لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت شرکت در مرند


شرایط ثبت شرکت در مرند

اشخاص حقیقی و حقوقی جهت استفاده از تجربیات و تخصص دیگر بنگاه ها می توانند ثبت شرکت نمایند ، به ثبت رساندن شرکت در واقع به افراد و شرکت ها اجازه میدهد اطلاعات و تخصص خود را به تبادل گذاشته و باعث کسب سود برایشان شود . در همین راستا می توانند فعالیت خودرا در قالب انواع شرکت و موسسه به ثبت برسانند ، نوع شرکتی که افراد انتخاب می کنند بستگی به نوع فعالیت آنها دارد .می توانند با توجه به فعالیتی که انجام میدهند و یا قصد انجام دارند نوع شرکت را انتخاب کنند .

نحوه ثبت شرکت در مرند

جهت ثبت شرکت بهتر است افراد از تخصص کارشناسان متخصص در این زمینه استفاده کنند زیرا این فرایند پیچیده و حساس می باشد و در صورت به وجود آمدن مشکل در روند کار غیر قابل بازگشت می باشد . در شروع کار بهتر است از مشاوره کارشناسان باتجربه در این زمینه استفاده شود .

مراحل ثبت شرکت مرند

در مرحله اول اشخاص مدارک شناسایی مورد نیاز که شامل اصل مدارک ماهوی می باشد را به کارشناس تحویل داده همچنین نیاز به گواهی عدم سوء پیشینه می باشد که افراد با مراجعه به مراکز پلیس +10 قادر به دریافت آن می باشند . در صورتیکه ثبت شرکت سهامی خاص انجام شود مدرک جهت باز کردن حساب به نام شرکت نیز مورد نیاز است . بعد از تکمیل مدارک و تحویل به کارشناس ثبت شرکت آغاز می شود .

مدت زمان ثبت شرکت در مرند

مدت زمان ثبت شرکت را نمیتوان به طور کامل و دقیق مشخص کرد زیرا به چند مورد متغییر بستگی دارد و در موارد مختلف تاثیر متفاوتی دارد ، اداره ثبت در شهرهای متفاوت شعبه دارد که روند کار درمراکز استان های متفاوت در زمان های گوناگون انجام می شود از همین جهت نمیتوان زمان کاملا دقیق را معین کرد . اما اگر بخواهیم به طور کلی و تقریبی بیان کرد حدود 20 الی 30 روز زمان نیاز است .

هزینه ثبت شرکت در مرند

در هزینه ثبت شرکت چند مورد تاثیرگذار است که بسیار اهمیت دارند ، 1 تعداد نفرات عضو شرکت 2 میزان سرمایه اولیه برای شرکت که اعضا در ابتدا مشخص میکنند 3 میزان موضوع فعالیت و مواردی که در موضوع ذکر می شود . بر این اساس و با توجه به این موارد است که هزینه ثبت مشخص می شود.

ثبت شرکتهای تجاری در مرند
  • ثبت شرکت با مسئولیت محدود در مرند
  • ثبت شرکت سهامی خاص در مرند
  • ثبت موسسه در مرند
  • ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در مرند
  • ثبت شرکت تعا ونی در مرند

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

تعرفه قیمت و هزینه ثبت شرکت ها

تعرفه و هزینه ثبت شرکت و صورتجلسه تغییرات شرکتها و دیگر خدمات ثبتی. در این مقاله سعی بر آن داشته ایم تا بررسی فاکتورهای تاثیر گذار در هزینه ثبت شرکت بپردازیم.

تفاوت شرکت تجارتی با موسسات غیرتجاری

کارشناسان متخصص و مجرب ثبت شرکت ایلیا با دانش به روز تفاوت شرکت تجارتی با موسسات غیرتجاری را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

استعلام ثبت شرکت

استعلام ثبت شرکت - در حال حاضر تنها منبع قابل استناد برای همه اشخاص ، ارگانها ، و سازمانهای دولتی و خصوصی سامانه استعلام اشخاص حقوقی کشور است و تنها شرکتها

ثبت شرکت بازرگانی

مراحل ، شرایط و مدارک لازم جهت ثبت شرکتهای بازرگانی در ایران - متقاضیان ثبت شرکتهای بازرگانی میتوانند فرآیند ثبت خود را به دو صورت توسط خود و یا وکیل ثبتی

آدرس و تلفن اداره ثبت شرکتها

آدرس و تلفن اداره ثبت شرکتها - ادرس اداره ثبت شرکتهای کلیه مراکز ثبتی کشور در اداره مطلب نمایان است . در صورت نیاز به ادرس و تلفن ادراه ثبت شرکتهای هر استان بعد از تاریخچه تشکیل این ادراه به موضوع فوق پرداخته شده است. تهران خیابان میرداماد تقاطع مدرس پ275 تلفن : 75396 021 * 19 - 22268917 -021

ثبت شرکت تضامنی

ثبت شرکت تضامنی - جهت تشکیل ثبت شرکت تضامنی کلیه ی سرمایه شرکت می بایست به صورت نقدی یا غیر نقدی در ابتدای امر پرداخت گردد.مجتمع ثبتی ایلیا در این خصوص .

سایت روزنامه رسمی شرکت

مشاورین متخصص ثبت شرکت و ثبت برند ایلیا آماده اند تا تمامی اطلاعات لازم را در زمینه سامانه ثبت روزنامه رسمی شرکت به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان بگذارند .

انتخاب اعضای هیئت مدیره شرکت

انتخاب اعضای حقوقی هیات مدیره - با بیان مقررات مذکور در مراتب فوق، اشخاص حقوقی را می توان به مدیریت شرکت انتخاب نمود. در این صورت شخص حقوقی، همان مسئولیت..

موضوع فعالیت شرکت

موضوع شرکت کارهای مربوط به شرکت را برای ما نمایان می سازد همانطور که شرکت ها باتوجه به موضوع خود باهمان موضوع به ثبت می رسند باید مطابق آن موضوع نیز کار های خود را انجام دهند .انتخاب موضوع شرکت از مباحث اولیه واصلی است که درهنگام تاسیس شرکت به اوج خود میرسد شرکت ها طبق موضوع خود ثبت می شوند...

ثبت شرکت دانش بنیان

ثبت شرکت دانش بنیان - شرکتهاي دانش بنیان بصورت عادي در اداره کل ثبت شرکتها بايد ثبت شوند و در هنگام ثبت،هیچ تفاوتی بین شرکتها عادی و دانش بنیان وجود ندارد.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟