• شرایط ثبت شرکت در نظرآباد

امروزه با افزایش روز افزون کسب و کار اشخاص و انواع تجارت و مبادلات نیاز به ثبت شرکت حس می شود و اشخاص حقیقی و حقوقی جهت قانونی کردن فعالیت هایشان ناگزیر به ثبت شرکت هستند و به همین دلیل است که نیاز به ثبت شرکت بسیار حائز اهمیت شده است ، در همین راستا است که افراد می توانند از مشاوره تخصصی کارشناسان زبده مجتمع ثبتی ایلیا در جهت ثبت استفاده کنند .

مراحل ثبت شرکت در نظرآباد

جهت ثبت شرکت بهتر است قبل از هرگونه اقدامی از مشاوره کارشناسان حرفه ای در این زمینه بهره ببرید تا مراحل ثبت شرکت را به طور کامل شرح دهند بعد از کسب اطلاعات لازم و کافی در این زمینه اقدام به ثبت شرکت شخصا و یا از طریق وکیلتان اقدام نمایید .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در نظرآباد

مدارکی که جهت ثبت شرکت مورد نیاز و ضروری می باشد در مرحله اول اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه همه اعضای شرکت و بعد گواهی عدم سوء پیشینه همه اعضا می باشد . در مورد گواهی عدم سوء یشینه لازم به ذکر است که مجتمع ثبتی ایلیا در این راستا به اشخاص معرفی نامه تحویل می دهد که از طریق آن و با مراجعه به مراکز پلیس + 10 میتوانید در مدت 6 الی 7 روز گواهی عدم سوء پیشینه را دریافت نمایید .

زمان و هزینه ثبت شرکت در نظرآباد

مدت زمانی که مورد نیاز است جهت ثبت شرکت بستگی به روند کار حوزه ثبتی که شرکت باید در آن به ثبت برسد دارد با توجه به اینکه مرحله اول ثبت شرکت از طریق ثبت در سامانه انجام می شود تا حدودی کار سریعتر انجام می شود اما تسریع در بقیه امور ثبت بستگی به انجام روند اداری در حوزه ثبتی منطقه دارد . هزینه ثبت شرکت نیز به چند آیتم مانند موضوع فعالیت و همچنین میزان سرمایه اولیه که افراد در ابتدای کار معین می کنند بستگی دارد .

ثبت شرکتهای تجاری در نظرآباد

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در نظرآباد
ثبت شرکت سهامی خاص در نظرآباد
ثیت شرکت تعاونی در نظرآباد
ثبت موسسات غیرتجاری در نظرآباد
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در نظرآباد