توضیحات تکمیلی در خصوص مراحل ثبت شرکت در نجف آباد

به استناد قانون تجارت شرکتها در قالبهای زیر به ثبت میرسند که عبارتند از : مسئولیت محدود ،سهامی عام، سهامی خاص، مختلط سهامی،تضامنی، تعاونی و نسبی که رایج ترین آنها شرکت مسئولیت محدود و سهامی خاص می باشد. اشخاص با توجه به نوع فعالیت و تعداد اعضاء تشکیل دهنده میتوانند یکی از قالبهای فوق را انتخاب نمایند توجه داشته باشید که برخی از موضوعات فعالیت نیازمند اخذ مجوز از ارگانهای ذی صلاح می باشد. گام بعدی بعد از انتخاب قالب ثبتی و مشخص شدن سهامداران و اعضاء هیئت مدیره طراحی و تنظیم موضوع فعالیت به صورت جامع و کامل می باشد که این امر نیازمند تجربه وتخصص در این زمینه است شما میتوانید جهت کسب اطلاع از کلیه مراحل  ثبت شرکت در نجف آباد و اقدامات پس از ثبت که کاملا به صورت تخصصی توسط دپارتمان مجتمع ثبتی ایلیا انجام میشود در تماس باشید.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در نجف آباد

شرکتها با توجه به نوع آنها مدارک مختلفی را نیازمند هستند به عنوان مثال درشرکتهای با مسئولیت محدود با نیازمند دو نفر سهامدار و عضو هیئت مدیره بالای 18 سال می باشیم که ارائه مدارک شناسایی (کپی کارت ملی و شناسنامه ) این دونفر الزامی می باشد در مقابل در شرکتهای سهامی خاص نیازمند 3نفر سهامدار و عضو هیئت مدیره و 2 نفر بازرس اصلی و علی البدل می باشیم در این صورت ارائه مدارک شناسایی کلیه اعضاء الزامی می باشد در صورتی که موضوع فعالیت نیازمند مجوز باشد ارائه مجوز یکی از مهم ترین مدارک جهت ثبت شرکت می باشد.

 زمان و هزینه ثبت شرکت در نجف آباد

مدت زمان ثبت یک شرکت به طور معمول تقریبا بین 25 الی 30 روز کاری میباشد اما با توجه به وضعیت سامانه در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری در نجف آباد مدت زمان و هزینه های امور ثبتی یک شرکت متغیر می باشد