لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ثبت شرکت در مهران


توضیحات تکمیلی در خصوص مراحل ثبت شرکت در مهران

اکثر مدیران که قصد تاسیس شرکت هایی با موضوعیت تولیدی دارند سعی میکنند فضاسازی و ساختار اولیه شرکت را در مکانهایی که مناسب این فرایند است بنا کنند به همین جهت شهرک های صنعتی نزدیک به شهرهای بزرگ مهران  بدلیل قابلیت دسترسی به منابع پایتخت گزینه مناسبی برای این امر میباشد.شهرک صنعتی نیز با دسترسی های مناسب گزینه خوبی برای ثبت شرکت میباشد به طوری که اخذ جواز تاسیس از سازمان صنعت معدن تجارت در شهرک صنعتی قابلیت بیشتری دارد.برای ثبت شرکتهای تولیدی قالب شرکتهای سهامی خاص گزینه مناسب تری میباشد.به طوری که برای شرکت در مناقصات و همینطور اخذ وام میتواند مناسب ترین گزینه باشد.برای ثبت اینگونه شرکتها میبایست ابتدا شرایط ثبت شرکت را در این حوزه ثبتی داشته باشید.شرایط اولیه وجود حداقل سه سهامدار بالای 18 سال و دو بازرس است که این بازرسین (اصلی و علی البدل)نباید از فامیلین درجه یک یا دو باشند و در اصطلاح نسبت سببی و نسبی نداشته باشند.پس از اخذ شرایط اولیه ثبت سامانه ای و تایید نام از سوی اداره ثبت شرکتها، امضای اوراق توسط شما انجام و کار به حوزه ثبتی شما ارسال میگردد و پس از گذشت زمان مناسب،آگهی تاسیس صادر میگردد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در مهران

*کپی شناسنامه و کارت ملی تمامی سهامداران و بازرسین(در صورت وجود توضیحات،کپی از صفحه توضیحات نیز الزامی است.)

*یک قطعه عکس 4*6 برای صدور معرفی نامه عدم سوپیشینه(سهامداران و بازرسین باید نامه عدم سوپیشینه را دریافت نمایند)

*مدرک تحصیلی در صورت نیاز

زمان و هزینه ثبت شرکت در مهران

زمان ثبت شرکت در این حوزه ثبتی 20 الی 25 روز و هزینه ثبتی با توجه به سرمایه شرکت شما متفاوت خواهد بود که پس از برسی های اولیه از جانب مشاورین مجتمع ثبتی ایلیا هزینه های جز محاسبه و نهایتا هزینه ثبت محاسبه میگردد.

ثبت شرکتهای تجاری در مهران

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در مهران

ثبت شرکت سهامی خاص در مهران

ثبت شرکت تعاونی در مهران

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در مهران 

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت در کرمان

جهت کسب اطلاعات تکمیلی ثبت شرکت در کرمان با دپارتمان های مجتمع ثبتی ایلیا در کرمان تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان کارشناسان این مجتمع بهره مند گردید.

ثبت شرکت در یزد

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمان تخصصی در زمینه ثبت شرکت آماده ارائه خدمات تخصصی و مشاوره ای به شما متقاضیان محترم در یزد در این زمینه می باشد.

آدرس اداره ثبت شرکت های کرمان

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت در کرمان با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیاتماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

آدرس اداره ثبت شرکت های کرمانشاه

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود در خصوص ثبت شرکت در کرمانشاه با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید و از مشاوره کارشناسان بهره مند گردید.

ثبت شرکت در گرگان

ثبت شرکت در شهر گرگان و سایر شهرهای استان گلستان را می توان به شکل غیرحضوری به انجام رساند و به همین دلیل ثبت شرکت ایلیا کلیه این مسیر را در کنار شماست . برای اطلاع از روند ثبت شرکت گرگان می توانید این مقاله را مطالعه فرمایید .

آدرس اداره ثبت شرکت های اردبیل

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت در اردبیل با دپارتمان تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید .

آدرس اداره ثبت شرکت های مشهد

ثبت شرکت ایلیا سالهاست که ثبت شرکت در مشهد را همانند سایر استان ها و شهرهای سراسر ایران به انجام می رساند برای این کار تنها کافی است که با ثبت ایلیا تماس بگیرید تا حتی به شکل غیرحضوری ثبت شرکت در مشهد ربرای شما انجام شود و آدرس اداره ثبت شرکت مشهد نیز در این روند در اختیار شما قرار بگیرد .

ثبت شرکت در همدان

به منظور تکمیل اطلاعات خود در زمینه ثبت شرکت در همدان با مشاورین و کارشناسان متخصص و مجرب مجتمع ثبتی ایلیا درتماس باشید و از تجربیات آنها بهره مند گردید.

ثبت شرکت در زنجان

ثبت شرکت در زنجان نزد اداره ثبت شرکت های زنجان انجام می شود بدین منظور مراحلی باید طی شود که ثبت شرکت ایلیا پس از ارائه مشاوره رایگان کلیه این مراحل را برای شما به انجام می رساند.

آدرس اداره ثبت شرکت های ارومیه

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود در خصوص ثبت شرکت در ارومیه با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نماییدو ازمشاوره تخصصی کارشناسان بهره مندگردید.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟