لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت شرکت در کهنوج


ثبت شرکت در کهنوج

ثبت شرکت در کهنوج

ثبت شرکت در کهنوج باتوجه به رونق کسب و کار در کهنوج حائز اهمیت می باشد . با ثبت شرکت در کهنوج میتوانید از مشاوره های تخصصی کار گروه ثبت ایلیا در کهنوج بهره مند گردید .

مراحل ثبت شرکت در کهنوج

کلیه مراحل ثبت شرکت در کهنوج کاملا به صورت تخصصی توسط کار گروه ثبت شرکت در کهنوج موسسه ثبت ایلیا انجام می شود .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در کهنوج

کلیه مدارک لازم جهت شرکت در کهنوج شامل مدارک شناسایی و برخی مدارک که توسط کار گروه ثبت شرکت در کهنوج موسسه ثبت ایلیا توضیح داده می شود لازم است .

زمان و هزینه ثبت شرکت در کهنوج

با توجه به وضیعت سامانه اداره ی ثبت شرکتها کهنوج و همچنین آیتم های لازم در حوزه ی ثبت شرکتها در کهنوج زمان و هزینه ی امور ثبتی در کهنوج متغیر می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت شرکت در کهنوج با ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل فرمایید .

سرچ گوگل حوزه ثبت برند و علامت تجاری منطقه کهنوج

Page 3 of about 357,000 results (0.28 seconds)
Search Results
روزنامه رسمی - فهرست آگهی ها
www.rooznamehrasmi.ir/news/newslist.aspx
Translate this page
عین عبارت, نام شرکت / متن آگهی. شماره ثبت شرکت ... نوع آگهی. تاریخ نامه اداره ثبت. تاریخ روزنامه. شماره نامه ثبت / شماره مکانیزه, شماره روزنامه. شناسه ملی شرکت
You've visited this page many times. Last visit: 3/1/16
آزمون استخدامی شركت مديريت توليد برق آذربايجان غربي ...
banki.ir/Ba/Jobs/Vacancy/Index/3527
Translate this page
کارفرمای نیروگاه ترکیبی شوباد (کهنوج) اگهی استخدام آزمون استخدامی شركت ... شرایط می توانند از طریق همین سایت نسبت به ثبت نام جهت شرکت در آزمون اقدام نمایند.
رئیس اداره تعاون کهنوج خبر داد ثبت 20 شرکت تعاونی ...
www.farsnews.com/newstext.php?...
Translate this pageFars News Agency
Sep 15, 2012 - خبرگزاری فارس: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان کهنوج گفت: ... خبرگزاری فارس: ثبت 20 شرکت تعاونی کشاورزی مهر در جنوب کرمان ...
ثبت شرکت در سراسر ایران
diaku24.ir/ثبت-شرکت.../106-ثبت-شرکت-در-سراس...
Translate this page
موسسه ثبت شرکت دیاکو ، مجری ثبت شرکت ها در سراسر ایران می باشد ، لطفا با ما تماس بگیرید ... اداره ثبت شرکتها در استان ها و شهرهای ایران ... کرمان کمال‌شهر کهنوج
استخدام شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان غربی نیروگاه ...
rightman.ir › استخدام
Translate this page
Aug 20, 2014 - استخدام شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان غربی در نیروگاه کهنوج کرمان ... 2- هر یک از متقاضیان فقط در یک رشته شغلی می توانند ثبت نام و در ...
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
sked.co.ir/
Translate this page
پاک نژاد کارشناس ارشد مدیریت مصرف برق شرکت مادر تخصصی توانیر: منابع کره زمین ... دیداررئیس دیوان محاسبات استان از شرکت توزیع برق جنوب استان کرمان.
پرتال آزمون مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی اصفهان - خانه
azmoon.iheari.ir/
Translate this page
فراخوان ثبت نام آزمون جذب کارشناس و کارشناس ارشد برق برای شرکت های پیمانکاری شرکت توزیع برق ... نتایج نهائی آزمون استخدامی نیروگاه کهنوج اعلام گردید.
رییس اداره تعاون کهنوج خبر داد ثبت 20 شرکت تعاونی ...
www.ghatreh.com/.../رییس-اداره-تعاون-کهنوج-خبر-داد... - Translate this page
Sep 15, 2012 - رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان کهنوج گفت: تاکنون 20 شرکت تعاونی کشاورزی مهر در پنج شهرستان جنوبی Ø.
استخدام | استخدام تمام مقاطع تحصیلی در نیروگاه کهنوج کرمان
estekhdam.pardad.ir/N_3773.aspx
Translate this page
Aug 19, 2014 - استخدام در کهنوج کرمان ، شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان غربی در نظر ... فقط در یک رشته شغلی میتوانند ثبت نام و در آزمون مربوطه شرکت کنند.
کهنوج خبر - ثبت 20 شرکت تعاونی کشاورزی مهر در جنوب کرمان
k-khabar.blogfa.com/.../ثبت-20-شرکت-تعاونی-کشا... - Translate this page
Sep 15, 2012 - رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان کهنوج گفت: تاکنون 20 شرکت تعاونی کشاورزی مهر در پنج شهرستان جنوبی استان به ثبت رسیده .

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت در اردستان

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمان تخصصی در زمینه ثبت شرکت آماده ارائه خدمات تخصصی و مشاوره ای به شما متقاضیان محترم در اردستان در این زمینه می باشد.

بهترین ثبت شرکت

بهترین ثبت شرکت لزوما" ارزانترین ثبت شرکت نیست . بهترین ثبت شرکت موسسه ثبت شرکتی است که مانند ثبت شرکت ایلیا از قدمت و سابقه کافی برخوردار باشد و با کادری مجرب علاوه بر اینکه همه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد ، صفر تا صد کار را نیز در اسرع وقت به انجام رساند.

ثبت مهر شرکت

ثبت مهر شرکت در کرج توسط ثبت ایلیا - مهر هر شرکت به مثابه امضا و اعتبار و آبروی شرکت است و ممکن است با تقلید از آن هویت و اعتبار یک شرکت به خطر بیفتد و نشان آن به نوعی جعل شود که به همین دلیل ثبت شرکت ایلیا به دلیل جلوگیری از این موضوع مهر شرکت شما را به شکل مالکیت معنوی به ثبت می رساند.

استعلام ثبت شرکت

استعلام ثبت شرکت - در حال حاضر تنها منبع قابل استناد برای همه اشخاص ، ارگانها ، و سازمانهای دولتی و خصوصی سامانه استعلام اشخاص حقوقی کشور است و تنها شرکتها

مراحل ثبت شرکت های تجاری

مراحل ثبت شرکت های تجاری «کلیه شرکت های ایرانی مذکور در قانون تجارت، (سهامی، ضمانتی، مختلط، تعاونی) که در تاریخ اجرا این قانون موجود و مطابق مقررات قانون تجارت راجع به ثبت و تطبیق تشکیلات خود یا قانون مزبور عمل نکرده اند باید تا آخر شهریور ماه 1310 تشکیلات خود را با مقررات قانون تجارت تطبیق

اسم شرکت فوری

انتخاب اسم شرکت از مهمترین عوامل در زمان ثبت شرکت میباشد. متقاضیان می بایست دقت لازم را در گزینش آن لحاظ نمایند.در صورت نیازبه انتخاب نام با ما تماس بگیرید

تعرفه قیمت و هزینه ثبت شرکت ها

تعرفه و هزینه ثبت شرکت و صورتجلسه تغییرات شرکتها و دیگر خدمات ثبتی. در این مقاله سعی بر آن داشته ایم تا بررسی فاکتورهای تاثیر گذار در هزینه ثبت شرکت بپردازیم.

نام و اسم زیبا برای شرکت

نمونه نام و اسم زیبا برای ثبت شرکت، ثبت برند و نام تجاری،انتخاب اسم مفهومی برای شرکت ها -اگر قصد ثبت شرکت و یا برند و علائم تجاری را دارید در انتخاب نام شرکت دقت کنید. انتخاب نامی زیبا جهت نام تجاری شرکت نقطه تمرکز و قوت کلیه فعالیتهای بازاریابی است و مهم ترین و ماندگارترین بخش کار شما می باشد.

مدت زمان مدیریت اعضای هیئت مدیره در شرکتها

مدت زمان مدیریت اعضای هیئت مدیره در شرکتها ماده 136در صورت انقضاء مدت ماموریت مدیران تا انتخاب مدیران جدید، مدیران سابق کماکان مسئول امور شرکت خواهند بود.

اقدامات مهم پس از ثبت شرکت

براساس قانون پس ازثبت شرکت اقدامات مهمی می بایست صورت بگیرد.جهت آشنایی با این اقدامات با مطالعه متن ذیل به تمامی سئوالات خود دست پیدا خواهید کرد(ثبت ایلیا)

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟