ثبت شرکت در میاندوآب

 ثبت شرکت در میاندوآب 

میاندوآب در استان آذربایجان شرقی قرار دارد  ، وجه تسمیه این شهر واقع شدن میان دو رود سیمینه رود و زرینه رود است .این شهر دارای آب و هوایی معتدل است و سوغات و صنعت آن قند است و در همین راستا هم ثبت شرکت در میاندوآب دارای نرخ بالایی می باشد .

فرایند ثبت شرکت در میاندوآب

به منظور ثبت شرکت در میاندوآب ابتدا باید به سامانه اداره ثبت شرکت های میاندوآب مراجعه کنید یعنی سامانه ثبت شرکت ها حوزه آذربایجان شرقی و پس از ورود مشخصات خود و شرکا و شرکت شامل سرمایه اولیه ، تاریخ شروع کار شرکت ، موضوع فعالیت، اسامی شرکت ، سهم الشرکه وسمت ها ،  امضا داران شرکت و ... شماره پذیرش دریافت کنید و پس از تایید این اطلاعات و انتخاب یک اسم از سوی اداره ثبت شرکت میاندوآب ، فرایند ارائه مدارک در دونسخه به مرجع ثبت شرکت ها باید انجام شود که در پایان کار یک نسخه از آن را از اداره ثبت شرکت ها تحویل می گیرید .

ثبت شرکت در میاندوآب باتوجه به رونق کسب و کار در میاندوآب حائز اهمیت می باشد . با ثبت شرکت در میاندوآب میتوانید از مشاوره های تخصصی کار گروه ثبت ایلیا در میاندوآب  بهره مند گردید .

کلیه مراحل ثبت شرکت در میاندوآب کاملا به صورت تخصصی توسط کار گروه ثبت شرکت در میاندوآب موسسه ثبت ایلیا انجام می شود .

 مدارک لازم جهت ثبت شرکت در میاندوآب 

کلیه مدارک لازم جهت شرکت در میاندوآب شامل مدارک شناسایی و برخی مدارک که  توسط کار گروه ثبت شرکت در میاندوآب موسسه ثبت ایلیا توضیح داده می شود لازم است .

 زمان و هزینه ثبت شرکت در میاندوآب

با توجه به وضیعت سامانه اداره ی ثبت شرکتها میاندوآب و همچنین آیتم های لازم در حوزه ی ثبت شرکتها در میاندوآب زمان و هزینه ی امور ثبتی در میاندوآب متغیر می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت شرکت در میاندوآب با ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل فرمایید .

همراه مشاور ایلیا