لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ثبت شرکت در کردکوی


ثبت شرکت در کردکوی

ثبت شرکت در کردکوی

ثبت شرکت در کردکوی باتوجه به رونق کسب و کار در کردکوی حائز اهمیت می باشد . با ثبت شرکت در کردکوی میتوانید از مشاوره های تخصصی کار گروه ثبت ایلیا در کردکوی بهره مند گردید .

مراحل ثبت شرکت در کردکوی

کلیه مراحل ثبت شرکت در کردکوی کاملا به صورت تخصصی توسط کار گروه ثبت شرکت در کردکوی موسسه ثبت ایلیا انجام می شود .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در کردکوی

کلیه مدارک لازم جهت شرکت در کردکوی شامل مدارک شناسایی و برخی مدارک که توسط کار گروه ثبت شرکت در کردکوی موسسه ثبت ایلیا توضیح داده می شود لازم است .

زمان و هزینه ثبت شرکت در کردکوی

با توجه به وضیعت سامانه اداره ی ثبت شرکتها کردکوی و همچنین آیتم های لازم در حوزه ی ثبت شرکتها در کردکوی زمان و هزینه ی امور ثبتی در کردکوی متغیر می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت شرکت در کردکوی با ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل فرمایید .

سرچ گوگل حوزه ثبتی برند علامت تجاری منطقه کردکوی

Page 3 of about 398,000 results (0.29 seconds)
Search Results
شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان
www.ped-golestan.ir/
Translate this page
Golestan Province Electricity Distribution Company ... مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان گلستان گفت‌: توسعه زيرساخت هاي استان در اولويت برنامه هاي شركت ...
فراخوان ثبت نام شرکت در هفدهمین مسابقات ملی در کردکوی+ ...
www.goldtarh.ir/.../فراخوان-ثبت-نام-شرکت-در-هفدهم...
Translate this page
Apr 18, 2016 - فراخوان ثبت نام شرکت در هفدهمین مسابقات ملی در کردکوی+جزئیات. مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کردکوی از علاقمندان جهت شرکت در هفدهمین ...
ثبت احوال کردکوي
www.golestancr.ir/kordkuy/index.html
Translate this page
پیام ثبت احوال استان گلستان به مناسبت یوم الله 22 بهمن ... از رییس اداره ثبت احوال شهرستان کردکوی تجلیل بعمل آمد ... بازدید فرماندار کردکوی از اداره ثبت احوال.
تمدید تمدید تمدید تمدید تمدید تمدید تمدید تمدید تمدید تمدید ...
is...
Translate this pageInstitute of Standards and Industrial Research of Iran
نشان تجارتی ثبت شده. شیمیایی. و پلیمر ... شرکت تولیدی آرین ماکارون گرگان. ) سهامی خاص ... کردکوی. 6. شرکت تولیدی صنایع غذایی نوشگوار خراسان. ) سهامی خاص.
اسامی ثبت نام کنندگان کاندیدا شهر ترکمن کردکوی
iruni.ir/search/?q=اسامی+ثبت+نام...کردکوی
Translate this page
به گزارش خبرگزاری مهر ، به نقل از استانداری گلستان، اسامي داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های «گرگان و آق قلا»، «کردکوي، ترکمن، بندرگز ...
ليست شركتها.xlsx
www.mcls.gov.ir/icm_content/.../40923_orig.pdf?t...
Translate this page
May 6, 2014 - ﻧﺎم ﺷﺮﮐﺖ. ﺷﻤﺎره ﺛﺒﺖ. ﺗﺎرﯾﺦ ﺛﺒﺖ. ﻣﺪﯾﺮ ﻋﺎﻣﻞ. آدرس. ﮐﺪ ﭘﺴﺘﯽ. ﺗﻠﻔﻦ. رﺷﺘﻪ ﻫﺎ. ﺷﻤﺎره ﮔﻮاﻫﯿﻨﺎﻣﻪ. ﺗﺎرﯾﺦ ﺻﺪورﮔﻮاﻫﯿﻨﺎﻣﻪ. 1. 1. ﺳﺎزه آﻓﺮﯾﻨﺎن ﻧﻮﯾﻦ ... ﭼﻨﺎر ﻟﺘﻪ ﮐﺮدﮐﻮي. 2186. 1377. اﺣﻤﺪ ﮐﺮﯾﻤﯽ.
آموزشگاه زبان شکوه کردکوی
k-shokouh.com/
Translate this page
جهت ثبت نام دوره های ویژه مربیگری آموزش زبان انگلیسی به آموزشگاه مراجعه نمایید. ... تمامی شرکت کنندگان این کلاسها بزرگسالان می باشند که بعد از آزمون تعیین ...
شرکت سرمایه گذاری استان گلستان - صفحه نخست
www.golestan-ico.ir/
Translate this page
مجمع عمومي عادی سالیانه شركت سرمايه گذاري استان گلستان در ساعت 10 روز چهارشنبه مورخ 30/10/1394 در محل دفتر شركت سرمایه گذاری استان گلستان واقع در گرگان ...
ثبت و رتبه بندی شركتها - گرگان تجارت
www.gorgan-tejarat.ir/view/cat/.../مالی%20و%20اداری
Translate this page
آگهی و نیازمندیهای خدمات اداری ثبت و رتبه بندی شركتها آگهی های ثبت و رتبه بندی شركتها ,نیازمندیهای ثبت و رتبه بندی شركتها ,نیازمندی های ثبت و رتبه بندی ...
عبدالرضا ساور با مشایعت اقوام در کردکوی وارد عرصه انتخابات ...
www.sahelegomishan.ir/.../9484-عبدالرضا-ساور-با-م...
Translate this page
Dec 24, 2015 - عبدالرضا ساور با مشایعت اقوام در کردکوی وارد عرصه انتخابات شد+تصاویر و ... شهرستان کردکوی شد و برای شرکت در انتخابات مجلس ثبت نام کرد.

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت اسم تک سیلابی شرکت

توضیح در خصوص ثبت اسم تک سیلابی -ثبت ایلیا برای صاحبان کسب و کار که علاقه مند به ثبت اسم تک سیلابه شرکت هستند راهکار خوبی را در نظر گرفته است-با ما تماس .

ثبت شرکت ارزان و رایگان

توضیح در خصوص ثبت شرکت ارزان - جهت راهنمایی در مورد هزینه و تعرفه ثبت شرکت ارزان و همچنین در برخی موارد رایگان این مقاله را به طور کامل مطالعه نمایید.

آدرس و تلفن اداره ثبت شرکتهای تهران

شماره تلفن اداره ثبت شرکتها وموسسات غیر تجاری تهران - تهران خیابان میرداماد تقاطع مدرس پ275 تلفن : 02175396 * 19 - 02122268917 - قانون ثبت شرکتها مصوب 1310 می باشد بموجب نظامنامه اجرایی همین قانون دایره ای به نام ثبت شرکتها و علائم تجاری و اختراعات تحت نظر ثبت کل مملکتی شکل گرفت.

استعلام شماره ثبت شرکت

استعلام شماره ثبت شرکت - زمانی که کارهای مربوط به ثبت شرکت تمام شد،از طرف اداره ثبت شرکتها یک شماره به شرکت اختصاص داده میشود.پس از آن شرکت با این شماره ..

ثبت شرکت فوری و سریع

ثبت شرکت فوری و سریع - متولی ثبت شرکت در تهران ،اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری است و در خارج از تهران در صورتی که اداره ی نام برده دایر نشده باشد.

نام و اسم زیبا برای شرکت

نمونه نام و اسم زیبا برای ثبت شرکت، ثبت برند و نام تجاری،انتخاب اسم مفهومی برای شرکت ها -اگر قصد ثبت شرکت و یا برند و علائم تجاری را دارید در انتخاب نام شرکت دقت کنید. انتخاب نامی زیبا جهت نام تجاری شرکت نقطه تمرکز و قوت کلیه فعالیتهای بازاریابی است و مهم ترین و ماندگارترین بخش کار شما می باشد.

ثبت مهر شرکت

ثبت مهر شرکت در کرج توسط ثبت ایلیا - مهر هر شرکت به مثابه امضا و اعتبار و آبروی شرکت است و ممکن است با تقلید از آن هویت و اعتبار یک شرکت به خطر بیفتد و نشان آن به نوعی جعل شود که به همین دلیل ثبت شرکت ایلیا به دلیل جلوگیری از این موضوع مهر شرکت شما را به شکل مالکیت معنوی به ثبت می رساند.

تعرفه قیمت و هزینه ثبت شرکت ها

تعرفه و هزینه ثبت شرکت و صورتجلسه تغییرات شرکتها و دیگر خدمات ثبتی. در این مقاله سعی بر آن داشته ایم تا بررسی فاکتورهای تاثیر گذار در هزینه ثبت شرکت بپردازیم.

نحوه استعلام شماره ثبت شرکت

توضیح در خصوص نحوه استعلام شماره ثبت شرکت - واحدی که یک شرکت در آن ثبت گردیده مانند محل صدور شخص حقیقی است. در این جا برخی شناسه های مربوطه برای استعلام

استعلام نام شرکت - استعلام رایگان نام شرکت

استعلام رایگان نام شرکت - روش های استعلام نام شرکت به پایگاه های اطلاعاتی شناسه ملی اشخاص حقوقی کشور به نشانی http://www.ilenc.ir مراجعه کنید.این سامانه زیر نظر .

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟