لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ثبت شرکت در مرند


شرایط ثبت شرکت در مرند

اشخاص حقیقی و حقوقی جهت استفاده از تجربیات و تخصص دیگر بنگاه ها می توانند ثبت شرکت نمایند ، به ثبت رساندن شرکت در واقع به افراد و شرکت ها اجازه میدهد اطلاعات و تخصص خود را به تبادل گذاشته و باعث کسب سود برایشان شود . در همین راستا می توانند فعالیت خودرا در قالب انواع شرکت و موسسه به ثبت برسانند ، نوع شرکتی که افراد انتخاب می کنند بستگی به نوع فعالیت آنها دارد .می توانند با توجه به فعالیتی که انجام میدهند و یا قصد انجام دارند نوع شرکت را انتخاب کنند .

نحوه ثبت شرکت در مرند

جهت ثبت شرکت بهتر است افراد از تخصص کارشناسان متخصص در این زمینه استفاده کنند زیرا این فرایند پیچیده و حساس می باشد و در صورت به وجود آمدن مشکل در روند کار غیر قابل بازگشت می باشد . در شروع کار بهتر است از مشاوره کارشناسان باتجربه در این زمینه استفاده شود .

مراحل ثبت شرکت مرند

در مرحله اول اشخاص مدارک شناسایی مورد نیاز که شامل اصل مدارک ماهوی می باشد را به کارشناس تحویل داده  همچنین نیاز به گواهی عدم سوء پیشینه می باشد که افراد با مراجعه به مراکز پلیس +10 قادر به دریافت آن می باشند . در صورتیکه ثبت شرکت سهامی خاص انجام شود مدرک جهت باز کردن حساب به نام شرکت نیز مورد نیاز است . بعد از تکمیل مدارک و تحویل به کارشناس ثبت شرکت آغاز می شود .

مدت زمان ثبت شرکت در مرند

مدت زمان ثبت شرکت را نمیتوان به طور کامل و دقیق مشخص کرد زیرا به چند مورد متغییر بستگی دارد و در موارد مختلف تاثیر متفاوتی دارد ، اداره ثبت در شهرهای متفاوت شعبه دارد که روند کار درمراکز استان های متفاوت در زمان های گوناگون انجام می شود از همین جهت نمیتوان زمان کاملا دقیق را معین کرد . اما اگر بخواهیم به طور کلی و تقریبی بیان کرد حدود 20 الی 30 روز زمان نیاز است .

هزینه ثبت شرکت در مرند

در هزینه ثبت شرکت چند مورد تاثیرگذار است که بسیار اهمیت دارند ، 1 تعداد نفرات عضو شرکت 2 میزان سرمایه اولیه برای شرکت که اعضا در ابتدا مشخص میکنند 3 میزان موضوع فعالیت و مواردی که در موضوع ذکر می شود . بر این اساس و با توجه به این موارد است که هزینه ثبت مشخص می شود.

ثبت شرکتهای تجاری در مرند
  • ثبت شرکت با مسئولیت محدود در مرند
  • ثبت شرکت سهامی خاص در مرند
  • ثبت موسسه در مرند
  • ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در مرند
  • ثبت شرکت تعا ونی در مرند

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

آدرس اداره ثبت شرکت های کرمان

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت در کرمان با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیاتماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

آدرس اداره ثبت شرکت های خوزستان

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت در خوزستان بادپارتمان های تخصصی مجتمع ثبتی ایلیا تماس حاصل نمایید و ازمشاوره رایگان کارشناسان بهره مند گردید.

ثبت شرکت در خرم‌آباد

کلیه مدارک لازم جهت ثبت شرکت در خرم‌آباد شامل مدارک شناسایی و برخی مدارک که توسط کار گروه ثبت شرکت در خرم‌آباد موسسه ثبت ایلیا توضیح داده می شود لازم است.

ثبت شرکت در فراشبند

ثبت شرکت در فراشبند باتوجه به رونق کسب و کار در فراشبند حائز اهمیت می باشد . با ثبت شرکت در فراشبند میتوانید از مشاوره های تخصصی کار گروه ثبت شرکت ایلیا

ثبت شرکت در سمنان

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا یودن 18 سال سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت توسط کارشناسان مجرب آماده ارائه خدمات تخصصی به شما متقاضیان محترم در این زمینه می باشد

آدرس اداره ثبت شرکت های زنجان

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت در زنجان با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیاتماس حاصل نماییدو از مشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

آدرس اداره ثبت شرکت های اهواز

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود درخصوص ثبت شرکت در اهواز با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبتی ایلیا تماس حاصل نمایید و ازمشاوره رایگان کارشناسان بهره مند گردید.

ثبت شرکت در بابل

ثبت شرکت در بابل باتوجه به رونق کسب و کار در بابل حائز اهمیت می باشد . با ثبت شرکت در بابل میتوانید از مشاوره های تخصصی کار گروه ثبت شرکت ایلیا در بابل

ثبت شرکت در همدان

به منظور تکمیل اطلاعات خود در زمینه ثبت شرکت در همدان با مشاورین و کارشناسان متخصص و مجرب مجتمع ثبتی ایلیا درتماس باشید و از تجربیات آنها بهره مند گردید.

ثبت شرکت در اهواز

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن 18 سال سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی به شما متقاضیان محترم در زمینه ثبت شرکت دراهواز می باشد

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟