لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت شرکت در مهران


توضیحات تکمیلی در خصوص مراحل ثبت شرکت در مهران

اکثر مدیران که قصد تاسیس شرکت هایی با موضوعیت تولیدی دارند سعی میکنند فضاسازی و ساختار اولیه شرکت را در مکانهایی که مناسب این فرایند است بنا کنند به همین جهت شهرک های صنعتی نزدیک به شهرهای بزرگ مهران بدلیل قابلیت دسترسی به منابع پایتخت گزینه مناسبی برای این امر میباشد.شهرک صنعتی نیز با دسترسی های مناسب گزینه خوبی برای ثبت شرکت میباشد به طوری که اخذ جواز تاسیس از سازمان صنعت معدن تجارت در شهرک صنعتی قابلیت بیشتری دارد.برای ثبت شرکتهای تولیدی قالب شرکتهای سهامی خاص گزینه مناسب تری میباشد.به طوری که برای شرکت در مناقصات و همینطور اخذ وام میتواند مناسب ترین گزینه باشد.برای ثبت اینگونه شرکتها میبایست ابتدا شرایط ثبت شرکت را در این حوزه ثبتی داشته باشید.شرایط اولیه وجود حداقل سه سهامدار بالای 18 سال و دو بازرس است که این بازرسین (اصلی و علی البدل)نباید از فامیلین درجه یک یا دو باشند و در اصطلاح نسبت سببی و نسبی نداشته باشند.پس از اخذ شرایط اولیه ثبت سامانه ای و تایید نام از سوی اداره ثبت شرکتها، امضای اوراق توسط شما انجام و کار به حوزه ثبتی شما ارسال میگردد و پس از گذشت زمان مناسب،آگهی تاسیس صادر میگردد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در مهران

*کپی شناسنامه و کارت ملی تمامی سهامداران و بازرسین(در صورت وجود توضیحات،کپی از صفحه توضیحات نیز الزامی است.)

*یک قطعه عکس 4*6 برای صدور معرفی نامه عدم سوپیشینه(سهامداران و بازرسین باید نامه عدم سوپیشینه را دریافت نمایند)

*مدرک تحصیلی در صورت نیاز

زمان و هزینه ثبت شرکت در مهران

زمان ثبت شرکت در این حوزه ثبتی 20 الی 25 روز و هزینه ثبتی با توجه به سرمایه شرکت شما متفاوت خواهد بود که پس از برسی های اولیه از جانب مشاورین مجتمع ثبتی ایلیا هزینه های جز محاسبه و نهایتا هزینه ثبت محاسبه میگردد.

ثبت شرکتهای تجاری در مهران

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در مهران

ثبت شرکت سهامی خاص در مهران

ثبت شرکت تعاونی در مهران

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در مهران

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ارزانترین ثبت شرکت

ثبت شرکت مانند هر موضوع خدماتی دیگری هزینه های خود را دارد و فرایندی است که مدت زمانی حدود دوهفته حداقل زمان بر است و شامل مراحلی است که به شکل اینترنتی

ثبت شرکت دانش بنیان

ثبت شرکت دانش بنیان - شرکتهاي دانش بنیان بصورت عادي در اداره کل ثبت شرکتها بايد ثبت شوند و در هنگام ثبت،هیچ تفاوتی بین شرکتها عادی و دانش بنیان وجود ندارد.

چگونگی رعایت ماده 105 لایحه اصلاحی قانون تجارت شرکتها

همان طور که رد ماده 105 لایحه اصلاحی قانون تجارت بیان شده است صورتجلسه مجامع عمومی می بایستی به امضاء هیات رئیسه (رئیس جلسه، دو ناظر و منشی) مجمع برسد...

ثبت شرکت دانش بنیان فوری و سریع

ثبت شرکت دانش بنیان سریع -بی شک نخستین گام که می تواند یاری رسان خوبی برای پیشبرد اهدافتان جهت ثبت شرکت سریع دانش بنیان باشد موسسه حقوقی بین الملل ایلیاست.

تعرفه قیمت و هزینه ثبت شرکت ها

تعرفه و هزینه ثبت شرکت و صورتجلسه تغییرات شرکتها و دیگر خدمات ثبتی. در این مقاله سعی بر آن داشته ایم تا بررسی فاکتورهای تاثیر گذار در هزینه ثبت شرکت بپردازیم.

روزنامه رسمی ثبت شرکت ها

روزنامه رسمی ثبت شرکت ها - یکی از مراحل ثبت شرکت و در واقع آخرین مرحله ثبت شرکتها چاپ آگهی در روزنامه رسمی می باشد.جهت چاپ آگهی تاسیس پیش آگهی و یا آگهی

آگهی تاسیس شركت

آگهی تاسیس شركت پس از اتمام فرایند ثبت شرکت لازم است که در روزنامه رسمی کشور چاپ شود و بدین منظور صدور پیش آگهی توسط اداره ثبت نیاز است.

مراحل تشکیل و تاسیس ثبت شرکت

مراحل ثبت شرکت رو بلدی - مراحل تشکیل و تاسیس ثبت شرکت - تمامی مراحل مدارک، زمان و هزینه ثبت شرکتها در این مقاله ازابتدا تا انتها به طور کامل مطالعه نمایید.

ثبت اسم تک سیلابی شرکت

توضیح در خصوص ثبت اسم تک سیلابی -ثبت ایلیا برای صاحبان کسب و کار که علاقه مند به ثبت اسم تک سیلابه شرکت هستند راهکار خوبی را در نظر گرفته است-با ما تماس .

مدت زمان مدیریت اعضای هیئت مدیره در شرکتها

مدت زمان مدیریت اعضای هیئت مدیره در شرکتها ماده 136در صورت انقضاء مدت ماموریت مدیران تا انتخاب مدیران جدید، مدیران سابق کماکان مسئول امور شرکت خواهند بود.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پرسش و پاسخ های شما
کرمی
با سلام و احترام من مریم کرمی هستم . در خصوص موضوع ثبت شرکت در مهران نیاز به راهنمایی دارم.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
درود بر شما سرکار خانم کرمی جهت در خواست سرکار در خصوص موضوع ( ثبت شرکت در مهران ) کارشناسان حقوقی و ثبتی مجتمع ایلیا تا نیم ساعت دیگر در خدمت شما خواهند بود.
پاسخ
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟