لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ثبت شرکت در کاشمر


شرایط ثبت شرکت کاشمر

از عمده ترین راههایی که افراد حقیقی ار طریق آن از تخصص دیگر  افراد استفاده و در پیشبرد اهداف خود بهره می برند ثبت شرکت می باشد . این مهم در انواع مختلف امکانپذیر می باشد . در واقع شرکت ها دارای 7 نوع می باشند و در این 7 قالب به ثبت می رسند ، افرادی که متقاضی ثبت شرکت می باشند با توجه به نوع فعالیت خود می توانند نوع شرکت را انتخاب کنند و هرکدام از انواع شرکت ها دارای موضوع فعالیت مخصوص خود می باشد ، به طور مثال موضوعات فرهنگی و هنری در قالب شرکت ها به ثبت نمی رسند و باید در قالب موسسه به ثبت برسند . جهت کسب اطلاعات کامل و جامع در این زمینه می توانید با کارشناسان مجرب مجتمع ثبت ایلیا در تماس باشید و از مشاوره رایگان ایشان بهره مند شوید .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت کاشمر

بعد از مرحله مشاوره تخصصی و  انتخاب نوع شرکت ، لازم است مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت به مشاوران تحویل داده شود .این مدارک شامل مدارک هویتی (کارت ملی و شناسنامه ) تمام اعضای شرکت (اعم از سهامداران و بازرسان ) می باشد . همچنین  یک قطعه عکس 3*4 از تمامی اعضا و نیز گواهی عدم سوء پیشینه از همه می باشد . لازم به ذکر است که برای برخی از موضوعات فعالیت نیاز به اخذ مجوز برای به ثبت رساندن می باشد به همین دلیل مجوز از سازمان و یا اتحادیه مربوطه نیز جزء مدارکی می باشد که در ابتدای کار بایستی تحویل داده شود .

 زمان و هزینه ثبت شرکت کاشمر

در ارتباط با زمان و هزینه ثبت بایستی بیان کرد این موضوع به شرایط کلی شرکت بستگی دارد و در شهرهای مختلف ، متفاوت می باشد بستگی به شرایط کلی شرکت و همچنین اداره مربوطه دارد اینکه تعداد اعضا چند نفر باشند سرمایه اولیه معین چه میزان باشد و همچنین گستردگی موضوع فعالیت تا چه حد باشد . ولی به طور کلی زمان ثبت شرکت حدود 30 روز کاری به طول می انجامد . در ارتباط با زمان و هزینه می توانید با برقراری تماس و استفاده از مشاوره کارشناسان مجتمع ایلیا اطلاعات جامع تری کسب نمایید 

ثبت شرکتهای تجاری در کاشمر

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کاشمر
ثبت شرکت سهامی خاص در کاشمر
ثیت شرکت تعاونی در کاشمر
ثبت موسسات غیرتجاری در کاشمر
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کاشمر

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

آدرس اداره ثبت شرکت های تبریز

ثبت شرکت ایلیا کلیه مراحل ثبت شرکت در تبریز را برایتان به انجام می رساند و در مراحل آخر که نیاز به مراجعه به اداره ثبت شرکت در تبریز می باشد ، آدرس اداره ثبت شرکت در تبریز در اختیار شما موکل عزیز قرار می گیرد .

ثبت شرکت در گیلان

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمان تخصصی در زمینه ثبت شرکت آماده ارائه خدمات تخصصی و مشاوره ای به شما متقاضیان محترم در گیلان در این زمینه می باشد.

آدرس اداره ثبت شرکت های شیراز

به منظور ثبت شرکت در شیراز آدرس اداره ثبت شرکت های شیراز لازم می باشد که چنانچه ثبت شرکت ایلیا این کار را برایتان به انجام برساند این آدرس را در اختیارشما می گذارد .

آدرس اداره ثبت شرکت های کرمان

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت در کرمان با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیاتماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

ثبت شرکت در زاهدان

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکت در زاهدان میتواند شما متقاضیان محترم را در این زمینه به صورت کاملا تخصصی راهنماییی نماید

ثبت شرکت در دامغان

جهت کسب اطلاعات تکمیلی درخصوص ثبت شرکت در دامغان با دپارتمان های تخصصی ایلیا دردامغان تماس حاصل نمایید و از مشاوره های رایگان کارشناسان ما بهره مند گردید

ثبت شرکت در ارومیه

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند آماده ارائه خدمات به متقاضیان ثبت شرکت در ارومیه می باشد.

ثبت شرکت در اراک

ثبت شرکت در اراک مانند سایر شهرها توسط ثبت شرکت ایلیا برای شما به انجام می رسد البته برای این کار به شکل غیر حضوری در خدمت شما عزیزان می باشیم جهت کسب اطلاعات کامل تر بر مقاله زیر مرور اجمالی داشته باشید و یا با کارشناسان ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید .

آدرس اداره ثبت شرکت های اراک

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود در خصوص ثبت شرکت دراراک با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید و ازمشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

ثبت شرکت در دهلران

ثبت شرکت در دهلران ، توسط ثبت شرکت ایلیا مراحل تعیین نام تنظیم و ثبت اوراق ثبتی شرکت شما و سایر مراحل که در این مطلب به آنها اشاره شده است انجام می شود همچنین با تماس با ما می توانید اطلاعات کامل تری نیز اخذ نمایید.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
02632137
02126655119