارشناسان ثبت شرکت ایلیا می توان میزان تقریبی هزینه جهت ثبت را تعیین کرد .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در گلستان

این مدارک بدین شرح است : مدارک شناسایی کلیه اعضاء هیئت مدیره و سهامداران شرکت باید به صورت برابر اصل تهیه گردد و به همراه گواهی عدم سو پیشینه اعضاءهیئت مدیره به ادراه ثبت شرکت ها ارسال گردد چنانچه موضوع فعالیت شما با توجه به نظر کارشناس نیازمند مجوز باشد می بایست از مراجع ذی صلاح تهیه گردد.جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت یا توسط مجتمع ثبتی ایلیا

 • ثبت شرکت توسط متقاضی :

متقاضیان ثبت شرکت با توجه به نوع نیاز خود و افق دید آینده مناسب ترین قالب را برای به ثبت رسیدن انتخاب می نمایند و با وارد شدن به سامانه اداره ثبت شرکتها و انتخاب گزینه ثبت شرکت شروع به ثبت نام می نمایند. مراحل را به ترتیب مندرج در سامانه ادامه دهید باید توجه داشت که ارائه و ثبت اطلاعات باید به درستی انجام گیرد زیرا تمامی داده های وارد شده با مدارک و اسناد ثبت شرکت تطابق داده شده و در صورت عدم تطبیق با رد پرونده مواجه خواهید شد. از این رو پیشنهاد می گردد قبل ازاقدام ، از مشاوره های تخصصی با کارشناسان ثبتی ایلیا به طور رایگان بهره مند شوید .

 • ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا :

مراحل ثبتی یک شرکت نیاز به دانش حقوقی و تجربه دارد زین روی کارشناسان ثبتی ایلیا مرحله به مرحله راهنمای شما خواهند بود. در ابتدا متقاضی مدارک شناسایی خود یعنی اصل و کپی شناسنامه را به کارشناسان مجتمع ایلیا ارائه می کند و در مرحله دوم با اخذ اطلاعاتی از سوی متقاضی نظیر نام و موضوع شرکت ، اطلاعات لازم جهت ثبت شرکت تکمیل می گردد و این اطلاعات توسط کارشناسان مجتمع ایلیا در سامانه ی مربوط به ثبت می رسد. مرحله بعدی تایید یکی از نام های پیشنهادی متقاضی توسط اداره ثبت شرکتها می باشد. حوزه های ثبتی مختلف مدت زمان متفاوتی را برای ثبت در نظر می گیرند اما به طور کلی مدت زمان ثبت شرکت بین 15 الی 20 روزکاری می باشد. همچنین هزینه ثبت شرکت در گلستان را نیز نمیتوان پیش بینی نمود .شما متقاضیان محترم می توانید از طریق مشاوره رایگان مجتمع ثبتی ایلیا از تجربه و تخصص کارشناسان این مجموعه بهره مند شوید و اطلاعات خود را در زمینه ثبت شرکت تکمیل نمایید و در صورت تمایل کار خود را به وکیل ثبت شرکت در گلستان در مجتمع ثبت ایلیا بسپارید.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در گلستان

شرکتهای با مسئولیت محدود،آسان ترین قالب ثبتی در بین متقاضیان شناخته می شود این امر به این خاطر است که میزان سرمایه سهامداران به صورت لفظی می باشد و نیاز به واریز آن وجود ندارد و کلیه سهامدران به میزان سرمایه خود در شرکت مسئول می باشند . شرکت مسئولیت محدود برای انجام فعالیت بازرگانی در ابعاد نه چندان بزرگ بسیار مناسب است.

ثبت شرکت سهامی خاص در گلستان

شرکت های سهامی خاص یکی از رایج ترین قالبهای ثبتی در بین اشخاصی است که قصد دارند فعالیت های شرکت خود را به صورت گسترده پیگیری نمایند و یا قصد گرفتن رتبه و یا وام و تسهیلات دارند. این شرکتها با توجه به نوع سرمایه و پرداخت 35% از آن نزد بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس و همچنین این نکته که 65% باقی سهام در تعهد سهامداران می ماند ،از اعتبار زیادی برخوردار است .

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در گلستان

اگر شما پیمانکار ، مهندس و یا تولید کننده هستید می توانید شرکتهای پیمانکاری ، تولیدی یا خدماتی را برای ثبت برگزینید. و نوع فعالیت خود را در نام و موضوع فعالیت شرکت بگنجانید. جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری با کارشناسان مجرب و متخصص ثبت شرکت ایلیا در تماس باشید.

ثبت موسسات غیرتجاری در گلستان

یکی از پرکاربرد ترین قالب های ثبتی، ثبت موسسات غیرتجاری می باشد که برای ثبت آن نیازمند دریافت مجوز از سازمانهای دولتی مربوطه می باشید این سازمانها میتواند اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ، نیروی انتظامی و.... باشد. موسسات غیرتجاری حداقل با دو نفر عضو به ثبت می رسند.این موسسات به دو بخش تقسیم می شوند:

1 . موسسات غیر انتفاعی: موسساتی هستند که به منظور استفاده از سود و زیان تشکیل نمیگردند همانند : انجمن های ادبی یا سیاسی

2 . موسسات انتفاعی : این موسسات از کلیه منافع و سود و زیان موسسه استفاده می نمایند همانند: آموزشگاه‌ها و باشگاههای ورزشی

مجتمع ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتواند بهترین راهنمای شما باشد.

ثبت شرکتهای تجاری در گلستان
 • ثبت شرکت تعاونی در گلستان
 • ثبت شرکت تضامنی در گلستان
 • ثبت شرکت نسبی در گلستان
 • ثبت شرکت مختلط سهامی و غیرسهامی در گلستان
 • ثبت شرکت سهامی عام در گلستان
 • ثبت صورتجلسه تغییرات در گلستان
 • بت شرکتهای تخصصی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت بازرگانی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت پیمانکاری توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت تولیدی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت صنعتی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت خدماتی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت دانش بنیان توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت در مناطق آزاد در گلستان