لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ثبت شرکت در کاشمر


شرایط ثبت شرکت کاشمر

از عمده ترین راههایی که افراد حقیقی ار طریق آن از تخصص دیگر افراد استفاده و در پیشبرد اهداف خود بهره می برند ثبت شرکت می باشد . این مهم در انواع مختلف امکانپذیر می باشد . در واقع شرکت ها دارای 7 نوع می باشند و در این 7 قالب به ثبت می رسند ، افرادی که متقاضی ثبت شرکت می باشند با توجه به نوع فعالیت خود می توانند نوع شرکت را انتخاب کنند و هرکدام از انواع شرکت ها دارای موضوع فعالیت مخصوص خود می باشد ، به طور مثال موضوعات فرهنگی و هنری در قالب شرکت ها به ثبت نمی رسند و باید در قالب موسسه به ثبت برسند . جهت کسب اطلاعات کامل و جامع در این زمینه می توانید با کارشناسان مجرب مجتمع ثبت ایلیا در تماس باشید و از مشاوره رایگان ایشان بهره مند شوید .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت کاشمر

بعد از مرحله مشاوره تخصصی و انتخاب نوع شرکت ، لازم است مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت به مشاوران تحویل داده شود .این مدارک شامل مدارک هویتی (کارت ملی و شناسنامه ) تمام اعضای شرکت (اعم از سهامداران و بازرسان ) می باشد . همچنین یک قطعه عکس 3*4 از تمامی اعضا و نیز گواهی عدم سوء پیشینه از همه می باشد . لازم به ذکر است که برای برخی از موضوعات فعالیت نیاز به اخذ مجوز برای به ثبت رساندن می باشد به همین دلیل مجوز از سازمان و یا اتحادیه مربوطه نیز جزء مدارکی می باشد که در ابتدای کار بایستی تحویل داده شود .

زمان و هزینه ثبت شرکت کاشمر

در ارتباط با زمان و هزینه ثبت بایستی بیان کرد این موضوع به شرایط کلی شرکت بستگی دارد و در شهرهای مختلف ، متفاوت می باشد بستگی به شرایط کلی شرکت و همچنین اداره مربوطه دارد اینکه تعداد اعضا چند نفر باشند سرمایه اولیه معین چه میزان باشد و همچنین گستردگی موضوع فعالیت تا چه حد باشد . ولی به طور کلی زمان ثبت شرکت حدود 30 روز کاری به طول می انجامد . در ارتباط با زمان و هزینه می توانید با برقراری تماس و استفاده از مشاوره کارشناسان مجتمع ایلیا اطلاعات جامع تری کسب نمایید

ثبت شرکتهای تجاری در کاشمر

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کاشمر
ثبت شرکت سهامی خاص در کاشمر
ثیت شرکت تعاونی در کاشمر
ثبت موسسات غیرتجاری در کاشمر
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کاشمر

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت در اردستان

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمان تخصصی در زمینه ثبت شرکت آماده ارائه خدمات تخصصی و مشاوره ای به شما متقاضیان محترم در اردستان در این زمینه می باشد.

مدارک و مدت زمان لازم برای ثبت شرکت

در این مقاله به بررسی مدارک و زمان لازم برای ثبت شرکت برای کلیه شرکتها پرداخته و در ادامه مراحل ثبت شرکت را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

بهترین ثبت شرکت

بهترین ثبت شرکت لزوما" ارزانترین ثبت شرکت نیست . بهترین ثبت شرکت موسسه ثبت شرکتی است که مانند ثبت شرکت ایلیا از قدمت و سابقه کافی برخوردار باشد و با کادری مجرب علاوه بر اینکه همه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد ، صفر تا صد کار را نیز در اسرع وقت به انجام رساند.

استعلام شماره ثبت شرکت

استعلام شماره ثبت شرکت - زمانی که کارهای مربوط به ثبت شرکت تمام شد،از طرف اداره ثبت شرکتها یک شماره به شرکت اختصاص داده میشود.پس از آن شرکت با این شماره ..

ثبت شرکت ارزان و رایگان

توضیح در خصوص ثبت شرکت ارزان - جهت راهنمایی در مورد هزینه و تعرفه ثبت شرکت ارزان و همچنین در برخی موارد رایگان این مقاله را به طور کامل مطالعه نمایید.

استعلام ثبت شرکت

استعلام ثبت شرکت - در حال حاضر تنها منبع قابل استناد برای همه اشخاص ، ارگانها ، و سازمانهای دولتی و خصوصی سامانه استعلام اشخاص حقوقی کشور است و تنها شرکتها

استعلام نام شرکت - استعلام رایگان نام شرکت

استعلام رایگان نام شرکت - روش های استعلام نام شرکت به پایگاه های اطلاعاتی شناسه ملی اشخاص حقوقی کشور به نشانی http://www.ilenc.ir مراجعه کنید.این سامانه زیر نظر .

ثبت شرکت تضامنی

ثبت شرکت تضامنی - جهت تشکیل ثبت شرکت تضامنی کلیه ی سرمایه شرکت می بایست به صورت نقدی یا غیر نقدی در ابتدای امر پرداخت گردد.مجتمع ثبتی ایلیا در این خصوص .

تعرفه قیمت و هزینه ثبت شرکت ها

تعرفه و هزینه ثبت شرکت و صورتجلسه تغییرات شرکتها و دیگر خدمات ثبتی. در این مقاله سعی بر آن داشته ایم تا بررسی فاکتورهای تاثیر گذار در هزینه ثبت شرکت بپردازیم.

پلمپ دفاتر مالیاتی از اداره ثبت شرکتها

پلمپ دفاتر مالیاتی شرکت - اداره ثبت شرکتها پلمپ دفاتر - مدارک و مراحل لازم برای اخذپلمپ دفاتر قانونی شرکتها در سال 1396 و ۱۳۹۷ و مراحل ثبت نام در سامانه .

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟