نور از شهرهای استان مازندران و جز مقاصد گردشگران داخی و خارجی است. این شهر از شمال به دریای خزر و از جنوب به جنگلهای هیرکانی با قدمت های 2000 و 3000 ساله می رسد که جذابیت خاصی به آن بخشیده است . اغلب ثبت شرکت در نور برای سرمایه گذاران از تهران یا ساکنان همین شهر در زمینه ویلاسازی و یا توریسم صورت می گیرد .

ثبت شرکت در نور

شرایط ثبت شرکت در نور

ثبت شرکت با حداقل دونفر شریک ممکن می شود که البته بر اساس نوع شرکت تعداد سهتامداران نیز تغییر می کند ، لذا  در ابتدا  باید نوع شرکت را مشخص کنیم و سپس بر اساس نوع شرکت تعدادی از شرکای معتمد  را انتخاب کنیم و قالب ثبتی  شرکت را هم بر اساس هدفمان از فعالیت تجاری باید تعیین کنیم .

مراحل ثبت شرکت در نور 

نخستین گام  رجوع به سایت اداره ثبت شرکتها به آدرس http://irsherkat.ssaa.ir می باشد با رفتن به این سایت باید ثبت شرکت دراستان مازندران را انتخاب  کنید و سپس صفحه به صفحه تا پذیرش نهایی ادامه دهید . سپس در مرحله آخر شماره پیگیری بگیرید، با  این شماره پذیرش می توانید سایر مراحل ثبت شرکت را تا اخذ مدارک ثبت شرکت در نور کامل کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر خواندن این مقاله توصیه می شود : ثبت شرکت در ساری 

 مدارک لازم جهت ثبت شرکت در نور 

کلیه مدارک لازم جهت ثبت شرکت در نور شامل مدارک شناسایی شرکا و گواهی عدم سوپیشینه و در برخی موارد مجوز یا مدرک تحصیلی می باشد .

 زمان و هزینه ثبت شرکت در نور

با توجه به وضیعت سامانه اداره ی ثبت شرکتها نور و همچنین آیتم های لازم در حوزه ی ثبت شرکت ها در نور زمان و هزینه  امور ثبتی در نور متغیر می باشد.به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه ثبت شرکت پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه نمایید : تعرفه قیمت و هزینه شرکتهای  تجاری

ارتباط با ما

جهت ارتباط با مشاوران ثبت شرکتهای ایلیا و به منظور کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید با شماره همراه مشاور ایلیا در ذیل تماس حاصل نمایید .

همراه مشاور ایلیا

انواع ثبت شرکت های تخصصی و تجاری در واحد ثبتی نوشهر

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

ثبت شرکت سهامی خاص

ثبت شرکت تضامنی

ثبت شرکت تعاونی

ثبت شرکت سهامی عام

ثبت شرکت تولیدی

ثبت شرکت ساختمانی

ثبت شرکت پیمانکاری

ثبت شرکت خدماتی

ثبت شرکت بازرگانی

ثبت شرکت صنعتی